Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.01.10 00:13



Точно затова се съмнвам като каже нкой "експерт", че в САЩ ще се наблюдава растеж



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.01.10 00:20



Чакай да ти обновя информацията - почти всички "изгубени" парички са възстановени.


Отдъхни си, всичко е наред с фонда
Относно норвежката "пословична глупост", както я наричаш, ако се запознаеш в подробности с причините защо норвежците на два пъти казаха "Не на ЕС", може и да осъзнаеш колко правилно (от норвежка гледна точка и в полза на норвежките интереси) е това решение.
Но ако ти се коментира като профан и страничен, неосведомен наблюдател, гледай повърхността и пиши глупости
Високите данъци тук нямат нищо общо с факта, че Норвегия не е в ЕС (но е в ЕЕА).
Дания, Швеция и Финландия като са в ЕС, защо нямат ниски данъци?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано07.01.10 01:11



Твърде сложни въпроси му задаваш, опитай нещо по лесно.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема два въпросанови [re: Bиливap]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано07.01.10 02:17



ама във всички правителства по света ли се съмнявате или конкретно в резултатите измислени от правителството на "имерията на злото"?



как мислите, дали американската икономика от тук нататък само ще се свива докато стигне нула и ще има ли и години с положителен реален растеж?



Тема Re: Норвегиянови [re: Malvina***]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано07.01.10 03:08



Аз спестяванията си се чудя какво да ги правя, така че да не ги загубя (като покупателна сила), което реално е обратното на това да се чудя какво да ги правя. Имайки предвид през какво съм минал и минавам всеки ден за тия пари, няма да е много лесно за някого да ми ги вземе.

готина мадама може да ми е малко трудно да намеря в Америка съдейки по първите 11 години. може да се наложи да е внос, ако я искам чак толкова готина...а трафика на хора не е приятен за никой участник. едва ли ще има доволни.



Тема Re: А-ха,нови [re: jamie]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано07.01.10 03:11



аз имам доста трезва преценка дори и да съм склонен на дискусия за живота в Европа. $50 доларови гаджета мисля, че ще са по-подходящи за теб, съфорумецо!



Тема Re: А-ха,нови [re: pesho.konia]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.01.10 09:51



кат искаш да дискутираш за европата,





Тема Re: А-ха,нови [re: DarkSide]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано07.01.10 10:47



Зависи кой как мери "качеството на живота". Ако мерилото е отношението към яденето, Франция и Италия са начело, Норвегия и Канада далеееее4 след тях (между белите държави). В САЩ (поне в южните щати, Ню Йорк и казват Бостон) има малко повече разнообразия та по това мерило те са преди Канада и Норвегия.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: А-ха,нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.01.10 11:24



бе не знам кой кво и как мери ... примерно по ТВ-то скоро даваха некъв репортаж заради здравните реформи на Обама как в незнамсикойси щат в некъв огромен физкултурен салон, под една камара окачени мирикански знамена правеха масови профилактични медицински прегледи на стотици (все беха дебели, не знам защо) горди мириканци, щот немали били пари да отидат на лекар ... пък аз тук като отидох за сефте на зъболекар, онзи ми вика пломбата ти струва толкова и толкова, ама ако си беден, пиша ти името в тази тетрадка, подписваш се и не плащаш нищо ... пък аз не съм беден, щот не съм чак толкова беден, та да не мога една пломба да си позволя, взех че си я платих, а после от мютюела ми върнаха почти 90% от сумата, а пък вноските ми в този мютюел са направо символични (щот по-голямата част ги плаща работодателя ми) ...
обаче тyк 90% от населението караме коли до 2000 кубика, щот нагоре ни режат главите от кръста от данъци, пък съм чувал че бедните мириканци на по-малко от осмак изобщо не се качват ... та така ...



Тема Re: А-ха,нови [re: DarkSide]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано07.01.10 11:36



Западна Европа отдааавна си е построила "напредналия социализъм за масите", често по удачно от както Маркс го е виждал. Е, кой е по индивидуалист винаги може да поизпъкне, по най различни начини.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.