Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.01.10 13:48



Защо едно комунистическо чедо учи в капиталистическа държава?
Нали уж там всичко било лошо?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.01.10 13:54



не е ножа в гърба от българи. на Борисов му е удобно да хвърля вината на БСП и НДСВ, защото така му изнася . по е лесно друг да е виновен .

ти видяла ли си кариерист да се оттегли с достойнство и по своя инициатива. Желева толкова време драпа за пост и слава, сега като почти е хванала кокъла как ще се откаже доброволно .



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано14.01.10 14:06



Борисов като политик много ми напомня Берлуска - все някой му пречи, не го оставят да работи спокойно, все му завиждат - ей такива работи.

По повод на произношенията, абе кой както си може:




Има и много други, де.



Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: XищниK]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано14.01.10 15:45



Комисията не е поставена по прослушване на акцента й


Представянето_докаzателство, че българските номера от парламента не могат да се пренесат в европейския.
Аz лично не го приемам като някаква голяма драма, доколкото си спомням и др. кандитатури са били отхвърляни. Освен това ми се струва, че падна в капана на стратегията на екипа си. Вместо предварително да осигурят проzрачност около фирмата й, тя самата играе ролята на гостоприемна домакиня и ги кани да се zапоzнаят със съпруга й и там да им представи всички документи.


Редактирано от Muskat на 14.01.10 16:22.



Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: Frenger]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано14.01.10 15:55



"мафиотската невеста", както я наричат по германските вестници

Цитат на мнението на BG_тюфлeци
Гугъл не дава такъв реzултат





Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: 4ereshka]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано14.01.10 16:07



А на Първанова постъпката я намирам за грозна

По_добре една "гроzна постъпка" отколкото от некомпетентността на Желева да zависи хуманитарната помощ на милиони, тя даже включи и талибаните в нейния ресор





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy (в очакване)
Публикувано14.01.10 18:56



Уж





Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: XищниK]  
Автор Buggy (в очакване)
Публикувано14.01.10 19:13



На мен пък ми стана много кофти за Желева и не мога да си обясня тази явна омраза от страна на другите български евродепутати.
Не мисля, че има по-малко качества от Кунева, Първанова или някоя друга българска представителка в Европарламента. България е нова членка в ЕС, а подготвени кадри няма да дойдат от въздуха. Опит се придобива с гледане, учене и практика, а при тези нападки е нормално неопитен човек да прави грешка след грешка...

Не мисля, че една Кунева например би се държала по-различно в подобна ситуация в началото на кариерата си.

Само да доуточня, че в никакъв случай не подкрепям толкова несигурно и лошо представяне, просто се опитвам да анализирам поведението на Желева.

П.П. В началото на мандата си правителството на ББ "сложи ръка" върху царските имоти и се чудя дали тия неща нямат нещо общо



Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: Muskat]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 19:35



Еееееееееееех, горкият Красимир!Издигна се до мафиотски бос.

Това, което си дала в цвят не си го срещала в немската преса, нали?Поне аз така разбрах.



Тема Re: Какво ще кажете за новия...нови [re: Buggy]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано14.01.10 19:44



Не бих казала, че Желева ми е извънредно симпатична като визия, но харесвам стила й на обличане.Оценка за работата й не мога да дам, защото съм далеч от материята.И без това ми се струва, че тази комисия ще прави големи разхищения на средства и в много случаи разходите ще бъдат в пъти по-големи, отколкото реалната помощ за нуждаещи се.

Преводът на линкът, който даде Хищникът е отвратителен.И това са хора, които имат дипломи и даже заплата ще вземат за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.