Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Емигрантинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.01.10 14:58



за разлика от други аз спазвам добрия тон и не псувам или нагрубявам никого. тоест няма за какво да бъда банван ако се сещаш.

ако аз съм модератор тук ще банна веднага няколко човека за детско клюкарене тип 'Госпожо, ама той ми дръпна косатаааааа'. безсилие.



Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.01.10 15:04



Любаче,
коя е тази жертва на прехода?И защо си падаш по такива картинки?



Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано20.01.10 16:03



кой е тоя убавец на снимката бе люпчо? един от успелите в родината





Тема Re: Емигрантинови [re: tku]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано20.01.10 16:08



никакви
Аз ще се придържам към официалната позиция в страната


В чужденеция са само неудачниците и продажните кучки, тези които са се осъзнали са се върнали а другите ... три синджира роби

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:ейййййнови [re: Koфтия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано20.01.10 16:19



Сега като те прочетох .... разбрах каква кариера изпуснах в нашата страна ШангриЛа на Балканите.

Що народ щях да изкарам с краката напред. И като гледам клиантелата разсте тия които ги наемат за тая работа са все по некадърни, хабят твърде много муниции за елементарна работа и нямат стил.


Те кевлар могат и да носят ама каски не .... ще започнем и свършим с контролния изстрел. ДеТ се вика аз ще им предлагам "бай уан гет уан фри" че много боклук има за почистване в тоя рай.
Пък и така както ме гледат хората с рокличка и сандали на ток .... както каза един клетник не очаквал от такава като мен да мога да правя такива неща екстра.
Мился да са върна с гръм и трясък ... в буквалният смисъл.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 20.01.10 16:33.



Тема Re: Ауе Кофти,нови [re: jamie]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано20.01.10 18:31



Еми ако го "дефинираме" ТИ си точно там.... ПОД МОСТА. Не в буквалния смисъл,НО ето каква е картинката при тебе:
Работа що годе платена (за БГ стандарта разбира се)
Живееш на квартира (с цената на всичко,НО да е в София понеже за фолклорния ти бекграунд от,който всячески се опитваш да се оттърсиш,но това става с поколения ( казвал съм ти и друг път) това е символ на просперитет (в очите на съселаните ти от малкия град...

)
Социалните ти "контакти" са предимно през нета,както и "виртуалните" ти разходки из света.
Та къде си ти? Не под моста а май "Горе на черешата"
Ама да си жив и здрав... и ти душа носиш.

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Емигрантинови [re: Bozdugan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.01.10 20:04



не всеки човек има подобни паметници ако се сещаш



Тема Мда.нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.01.10 21:15



"Само ще добавя, че е плюс и ако емигрантът е мнооого разочарован от БГ, да не понася тамошната действителност и това му е една от основните причини да не е там. Тогава няма друг избор освен да пробие в чужбина. Демек разочарованието е голям стимул да дадеш всичко от себе си и да се установиш на др. място. "

Това обяснява доста за съскането против България. Но пък и комплекса за малоценност не е позитивна движеща сила в развитието, затова и смятам че здраво си се заблудила






Тема Моенови [re: ZainGadol]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.01.10 21:22



да ме поразведеш


АКо го дефинираме - работата ми е що-годе платена. По ЕУ стандарта.
На квартира съм, на "всяката цена" от около 20% от чистите ми доходи. Квартира за семейство, не дупка в норвежко студентско общежитие. И е в София понеже работата ми е тук, логично (за който има по-свястна работа, знам че няма как да разбереш).
Социалните ми контакти обаче наистина са в някаква част през НЕТ-а и точно тази част не бих заменил за контактите в пъб да речем. И това няма как да проумееш...

И последно - "виртуалните" ми разходки ми носят реални спомени. Не от къщи в даскало и после обратно над лоената норвежка свещ - както е под твоя мост...

Жив стм, здрав съм и душа нося с усмивка Нито съм под мост, нито на череша - това е третото което ти е трудно да разбереш. Светът ми не е черно-бял.




Тема Re: Мда.нови [re: jamie]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.01.10 22:33



не схванах за кое съм се заблудила. Не ще да е за това как да си направя живота такъв, какъвто ми харесва, щото това вече е осъществено






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.