Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Албена:)нови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано07.01.10 16:07



Пътувам, затова по същество:

Добър ден, Албена.
Добре се справяш в другата тема с "атаката - най-добрата защита", затова ето ти нова гладиаторска арена за изява.

В София съм следващия уикенд, както и ще ми се налага да бъда често през следващите два месеца. Разбирам, че искаш да се измъкнеш без много срам от ситуацията и затова ми предлагаш някакви тъпи срещи в Лондон, но нали се сещаш, че специално няма да хващам самолет, за да се видим. Пък и аз държа да видя офиса ти на Джеймс Баучер. Ето, давам ти възможност да блеснеш. Затова за последен път: телефон и офис адрес?

И престани с това измислено лорче. Само Генади беше привилигирован да ме нарича с измислени имена, титли също, например "господарке", но това беше преди развода. Сега продължава да ми казва "господарке", но с поглед на опитомен питбул и подвито-стърчаща опашка.

Напоследък някакви нови никове ми се появяват на бележки. За единия подозирам, че е някаква обща регистрация на Капитана, Генади и Любо, защото иначе такава шизофрения е нереална - то е една поезия, една проза, едни пози. Уникално.


Всъщност, след цялата комуникация с теб, едно ми е ясно: ти си или Любо, или Генади. Или и двамата. Няма какво повече да те бавя: Добър ден, Генади. Хубава пиеска.



Тема Re: Албена:)нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано07.01.10 16:50



Ех Лорче, много бързо се сдухваш. Това не говори добре за теб защото ще ти е много трудно да подържаш този измислен виртуален образ, който си си поставила за цел



Говориш пълни глупости отново. Ти си тази, която предлага срещи и после позорно се отмята с оправданието "не ми се занимава" или "ти си Любо Пенев"

Сега много добре знаеш,че няма да те поканя в офиса си и продължаваш да блъфираш крайно неуспешно. Все едно аз да ти кажа дай ми адреса и домашния си телефон и да дойда във вас иначе не си истинска Ех горката, никога не си имала достатъчно мозък в главичката и това съм сигурна,че са ти го казвали МНОГО хора преди мен. Биеш на очи колко си глупава, но добронамерено глупава.

Кажи къде живееш в Швейцария аз там ходя много често, ще се намерим винаги и по всяко време:) Ако искаш среща в София ми кажи място и час и ще дойда, стига си се измъквала просейки среща в офисът ми. София не е само Джеймс Баучър, в професионалната ми среда ти Лорче място нямаш. Като толкова искаш среща кажи заведение.
Но и двете знаем.че сега отново ще се сдухаш и ще напишеш,че си загубила интерес

И да аз съм Любо Пенев и Генади. Техен общ ник



Тема Re: Албена:)нови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.01.10 17:13



Е, какво толкова да я поканиш в офиса? Ще я почерпиш кафенце, ще я разведеш напред назад, ще и покажеш колко си преуспяла

Просто не разбирам защо наистина не я поканиш в офиса си, какво толкова

july 22, 2013

Тема Re: Албена:)нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано07.01.10 17:16



За Много Години Факличка.
Да си жива и здрава и много професионални успехи.

Поздрави.



Тема Re: Албена:)нови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.01.10 17:19



За Много Години, то дойде другата Нова Година


Мерси за пожеланията, да ти се връщат
Та кво викаш за офиса

july 22, 2013

Тема Re: Албена:)нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано07.01.10 17:23



Остави сега Лорчето да измисли оправдание, стига си и помагала тя не е чак толкова глупавичка, колкото хората говорят.

Не съм позитивна относно даването на лични координати пред непознати в интернет форум. Има достатъчно места в София, където можем да се запознаем с нея. Лорчето да не ме е поканила в нейната къща? За доста очеваден блъф от нейна страна става дума, но тя горкичката няма капацитет за нещо повече.





Тема Re: Албена:)нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано07.01.10 17:24



А ти кво викаш за кафенето?





Тема Re: Албена:)нови [re: бeзпътeн]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано07.01.10 17:27



Само аз трябва да давам лични данни, не го ли разбра.





Тема Re: Албена:)нови [re: бeзпътeн]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано07.01.10 17:33



Кое кафене бе пич? Аз имам ресторант, не кафене ако за това говориш.
И кога видя да парадирам че имам ресторант, че еди какво си, за да ми задаваш този тъп въпрос? Като започна да парадирам с нещо, съответно ще кажа къде и какво, ясна ли съм?



july 22, 2013

Тема Re: Албена:)нови [re: Aлбeнa]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано07.01.10 17:35








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.