Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моенови [re: jamie]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.01.10 23:16



Не от къщи в даскало и после обратно над лоената норвежка свещ - както е под твоя мост...
-Продължавай да живееш в илюзий... И ПАК пиеш насаме с компютъра... Какви "норвежки нощи и свещи" ти се привиждат....

При мене времето сравнено с БГ е разкошно! Ама ти това няма как да го знаеш.. разходи се през нета и виж. Не ти е лесно виждам...битов алкохолик и дебел... е*ането не ти одвързва вече (не ти се литкат "каките") Тепърва ти предстоят и здравословни проблеми... захар,холестерол и хемороиди. Бъди жив и здрав! (от сърце ти го желая) Излизай поне малко да се поразхождаш.Не от работа през магазина и в къщи пред компа.

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Значи "схемата" е такаванови [re: LuboPenev]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.01.10 23:40



-Беден/богат/мъртав?



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.01.10 23:45



Защо безсилие? Ако ми замирише на кенеф, както става обикновено след твоето появяване дали аз трябва да чистя или човека който това му е работата

Тук никой не се интересува от твоите фантасмагории, нито от житието и битието на коя да е смрадлива мутра (нали се сещаш)

Редактирано от 4ereshka на 20.01.10 23:47.



Тема Оха!нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано21.01.10 00:00



Казваш - цялото ти мрънкане срещу мъжлето ти в Майчетата, Женски и т.н. култови клубове е последица от "за кое съм се заблудила. Не ще да е за това как да си направя живота такъв, какъвто ми харесва, щото това вече е осъществено"

Да, определено не схвана

Има 2 типа хора - едните ги влачат събитията, другите изпреварват събитията. Хич не ми приличаш да си от вторите, бих го РАЗПОЗНАЛ




Тема Re: Значи "схемата" е такаванови [re: ZainGadol]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.01.10 00:05



значи реално погледнато пътя на всеки човек е жив - мъртъв. важното е кво се случва между двете състояния ако се сещаш.



Тема Зеленушко,нови [re: ZainGadol]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано21.01.10 00:05



при теб е бивша пустиня и настояща военна зона, я се скрий


Лоената свещ е подигравка с една форумна хиена, чак ми е чудно че не довтаса при постинга ми .... хм, размекнала се е напоследък

Битов .. кво? Когато се пие - е навън с приятели и колеги. Дебел дебел... колко да съм дебел, не го докарвам още и до римския стандарт ама някой ден моооже. АКо в иСраели сте а-ла сомалийчетата, да - и аз съм дебел по вашите стандарти. И мерси за здравословните проблеми, ама на всеки пореден годишен преглед все по-здрав ме изкарват хората, ще бъда жив и здрав (без значение кой ми го желае). Виж - за каките позна. Няма каки. Има други.

ПП: Ще се разходя, обещавам. Тоя път на югозапад, вече хвърлих око на едно местенце... че от Декември не съм ходил никъде




Тема Re: Емигрантинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.01.10 00:06



бива ли така с подобни епитети? не съм мутра само да знаеш



Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор Koфтия (пристрастен)
Публикувано21.01.10 01:32



В отговор на:

живи и здрави все пак защото и 22ма души с кевлар, 3 бронирани ГЕ класи и много заглушаващи куфарчета не могат да те предпазят понякога в тези несигурни времена.





Любо Пенев......не ми казвай, че почти си започнал да се подготвяш психически за 'светлото бъдеще' ? Съдейки и по снимката в подписа ти ?




Тема Я да питаме.....нови [re: Фиш]  
Автор Koфтия (пристрастен)
Публикувано21.01.10 01:40



....Чичко Гугъл....Сергей Брин не може да не знае кой е този на снимката ?





Тема Re: Зеленушко,нови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано21.01.10 03:16



е как декември не си ходило

нали си тариакт и нещо каза уж че ще ходиш някъде??смешикзнам че и внимателен катъ лъжеш, ма бъди по така бе лайно

Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.