Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Много си изчерпананови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 17:12



с останалото не ми е чест да ти се подигравам, не исках да оставям нивото на дискусия да се определя от по-простоватия.

by himbeer


Тема Наистина интелектуално беднонови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 17:14



На теб май наистина не ти се вярва за квадратите



За балдахина успя да объркаш и джейми

by himbeer

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 17:14



Това е стандартна къща тук


Предполагам снимката е направена, за да се смени цвета
Тц тц, какъв паразит си - не стига че те издържам с лични средства толкова време след като ми просеше, пращам ти пари да си плащаш наема, режийните и за бензин за трошката, ами и за още ревеш
Ще ти спра преводите, ей - да се научиш да работиш и сам да си изкарваш хляба, няма вечно на мой гръб да лежиш
Научи се да се простираш според късата ти черга

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 17:15



Аха, отивай да я сваляш



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 17:18



Ти много отдавна свали нивото на дискусията като започна с неговия подход на "абе не съм виждал, ама сигурно е така, щом аз го казвам"


Другите се опитаха деликатно да ти намекнат нещо, но в бързината си ги пропуснала.
Или може би са те разсеяли от частния филхармоничен оркестър, който ти свири в дневната на уше?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.10 17:19



Значи всичко е наред.

Пък и забелязала съм, студентите, живеещи в общежития винаги си помагат. По време на сесии, например. Винаги лекичко им завиждах как учат заедно- по двойки, по някакви съседски стаи. Даже си бяха направили съревнование за един изпит. Извличаха най-доброто от това, че живеят при еднакви условия и се забавляваха.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 17:23



Евтино е да подхвърляш топката, не можеш да сътвориш нищо, с нетърпение чакам да те прочета след още 4 години



А за мен е трудно да се наведа до нивото, но съм обективна за твърденията си и не се опитвам да налагам каквото и да е или да принизявам хора от една и съща прослойка като зелени и по-зелени.

by himbeer

Тема Значинови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 17:29



я харесваш и препоръчваш?






Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 17:30



Наистина не вярвам на твоите думи


Като гледам с каква лекота предпочиташ да говориш просто ей така без да се информираш и да вадиш заключения и обобщения от единични примери (1 блок в България бил ремонтиран = стандарт в българските студентски общежития) ... освен да си мисля, че си си забравила класата някъде по пътя ... друго няма какво.
Иначе щеше да ти личи в поведението и разсъжденията, ако имаше такава.

Как ще коментираш следните цифри:

Виждаме, че закръглянето ти на 40 е горната граница, която всъщност е 37.
Долната граница е 9 квадрата.
Сега да сметнем средното между 9 и 37, за да видим средната статистика.
Можеш ли сама или да подсказвам?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 17:31



Не я харесвам, но ти я препоръчвам.
Според мен сте на един акъл и ще си паснете


Не бих я препоръчала на хора, които уважавам обаче.
Без да се засягаш.

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.