Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 26.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: B6/B7]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 20:43





Форд Таурус 2010. Водят я за една от най-добрите коли на пазара за 2010.
А сега да надникнем вътре:



Виждаш ли да има някаква разлика между интериора на Форд-а и един Мерцедес ?
Аз лично не виждам никакви разлики. Като технология Форд и Мерцедес са едно и също. Разликата е само в емблемата и цената.

"Dinosaurs never saw what hit them"

Тема Мда,нови [re: jaime14]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 20:46



по 5 човека в град.


Един сърч от тоя сайт в Бостън (http://www.wickedlocaljobs.com/):
CONCIERGE, SECURITY OFFICERS, SUPERVISORS
PART-TIME POSITIONS AVAILABLE
$10.00 - $15.00
All applicants must be willing to work weekends, have outstanding customer service skills; excellent communication skills and be computer literate. High School Diploma/G.E.D. and a clean criminal record are required.

Яко а? По скалата май се наместват някъде около миячите на чинии, цитирани от Коня? Е, по-образовани .. да речем




Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: DeltaVpn]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано11.02.10 21:10



Не ми се отваря втория линк, но Форд е кола за бедни.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Добре дошъл в Глобализациятанови [re: B6/B7]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 21:30



"Не ми се отваря втория линк, но Форд е кола за бедни"

Кола за бедни, но има екстри като за богати. Искам да кажа, че във 21-век няма голямо значение какво караш, защото технологиите са достъпни за всички. Онова което го има във Ферари и Мерцедес го има и във Форд, има го и в КИА. По този начин се обезмисля закупуването на особенно скъпа кола, защото стандартите на технологиите са еднакви, и защото скъпарските коли няма, с какво да блеснат. Напрактика, от много скъпа кола няма смисъл, защото и купуваш само емблемата.

Точно затова много от скъпарските коли нямат собствено производство. Всички ще фалират и ще станат собственост на по-големи компании. Това е Глобализацията.
Имаме нов световен ред.



Форд са мега-корпорация, типичен пример за Глобализацията, и която държи под контрол няколко скъпи "марки" коли.

"Dinosaurs never saw what hit them"

Редактирано от DeltaVpn на 11.02.10 21:36.



Тема Аха,нови [re: DeltaVpn]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 21:49



казват че и последните Лади нямат разлика с Мерцедеса. Пак са с 4 колела..



ПП: Дано поне велосипед имаш..




Тема Вземи за пример "Бугати"нови [re: B6/B7]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 21:50



Фирмата "Бугати" несъществува в регистъра. Собственост са на Фолксваген (народните коли). Един от инженерите на "Вейрон" е от Словакия (източно европеец). Двигателият на Вейрон е от Ауди.

Така, като теглиш чертата на сметката, можеш ли да ми обясниш, който точно произвежда "Бугати" Вейрон, и защо трябва да купувам подобна кола?

Към това, като прибавиш, че парите с които си купил "Бугати" отиват в джоба на Фолксваген, които отсвоя страна бълват на пазара евтини колички с турбодизел. С една дума, купувайки "Бугати", ти спонсорираш пазара на евтини колички, защото Фолксваген печели главно от тях, а не от "Бугати".
Като сложиш и данъците върху "Бугати"-то, като сложиш и това, че в него няма нищо уникално освен 1001 коня. Ако ми трябват 1001 коня ще си купя два циментовоза за много по-малко пари.

Практичеки под марката "Бугати" не стои нищо освен една емблема, която в миналото е била уникална фирма. Да ама аз не живея в миналото, а живея сега. Миналото е за историците и не е нужно да плащам 2 милиона, само за да въкресявам емблемата на "Бугати". Тази емблема е за учебниците по история на техниката, които струват по $60.

"Dinosaurs never saw what hit them"

Редактирано от DeltaVpn на 11.02.10 21:54.



Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.02.10 21:57



вярвай ми не познаваш живота тук изобщо. ти не правиш разлика между шериф и портиер, аз съм тръгнал да ти обяснявам...



Тема Сигурен съмнови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 21:59



че в подробности познаваш живота на портиера, Пешко


Забавлявам се с глупостите ти - и на теб, и на Делтов. Обаче си мисля че поразително приличате на гладни циганета пред баничарница ...




Тема Re: Аха,нови [re: jamie]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 21:59



Ми няма. Коли с дизайна на Мерцедес се произвеждат и в Корея, и в Китай. Същият дизайн, същите екстри вътре, но е от Китай, и на 5 пъти по-ниска цена. Хюндай има модел, който е баш като С класата на Мерцедес. Ако го видиш на пътя, трудно ще направиш разлика.

Знаеш ли, коя е най-препоръчваната кола на пазара за 2010?

Хюндай Генезис



Чак на 3-то место е Мерцедес Е клас.

Това говорили ти нещо?

"Dinosaurs never saw what hit them"

Тема Да.нови [re: DeltaVpn]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.02.10 22:01



Че идиотите са се нароили - и си избират колите по цвят и по форма


Ако утре препоръчат ЗАЗ - иди си го купи. Стадото е за това - да го стрижат и доят. А, и за месце по Гергьовден





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.