Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Гастарбайтере,нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.02.10 23:25



виж се че един билет ти създава проблеми на прехвалената заплата бре, къде си тръгнал ...


Аз хич и не мисля че заплатите са сходни - направо съм сигурен че в МакДоналдс в бАсТоН плащат в пъти по-зле отколкото моите работодатели в България хахахаха




Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: B6/B7]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.02.10 00:30



В четвъртък имам една среща около обяд в Планет. Заповядай към 15:00 ч.



Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано09.02.10 00:55



Как изглеждаш?

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: B6/B7]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.02.10 01:35



Това как аз изглеждам е маловажно. Важното е, че теб със сигурност ще те позная.



Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано09.02.10 02:05



Много е важно как изглеждаш дори. Ако си путка ше те водя на Копитото да ти покажа София през зимата.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Гастарбайтере,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано09.02.10 02:39



Минималната заплата в щата Масачусец е 8 долара на час. Дори в Макдоналдс да си най-простия работник, който токущо започва, пак ще взимаш поне толкова. Ако се позадържиш и станеш началник смяна, ще взимаш към $12-15 и ще пукаш хамбургери на корем. Ти изобщо не взимаш в пъти тая (наистина мизерна за Америка) заплата. Аз даже се съмнявам, че взимаш толкова.



Тема Re: Гастарбайтере,нови [re: pesho.konia]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано09.02.10 02:52



С осем долара на час ше взимаш 1600-1700 долара чисто. Като си платиш кашона, който наричат дом и другите неща и ше взимаш колкото взимат и средностатистическите бачкатори в България или компютърни сдуханяци.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: B6/B7]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано09.02.10 03:15



Виж сега, уведомиха ме, че имаш някакви съмнения относно мен. Аз предложих съвсем възпитано да посетиш Планет и да ги разсееш, а току виж и ти си изкарал едни бързи двайсет лева. Какво Копито, какви планове за вечна любов.

Слагай си мокасинките и идвай.



Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор B6/B7 (gepanzert)
Публикувано09.02.10 03:25



четвърт метър ми е искам да го знаеш.

Айде борци аре към Дескрим - каратистки тикви да трошим


Тема Re: Обичам моята Българиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.02.10 07:07



Има няколко начина да покажеш, че си вървежен в България в момента. Един от тях е да ядеш суши. Сушито е станало много модерно. Тарикатска България е с около 6 години назад

...............................................

ахахахаха! Това е точно така.



Суши се предлага в София сигурно от поне 7-8 години, поне аз тогава ядох за пръв път. Преди година-две някак си изведнъж стана супер-мега-гига-турбо модерно да се тъпчеш със суши, докато се посереш, с извинение.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.