Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Вкуснови [re: Frenger]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.01.10 20:10



другар няма - я покажи женския му аналог да преценя?


Инак познавам българин - като брат близнак му е И ми е доста добър приятел.




Тема Re: Норвегиянови [re: Asia.]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано10.01.10 20:15



Здравей,

и не само мене, иначе нямаше да го покаzват по MTV.



Ти преди не се ли подвиzаваше във форума като гадателка или гледачка на карти или прочия отвъдна сила?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy ()
Публикувано10.01.10 20:18



Предпочитание не е точната дума, когато става въпрос за микро- и макроикономически фактори

Конкуренцията от страна на ЕС, както и някои азиатски страни като Китай, Япония и Корея никак не са за пренебрегване. А не са само те



Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано10.01.10 21:30



Не, бъркаш ме с някого другиго. Не съм била нито гадателка, нито врачка и на тях не им вярвам, нищо че гледам тв. филма "Медиум", ама то е заради Патриша Аркет, която ми е много симпатична.
А ти на разните "реалити шоута" не им вярвай много, в тях няма нищо реалистично.



Тема Re: оффнови [re: Frenger]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.01.10 00:45



Аз изобщо не изглеждам така и не се интересувам от жени, които харесват такъв тип мъже...но може да си говорим за икономика в дир.бг от време на време





Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.01.10 00:50



Е тези в развлекателната индустрия не са такива. В Америка всеки си гледа работата в общи линии. Ако си в развлекателната индустрия, не си некъв сухар, разбира се. Аз в гимназията гледах доста MTV и бях много учуден като видях, че животът в Америка е много по-различен.



Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано11.01.10 10:54



Ти преди не се ли подвиzаваше във форума като гадателка или гледачка на карти или прочия отвъдна сила?
-------------

Жалко че не е това дамата, щеше да стане голяма веселба тук. Впрочем има една гадателка която понякога се подвизава в клуб астрология и живее в немскоговоряща държава. Няма да и споменавам името, тъй като преди време получих от нея заплахи на лични бележки. Не че ми пука особено, но по добре да избягвам контакти с психично болни



Тема за икономикатанови [re: pesho.konia]  
Автор Frenger (She)
Публикувано11.01.10 10:54



прав си.
в тази връзка искам да се оплача : доста съм разочарована,понеже академиците все още базират становищата си на рационалността на ик. субект,когато емпиричните резултати ги опровергават изцяло...да живеят хората като Сорос,защото рационални са само икономистите и...психопатите


..такива ли искаме да бъдем?



Тема Заплахи от гадателка?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано11.01.10 22:00



А не те ли притеснява:






Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано12.01.10 23:25



Забавна картинка, горката кукла.


Абе ако се организира конкурс в дирника за най-голям откачалник, конкуренцията е жестокаКакво ще кажаш за модератор който заплашва клубарите, че ако не са послушни ще им направи черна магияТова не е майтап за жалост, съвсем сериозно. Естествено, става въпрос за друг клуб и друг модератор, не за бвч. Сам можеш да се досетиш кого визирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.