Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:29



беги бе, че знаеш ли как ме расмя


и кво викаш за бакшишите? я раздуй малко повече, ма да те предупредя, утре ше ти се смея, че сега имам друга работа

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:33



Е ти знаеш по-добре за бакшишите нали си oдавна в занаята. Видно е,че немаш идея,че вече да се иде до слугинска Америка е малко по-евтино от 3 дена в хотела на Косьо на Боровец. Отивай за втора смяна.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим

Редактирано от B6/B7 на 08.02.10 22:35.



Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано08.02.10 22:37



първо от Америка май е малко по-скъпо да се взимат билетите отколкото от БГ. второ, сега е извън сезон. аз се каня да си дойда лятото, но не да се занимавам с малоумници.



Тема Re: Хайде хайде,нови [re: pesho.konia]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:38



Абе обеснявам на слугинята-сервитьорка,че не е милиони да си купиш билет от Щатите щото говори на изуст. Можеш да си купиш билета и от Мало Бучино ако щеш не е нужно да го взимаш от Америка. Деба, тия студентски бригади да ви беха научили поне на некои тънкости.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:42



кой хотел че не се сещам? а?
В занаята съм да, ма от сервитьор преди 10 години станах управител


и аз поне съм в некъв занаят, ми ти душо? на гол тумбак чифте пищови, ае бегай сега да си играеш, не си ми хич интересен, нали знаеш? Може да впечатлиш некоя друга, не мен

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема За тебенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 22:43



трета класа, ако имаше изобщо такава


Слава Богу - нямаш общо с моята заплата Мери по своята, ходи само по трасето от маминка до язовир Искър и си остарей като селяндурка




Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:44



слугинята-сервитьорка


а знаеш ли че заради теб пак бих взела таблата, и бих те обслужила лично, ше ме помниш цял живот, па нека съм слугия сервитьор

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:45



Значи,че не се сещаш е повече от ясно



Радвам се за управителската позиция. Сериозно!

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:46



Нещо се изнерви. Това не е добре. Най-важното за всяка сервитьорка е усмивката, не го забравяй.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: За тебенови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:46



нямам разбира се, и по добре, че таа мизерията твойта трудно се постига, дори и със много усилия


ти си ходи на риболов в гърция по нета и не ме мисли мен, че още много ти трябва за да ме достигнеш, почти един живот, жалък като твоя

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.