Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 16:30



Принципно от тебе по-нереално нещо надали има у тия клубове



Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим

Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 20:17



ебаси съвпадението, и на мен точно ака ми звучи новоизлюпения



Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Абе шморхи,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 21:00



стига си сънувал.


Тук да виждаш нещо за 90 или 120к? Или ще ми обясниш как за 5 години се е удвоила например? Ти изобщо работиш ли, започвам да се съмнявам.
Я иди на ПейСкейл и провери тия 90к че ме разсмиваш сериозно вече, средната програмистка заплата в САЩ в ИТ бранша е почти двойно по-ниска. И това в бруто...

ПП: Сигурен съм че взимаш една смешна заплата, също както съм сигурен че на 28 все още ставаш само за бачкатор. Изглежда не си проумял това което ти написах - не ми вдигат повече заплатата понеже е в тавана на позицията ми - в тази компания Аз не започвам сега - като тебе...
България не е страна на неограничените възможности (и също така неограниченото бачкане, но за сметка на това ограничени социални контакти). Затова се трепи в работата и после слушай звуците от апартамента на съседите




Тема Хайде хайде,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 21:10



сега е криза и полетите са евтини, пък и с $90к заплата какво ти дреме, комар те ухапал






Тема Re: Абе шморхи,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано08.02.10 22:01



копеле, не знам какъв е тоя насран уебсайт, които ми показваш. отиди на salary.com. избери Бостън (може да се наложи първо да намериш пощенски код). сложи позиция software engineer. избери software engineer III (4-6 години опит) и виж средната заплата!!! аз отдавна не съм поглеждал, тъй че report back with your findings!



Тема Re: Хайде хайде,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:10



един полет от америка до тук, втора класа, имаш ли идея колко е? почти колкото твойта годишна заплата



Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Абе шморхи,нови [re: pesho.konia]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:13



Пешо, не му се обяснявай на таа карикатура джамето, той е най богатия, най големия тарикат за който си помислиш, не може да се мериш с него, и то верно, с такава карикатура дет го друса яка мизерия как да се мериш



Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:18



300к евро има полети до слугинска Америка в момента. 600 двупосочно. Даже и сервитьорка ше си го позволи дето се вика.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Хайде хайде,нови [re: B6/B7]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.02.10 22:22



добре, ма тва пеша ли бе баце

щото билетчето е друга цена, ма вземи прочети малко, питай хора дет живеят там и те така, не само да се правиш на тарикат, и то само се правиш де, че нЕма как да си

Често съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

Тема Re: Хайде хайде,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано08.02.10 22:27



С Луфт ханза може да се намери за 450 некъде, но има други авиолинии, които падат до 300 евра МАКС еднопосочно демек 600 евра максимум. Това са много бакшиши за сервитьорка.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим

Редактирано от B6/B7 на 08.02.10 22:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.