Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Я на личнинови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 11:38



да преговорите кой е врага, време е за малко интрижки пак




Редактирано от jamie на 23.01.10 11:38.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 11:40



Какво каза, интриганте?


Сети ли се как разбрах кой е дезинформатора?


Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 23.01.10 11:45.



Тема Re: То има рекордьоринови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.01.10 11:49



Аз пък бях чела някъде, че най-добрият начин да си поддържа човек мозъка в изправност е като го натоварва цял живот с учене. Висококачественият непрекъснато образоващ се ум удължавал живота, разправят.



А заблудените селяни, които си харчат излишните пари за нормални квартири, пък като се позамогнат още - за пури по 20 долара парчето, на кого се издигат в очите? На хептен закъсалите си съселяни ли?



Тема Re: То има рекордьоринови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано23.01.10 11:51



Гледала съм по новините за такива 70г студенти, за мене не е нормално. Нали не искаш да сравняваш някой който учи на 40г със 70г?

Както вече писах познатите ми които учат на 40г е задочно или дистанционно, и работят. Обикновено учат магистратура, с цел да си повишат квалификацията и да си запазят работата. Абе кой кога и какво ще учи си е негова работа, не твоя.
Също и кой къде ще живее си е негова работа. Не съм и светила на Виливар да зная къде живее, също и ти



Тема Re: То има рекордьоринови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано23.01.10 11:59



п.п. Понеже госпожата от Германия нежно те нарича 'дебеланко' и сте на един акъл, защо не се вземете двамата.





Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 12:02



Тук сбърка, черешке.
На него не му трябва да "свети" и да знае как и къде живеят хората, той си има фантазия за тази работа да попълва празнините


Пак добре, че не ме е изкарал над 40, че съвсем щеше да лъсне лъжата му
Другите лъжи ги позамазва някак

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано23.01.10 12:14



Сега се сетих, веднъж джеймса ме осведоми, че и аз живея на общежитие

А аз само си мисля, че живея на квартира.

Редактирано от 4ereshka на 23.01.10 12:16.



Тема Чети чети,нови [re: Aлиca.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 12:20



учи учи - аз ще си живея нормално през това време. Когато трябва съм учил - който е дремал, сега да си доучва. Пък нека да си мисли колко е висококачествен ум и т.н., БАН зове балъците от тоя сорт



Излишни пари казваш? Мда, сигурно е много мъдро човек да прекара живота си в мизерия за да не похарчи някой и друг лев ... слава Богу не съм от тия.

ПП: Пурите са част от удоволствията в живота, няма как да разбереш.




Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.01.10 12:23



От него ще научиш невероятни неща за себе си.
Неща, за които не си и подозирала



Do what works or do what's right?

Тема Говори за себе си,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.01.10 12:27



какво съм правил аз нямаш и идея


Тия на 40 учат както каза - за да си запазят работата. Кофти сценарий, както писах и на Алисата - който не е учил достатъчно и навреме, после да се гърчи.

ПП: Не искам да сравнявам, за мен подобни схеми (учене на 40 от зор) подсказват че човека е бил недалновиден и сега прави нещата по трудния начин. Тоя на 70 го прави с други подбуди, наваксва по самочувствието си Както и да е, гледай си там новините и си живуркай





Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.