Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: идеянови [re: tenete]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.02.10 22:51



момиче, понеже виждам, че се изживяваш като интелектуалка, ми покажи едно единствено мое изречение или дума, с което да съм заслужил злобните ти нападки! но имай предвид, че аз не съм християнин и на обиди отговарям с обиди, а не обръщам другата страна!



Тема Re: Добре дошъл в Глобализациятанови [re: DeltaVpn]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано11.02.10 22:52



Звучиш ми като една позната дето навремето викаше:
"Е какво като оная е Английска кралица бе нали и она че умре!!!"

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: идеянови [re: pesho.konia]  
Автор tenete ()
Публикувано11.02.10 23:24



Аз? Ителектуалка? !Въпреки обучението ми , още хляб имам да ям докато стигна до там!!!!
Нямаш проблем с шамарите и аз съм "козмополит "- ако знаеш какво означава това, в което малко се съмнявам. Не ми хареса да ме назовават "пикла" незаслужено,и особено, когато си давам мнението за автомобили- и особено, когато става въпрос за поддръжка и избор на модел. Казах и преди, но ще повторя - за градско и извънградско движение най-добрият автомобил е НОВИЯТ и ДОБРЕ ПОДДЪРЖАНИЯТ.
За контри, това е друга работа - там са важни механиците, с които работиш - но ти така или иначе не попадаш в категорията на тези, които участват в подобен вид състезания.
Злобно не съм ти писала, ама ако продължаваш в този дух - нищо чудно и да започна. До сега просто игнорирах глупостите ти - дете е, има право и на някоя и друга глупост понеже още не знае...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tenete на 11.02.10 23:31.</EM></FONT></P>

Редактирано от tenete на 11.02.10 23:32.



Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано11.02.10 23:26



Това е пазач, не ти трябва и high school да станеш такъв.

[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]


Тема Re: Добре дошъл в Глобализациятанови [re: B6/B7]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 23:39



Именно. Но има разлика. Някои умират и толкова. Други умират, но оставят нещо с което да ги помним. Рахманинов например. Гениален музикат, умрял е, но онова, което е оставил е вечно. Малко известен факт е, че е живял в САЩ. Дург неизвестен факт е, той лично е спонсорирал един руски инженер, дошъл в САЩ. Името му е Сикорский.

Днес знаем, че съществува американска компания с името Сикорский, която произвежда такива играчки:



Името Сикорский остава, дори 70 години след него. Същото е и с господин Хенри Форд.

"Dinosaurs never saw what hit them"

Тема На теб?нови [re: DeltaVpn]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 23:42



За света?
Ааа, не - на теб само за препаратите за миене ...


Я обратно в кухнята преди да са те уволнили, все пак $8 са си $8 нали




Тема Re: Добре дошъл в Глобализациятанови [re: DeltaVpn]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано11.02.10 23:42



Да де точно това казвах и аз. Можеш да караш Форд и да си доволен, но можеш да караш и Г 55 АМГ например и да спреш пред Гранд де Лукс. Тогава ще си още по-доволен ако ми следиш мисълта.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Далнови [re: jaime14]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 23:43



съм ти линка, намери полицай с кинта над $40к годишно и ела се обади.




Тема Излизанови [re: DeltaVpn]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 23:47



че наше село не е като ваше село - нашите тротоари не са от кал. Специално за изтърсаци като тебе са направени - които не могат да си позволят кола освен на картинка






Тема Re: Добре дошъл в Глобализациятанови [re: B6/B7]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 23:48



Няма особенна разлика. Онзи, който отваря вратите в Гранд де Лукс, ще ги отоври и на мен, защото така му е наредно, а не защото аз карам Форд или Г 55 АМГ. Той е длъжен да го прави, инак утре хотела ще цъфне в черните хроники за лоши обноски с клиентите, а на запад това е равнозначно на фалит.

И за пример, ще ти дам мен си. Аз съм ред карпет клиент на френската Сефора. Когато им влезна в магазина, няма значение как, идва една дама с 24 каратова усмивка, да ме пита какво може да направи за мен. Същата дама е длъжна да прави това с всеки клиент, без значение дали е ред карпет, или е някой решил само да разгледа.

Усмивката на мацката е изкуствена, така както е изкуствно и държанието на онези в Гранд де Лукс. Мен това ме дразни. Затова предпочитам пътувания по места, където този тип паркетно мазнене го няма.

"Dinosaurs never saw what hit them"

Редактирано от DeltaVpn на 11.02.10 23:53.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.