Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано21.01.10 06:09



Точно в типичен тъп борчески стил. Сакото само как му е отивало, не е истина.


Все едно гледаш бай Гано у 21 век



Тема Re: Емигрантинови [re: Koфтия]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.01.10 06:59



просто житейския цикъл хорски почва с раждане и завършва със смърт. важното е какво ти се е случило между двете събития - къщи, коли, фирми, манекенки...



Тема Re: Емигрантинови [re: Bozdugan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.01.10 07:02



когато носиш бронежилетка, tailor - made костюмите отпадат като опция ако се сещаш



Тема Re: Оха!нови [re: jamie]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.01.10 10:08



Щом мрънкам от мъжа, за който съм се оженила, представи си тия, за които не съм искала да се оженя кви са били и колко са ме устройвали.


Нормално е, човек да не е доволен от някои неща, никой не е перфектен, това е всеизвестен факт. Ако някоя говори само хубаво за мъжа си веднага ми става ясно, че или има неща, които умишлено прикрива от страх да не се изложи и да не я съжали някой или да злорадства или пък е толкова безпретенциозна, че щом има мъж от тък натам къвто и да е ще е доволна.
Важното е този с който си да те устройва. А това, че не е избран за модел на годината, за татко на годината, за педал на годината.... само потвърждават гореспоменатото



Тема Re: Емигрантинови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано21.01.10 10:32



Зная, че не си мутра, а само се правиш. За добрия тон който ти спазваш (също и другите навлеци от агитката) само да припомня- 'слуги', 'роби', 'емигрантчета', 'мишки' и други определения родени от болни мозъци. Не че се обиждам как ще ме нарекат сульо и пульо, само искам да кажа, че това не ми изглежда на 'добър тон'


Ще живея където АЗ искам, ще правя каквото аз искам, ще работя за когото искам. Живота си е мой, ще живея както си искам и не дължа отчет на сульо и пульо



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.01.10 11:29




А, така, покажи си завистта, излей си мъката, та да ти олекне
Не че си виждал някога норвежко студентско общежитие, но ти се иска да е по-зле от раздрънканата ти панелка.
Свещите са само за украса на масата за вечеря, но ти не знаеш какво е понятието "уют", така че ще ти спестя напъните да го разбереш

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.01.10 11:33



След четвъртата бутилка водка всичко норвежко му се привижда, ама отдалече не вижда добре.


Което не пречи да му се подигравам постоянно, разбира се :)

Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 21.01.10 11:36.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано21.01.10 11:36



Много добре си го написала, както обикновено :)

Do what works or do what's right?


Тема Re: Емигрантинови [re: 4ereshka]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано21.01.10 13:43



Зная, че не си мутра, а само се правиш. За добрия тон който ти спазваш (също и другите навлеци от агитката) само да припомня- 'слуги', 'роби', 'емигрантчета', 'мишки' и други определения родени от болни мозъци.


Е, не си единствената която го знаеш. Предполагам че не си и единствената която знаеш и причините за гастролите на "агитката" тук ("добрия тон" и т.п., ако се сещаш

.)

К'во да се пра'и, това е положението на здравословната система в България. Все пак за предпочитане е ТУК да бъдат изявите на подобни келеши а не над беззащитните им членове на семейства/роднини/комшии/бездомни домашни животни.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Емигрантинови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.01.10 14:00



ми батенце аз тебе сульо и пульо не те наричам тъй като имам доста богат речник ако се сещаш. тук просто дискутираме мнения и е нормално да не сме съгласни един с друг понякога ако се сещаш щото нали разбра, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.