Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Браво бе,нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.01.10 21:25



Англия западна държава ли е?
Да си виждала пай с дроб, а има и такъв с бъбрек също както и пудинг ?


Гърците имат шкембе чорба, шкембе има и в хранителните магазини в Германия.




Тема Мазаните филиинови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.01.10 21:29



са признак на висока кулинарна култура, както и на висок стандарт ... мдааа



Абе откак четох за онази лугава риба - дори за норвежците е трудно да бъде определена другояче освен в ЛУГАВА, няма никакъв шанс да ги призная за естети в храненето. Всъщност нация за която висше щастие е било запознанството с картофите в селското им стопанство (по простата причина че са нескопостни да отгледат нищо друго в чудесния си климат) няма особена тежест в кулинарията.

Аз съм гостувал на италианци доста длъжко ... тия хора могат да готвят а още по-добре да похапват Южняци, хора с ВКУС!


Редактирано от jamie на 07.01.10 21:30.



Тема Чудиш се?нови [re: pesho.konia]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.01.10 21:32



Набутай ги пак в борсата, знаеш как става






Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 00:27



Прочетох заглавието на поста ти и ми стана ясно, че продължаваш да пишеш без да си прочел по темата.
Пиши си каквото искаш, не е вредно.
Кофти става, ако си вярваш


Сигурно е излишно да ти казвам, че Дания е държавата с най-високи данъци в Европа.
Излишно, защото така или иначе няма да ми повярваш, а да те пратя да четеш няма смисъл ... ти си по свободните съчинения
Не виждам да си отговорил на въпроса защо Швеция, Дания и Финландия са с високи данъци (сравними с норвежките) като са в ЕС.
Местна ли ме нарече?
Не, просто информирана

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 00:28



От ловешката вишка чак Норвегия се вижда, нали?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: pesho.konia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 00:39



Американската икономика на компютрите и телефоните, сглобени в чужбина, с части, произведени в чужбина, ли са гръбнака на американската икономика?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 00:41



Да бе, национално ястие е в Англия, даже англичаните си пълнят кървавици и суджуци, колят си прасета и агнета в домашни условия, изобщо - като българите!



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 00:47



От къде толкова злоба в самотната ти душица, бре?
О, българска душо, забита в някоя панелка и жално гледаща на запад


Бас държа, че не знаеш какъв процент от населението яде въпросната риба, но е едноцифрено число
Картофите са спасили норвежците от глад във военно време и това го знаят всички тук (ти няма как да го знаеш).
България като е с хубав климат, защо е с умряло селско стопанство и българите защо ядат турски домати, македонски картофи и гръцки краставици?
Айде, норвежците са с кофти климат, ама на българите какво им е?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано08.01.10 00:58



Каква е тая ирония!? Тук се измисля всичко. Тук се прави дизайна. Всеки продаден микропроцесор добавя стойност към американския БВП и то не малка. Въпросът ми е конкретен - повече или по-малко микропроцесори ще се продават за в бъдеще да разберем поне за този сектор дали ще расте.



Тема Re:нови [re: pesho.konia]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.01.10 01:04



Да се надяваме, че ще са повече


Честно казано не знам коя държава с толкова активни военни действия може да има икономически растеж, но може и да се случват такива неща :)
Дори и да греша в предположенията ми, не е фатално :)
Предпочитам да съм опроверган песимист

Do what works or do what's right?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.