Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: DeltaVpn]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.02.10 13:24



Мъже, които си губят времето с фармвил във фейсбук, са мъже, на които единственото нещо, което бих направила е да ги пратя да си губят времето с фармвил във фейсбук. Причината изобщо да знам какво е фармвил е едно 11-годишно хлапе, което ми искаше телефона, за да си "окоси полянката".

Кой друг тука оре и сее във фармвил? Признайте си, не е срамно.



Тема идеянови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.02.10 15:42



ти си много забавна мадама и ми харесваш! измислих ти няколко забавления, които ако не си пробвала, мисля че много ще ти харесват.

ето го първото - да си направиш он-лайн акаунт в сайт за запознанства и да се преструваш, че си търсиш секс партньор. после уж да се отказваш в последния момент.





Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор DeltaVpn (минаващ)
Публикувано11.02.10 17:44



Аз не съм фен на косенето. Това е лична работа. Разбира се аплодирам сериозността ти. Хубаво е човек да гледа сериозно на живота. Тъпото е, когато човек мисли себе си за нещо много сериозно.
Както споменах, аз съм фен на "дълбоката оран". В тази дейност съм особенно старателен. Раздавам се. Това ще рече, ти с лице към лаптопа, зяпаш фейсбук, със смъкнати бикини, а аз те дърпам за косата докато те изоравам. По време на процеса, може да се пробваш да напишеш нещо по чата без правописни грешки. Мога да ти дам 2 минути за пиш-пауза



Базикам се, не говоря така на жена. Използвам метафори, закачки, и гледам да става весело

Та какво казваш за сеенето ?

"Dinosaurs never saw what hit them"

Тема Re: идеянови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.02.10 17:58



Подмазваш се.

Ти, като си ме чел толкова, наистина ли реши, че може да ми бъде дори и минимално забавно някакви чикиджии да свършват върху мониторите си? Уотс ин ит фо ми?



Тема Re: идеянови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.02.10 18:36



ако добре си свършиш работата те не само няма да свършват, ами ще им присяда вечерята от разочарование. получаваш фалшиво чувство за победа, а някой лузър некъде получава фалшиво чувство за загуба. според мен това е подходящо удоволствие за теб.

да, аз се подмазвам - това аз го казах първи доколкото си спомням.





Тема Re: идеянови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано11.02.10 18:55



Аз пък виждам нещата по друг начин:
Много нови никове се появиха и ти скочиха и ти остана сам да се правиш на нинджа с всички тях, затова сега реши да се вживяваш в Макиавели, да ми се лигавиш и да ми се подмазваш, за да мина във военен съюз с теб, защото си забелязал, че някои от твоите "врагове" са и мои. Прозираш ми отвсякъде, Пеше, но ако ще ти осигурявам протекция, ще е само защото не обичам да гледам когато глутница кучета лае и тича след акура.



Тема Re: идеянови [re: Exte Barrocco]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано11.02.10 19:25



Жената с главно Ж !!!!!!!!!

каза ли му го на путкопоклонника



Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим

Тема Re: идеянови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.02.10 20:01



аз ти казах, че ми приличаш на човек, които се радва като разочарова хора и като прави неща да им присяда вечерята и ти това най-сериозно го сметна за комплимент.



и реши че искам "военен съюз" с теб. направо ме разби, мацка!

сърце не ми дава да те разочаровам като ти казвам, че няма никаква интрига и никакви военни действия!



Тема Re: идеянови [re: pesho.konia]  
Автор tenete ()
Публикувано11.02.10 20:26



Това, сатирата, е неизвестно понятие на "наш Пеша"... Ще си умра от смях .... Май след колелото и т.н. ще трябва да открие и това - ех, едно писане - с огромен интересссс!!!!- дето ще падне!!!! Само недей да ме наричаш "пикла" златен, лелин ,Пеше, защото ще си загубя чувството за хумор и няма повече да ти пиша! т.е. ще те лиша от творчески смисъл и цел!



Тема Re: идеянови [re: Exte Barrocco]  
Автор tenete ()
Публикувано11.02.10 20:39



Скоро няма да тича - глутницата кучета - след АКУРА, ще тича след европейска кола, поне доколкото ни уверява собственикът на Акурата - ама ще тича, защото, колкото и да е изпростял народът, някакви ценности все пак е запазил... и не му се нравят плоскте и изпростели съвсем... Може пък и да греша. О времена, о нрави!
П.С. Враговете ти, Сатирико, са само виртуални, в реалността, може същите да са ти близки приятели или съмишленици. Никога не подценявай теорията на вероятността.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.