Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Koфтия]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 14:33



Вчерашният враг днес е пръв приятел



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 14:34



Да, да, ти живееш в златен палат с прислуги, разбрахме.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 14:37



Черно и Бяло => интелектуално бедно

by himbeer


Тема След снимката ти на бележка,и с Алиса ли на бележкнови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 14:38



Май се опитваш да замажеш, не си ли научила още, че дума и име говорят за теб и значат нещо?!

Хайде да припомня с цитати от всички ТВОИ постинги и твърдения относно студентските общежития в Норжегия:

Ти трудно поддържаш ниво на разговор, явно ще трябва да го правя аз.

Повече от най-необходимото е
Напълно обзаведени са.


Защото не си влизал дори да погледнеш какви са общежитията, а си пишеш ей така от скука
Снимката ти не е от общежитие, а от хостел


Ами за мен "най-необходимото" е наистина ограничаващо понятие ;)
За разлика от "напълно обзаведено", което вече включва и неща, които не спадат към най-необходимите, а се водят лукс (или просто екстри)


Не бих окачествила като потресаващи (още по-малко пък ПОТРЕСАВАЩИ) общежитията тук или нашите в нашия град

Аз не парадирам с нищо, описвам ситуацията такава, каквато е, за да опровергая неверните твърдения на хора, които никога не са виждали нещата, за които пишат.
Могат да си го позволят хората, имат такива общежития - е, и?
Трябва ли някой, който никога не е стъпвал в такова да лъже и да представя лъжите си за истина?


Ако този лукс наричащ ПОТРЕСАВАЩИ условия, то не трябва да стъпваш в българско общежитие, защото тогава съвсем ще полудееш.


Апропо, намерих една статия за български общежития в София, изглеждаха от същия тип като норвежките.

За лукс има ли какво да кажеш? Май е доста абстрактно понятие за теб



by himbeer

Тема Re: Чети чети,нови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.01.10 14:44



Докъм 30-тата си година се разписах с 2 дипломи, изпълнила съм нормата.


Ама нещо ми се преквалифицира, че само 3 професии за цял живот, както и да ги менкам, омръзват.

За мизерията не ти знам критериите. Тук на една булка и било мизерия, ако се изкъпе в баня със завеска и плочките и стоят мокри цели 15 минути, докато ги изсуши вентилатора, представяш ли си!
Ама добре ме подсети жената да си купя розов персийски килим за пред душкабината, че да се отърва от мизерията в тоз жУвот.

п.п. Пура не мож ме насили да запаля, аз горя тънки цигарки по 3.50 кутията. Беднотийка.



Тема Както се казва,нови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 14:47



половината ти джобни отлитат яко дим


Преквалифицирай се, криза е. Пък и без нея за рисувачи по стъкло едва ли има много работа.
Аз лично предпочитам да се развивам - а за целта е нужно време и добро владеене на една професия. Има хора които цял живот се пробват къде ли не - и си остават посредствени точно по тази причина, нищо лично




Тема Прединови [re: 4ereshka]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано23.01.10 14:56



да се присъединиш към групата на неразбралите, въпросната cina2 беше обявена за хмм....тъпа, не знам как иначе да го кажа. Възражението й че не е разбрала, беше " Е да де

но в ежедневния разговор не е ставало дума за IнтерCитиEекспрес" пиша по памет, но стилът е този

Ако работиш квалифицирана работа, всяко доучване става във фирмата. Без изключения.

Ако това не важи за някой, то значи му се пече дупето на огън И аз лично подозирам моббинг по различни предлози.

by himbeer

Тема Re: Както се казва,нови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.01.10 14:58



Рисувачи по стъкло??? С пръст по заскрежено стъкло, още по-добре.



С това ли ти се изчерпват познанията за изкуството?



Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 15:01



За себе си ли говориш?


Има и други цветове, ако не знаеш

Do what works or do what's right?

Тема Бъркаш изкуствонови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 15:02



с драскотене, драга


Бягай да усвояваш нова професия, мъжа ти пак ли е залепнал за монитора че те оставя да киснеш тук по това време ?





Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.