Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Бъркаш изкуствонови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.01.10 15:06



Мъжът ми вади хляба на семейството, залепнал за монитора. Съкратиха го като чистач, щото.



Няма начин да не бъркам за изкуството. С тез фалшиви дипломи в джоба...

Аре, че си ми скучен и не по темата. Няма какво да прочета от тебе.



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 15:10



Не разбрах защо ми пращаш моя стара снимка на бележка, но благодаря за рекламата


Аз съм скромна и не си правя самореклама, имам си достатъчно фенове, които да ми правят
С Алиса си писахме други неща, теб какво те интересува?

Хубаво ме цитираш, но поне да беше посочила кое не вярваш да отговаря на истината?
Ох, забравих, че ти в общежитие не си и стъпвала, нито тук, нито в България, нито където и да е - няма как да знаеш и няма значение в какво вярваш или не
Дай тази статия да видя и аз напредъка в студентските общежития в България
За разлика от теб аз не искам да коментирам неподготвена

Do what works or do what's right?

Тема Яко,нови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 15:23



диплома "драскач по стъкло"

Какви са изпитите?
Представям си салама на семейството - щом така се вади хляба (знаеш че знам и той с какви глупости се занимава щото) Ако не го бяха съкратили, сигурно щеше да те вземе и теб като чистачка? За ожалване си е ...




Тема Дай МОЛЯ, Заповядайнови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 15:31



Бях любопитна и за българските студентски общежития, манерих тези картинки, казаха ми и прочетох, че са ремонтирани, показаха ми и гадна стая, която пак влизаше в графата на български И норвежки общежития. Както писах, това е минимум екзистенц и човек не трябва да се оставя да бъде издялкан морално и психически отъ това. Така че бързото завършване е най-добрия вариант.









by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Frenger (She)
Публикувано23.01.10 15:32



В отговор на:

Апропо, намерих една статия за български общежития в София, изглеждаха от същия тип като норвежките.




извинявам се ,че се намесвам,но ти превърна темата в квартална злободневна седянка..не разбрах какво целиш с интрижката си? може би да обидиш Виливар на лично ниво или да покажеш колко стойностни са бг общежитията, в който съжителстват хора,плъхове и хлебарки ,а дългоср. наемателите се принуждават да извършат ремонт за престоя си,за да не им падне..тавана на банята на главите...мдам..това в статийка не може да се прочете

чест прави на момичето ,че се развива интелектуално, същевременно доста противоречиво е поведението ти на жена от класа,каквато твърдиш,че си...

Барбарела трябва да закл. тази безсмислена тема..



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано23.01.10 15:36



Стандартът zа студентските общежития (обzавеждане) е почти същия и тук.
Цените варират от 180Е до 250Е, жилищната площ не е голяма, всичко е на крилете на фантаzията и ИКЕА


По важното е социалната подкрепа от държавата. В zависимост от доходите на родителите, може да се иzбегне таксата zа семестър, zдравна осигуровка...
Всички студенти работят на 400Е джоб, който е беz данъци. Луксове и глеzотии няма, дрешки H&M, гурмет меню от менzата, малолитражна кола, често по_стара от тях
Като имам време, ще постна една автентична снимка от стая в общежитие



Тема Хм,нови [re: Muskat]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 15:41



няма ли един нормален емигрант в тоя клуб ???




Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 15:43





Ето я статията:

Ти прочете ли я?

Уау, луксозен хотел казват
Уау, ремонтиран е един блок!
Ами другите блокове знаеш ли в какво състояние са?
Не знаеш, ама Гери ти е описала
Цитат от статията: В студентските стаи има всички екстри.
Уау, виждаш ли сега?
После аз съм ти крива
Спри да се излагаш и замени теорията с практика с посещение на място
Освен ако пълните с хлебарки мизерни и ПОТРЕСАВАЩИ условия в Студентски град не са прекалено гнусни за префинения Ви крак в позлатената обувка
Такова нещо като Студентски град тук няма.
Ама за пореден (и не последен) път - ти не си виждала нито едното, нито другото, за да знаеш

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 15:47



Звучи интересно


Чакам да видя снимката
Разбира се, че идеята на студентските общежития по света не е да предлагат лукс, а съвсем нормални жилищни условия и удобства, които за хората от Голямото Добрутро, се виждат ПОТРЕСАВАЩИ, а за българските студенти в Студентски град - луксозни.

Do what works or do what's right?

Тема Понеженови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 15:49



живея на под километър - посетих на място.
Затова и знам другите блокове в какво състояние са, може с чиста съвест да си метнеш въжето сега



ПП: Не виждам как би имало Студентстки град в норвежките <60 000 души градчета. Населението на самия Ст. град най-вероятно е съизмеримо с "големите" норвежки градчета, изключая Осло (то и столица хахаха)





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.