Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 29.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Норвегиянови [re: pesho.konia]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано10.01.10 13:46



Пешо, ние с тебе сме като Ин и Ян: обречени сме zавинаги да живеем на раzлични континенти, часови пояси и сеzони. Ти живееш в Северна Америка, а аz в Европа, ти искаш да дойдеш в Европа, а аz искам да отида в Северна Америка, ти харесваш лятото и не харесваш zимата, а аz харесвам zимата и не понасям лятото.





Тема оффнови [re: jamie]  
Автор Frenger (She)
Публикувано10.01.10 14:17



ако изглежда като пилотът от "2012" Sasha,направо го взимам

актьорът в реалния си живот дори се вписва на твоето описание:финско потекло и шведски външен вид..и после кажи пак ,че нямам вкус




Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор Koфтия (пристрастен)
Публикувано10.01.10 15:09



No.....все още не е точно така. Широко понятие си е все още. За теб не знам, може би само като възможности, но за Пешо - да. Какво искам да кажа ? Пешо определено иска Европа, но не е решил още кое точно на Европата иска. Лично аз очаквам следващата тема да е за Финландия, за Дания, за Малта......Той иска Европа, но тя включва от страхотен студ, бели нощи и бели мечки, до страхотна жега и почерняване на задника, кат на сицилианско циганче.
В едно единствено нещо го признавам - че предусеща рухването на Американската империя и търси ново местонахождение, което пък също не е лесно да се изчисли.



Тема разруханови [re: Koфтия]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано10.01.10 18:05



В какъв смисъл рухването на американската империя? Аз искам да отида в Европа, за да пробвам нови неща и да си направя живота по-интересен, за по-големите отпуски, за готините курорти и готините европейки. Трябва да съм луд да си мисля, че Америка ще стане много зле, а в Европа ще е добре.



Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано10.01.10 18:11



Защо искаш Северна Америка пък ти? Тук е голяма скука. Добре е ако много обичаш да работиш.



Тема Re: Норвегиянови [re: pesho.konia]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано10.01.10 18:25



А, не ти вярвам, че е скука, мился че хората са къде-къде по отворени от германците. Ще ти раzкажа нещо zабавно, zа да раzбереш. Сестрата на гадже ходи zа една година в Австралия и се беше zагаджила с един австралиец, Джон, който я посети тука в Германия. Двамата обиколиха Европа, вклчително ни бяха и на нас на гости. В града, който живея, едно страхотно немско градче, точно в самия център има една склуптура - малки месингови прикаzни фигури, на които някои части на тълото са подвижни - ръце, крака и пр. Та, досега колкото пъти съм минавала от там никой не се беше сетил да нареди пръстите на баба Яга така, че да покаzват среден пръст на минувачите, но Джон се сети. Направо умрях от смях. Това имам предвид.





Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано10.01.10 18:56



Американците като цяло не са такива хора. Те са консервативни, скучни, нелюбопитни и си гледат в собствената паница. Работят много и като си свършат работата, се пускат в тежкия трафика и се прибират в събърбаните отдалечени на 30 километра от работното им място. После си поръчват пица и засядат пред телевизора.

А в тия събърбани никога никой не вижда жив човек на улицата. Единствено можеш да хванеш някого като излиза от колата и се прибира в къщата. В Ню Йорк е съвсем различно, защото там е фрашкано с имигранти, които бачкат като прислужници в Града. Има и много евреи и други амбициозни хора, които работят в долната част на Манхатън във финансовия сектор и въртят милиарди. Има и туристи.



Тема Re: Норвегиянови [re: pesho.konia]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано10.01.10 19:39



Не ми правят впечатление на консервативни и zатворени като ги гледам как си покаzват наляво и надясно циците по MTW и как zлословят една против друга пред камерата (гледам в момента "Rock of Love"). Псуват като каруцари.



Редактирано от orhideja на 10.01.10 19:40.



Тема Re: Норвегиянови [re: orhideja]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано10.01.10 19:56



Боужке, какви неща те радват! Комбинация от три пръста с високо издигнат среден пръст, жени, развяващи прелести и псуващи като каруцари... Впечатлена съм





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy ()
Публикувано10.01.10 20:05



Французите си правят кървавици и други подобни гадости, само че от телешки дреболии. При домашни условия, във фермерските региони на страната. Не само в БГ се ядат дреболии






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.