Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Така е,нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.01.10 01:56



ясно е че няма да се набутам в Норвегия.
Чел съм достатъчно и затова ти затворих устата по темата с "умелите" норвежки инвестиции например - сега се налага и да ти го припомням






Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.01.10 01:59



Слава Богу, твоето мнение за Норвегия не струва и пукната пара


Всъщност мнението ти за 99% от нещата, които ме интересуват, не струва и толкова.
Без да се обиждаш, но ставаш скучен с това циклене в едно и също блато.
Ще се местя в Узбекистан, започвай да четеш за тях

Do what works or do what's right?

Тема Re: Азнови [re: jamie]  
Автор Frenger (She)
Публикувано09.01.10 02:01



виж й behaviour-а досе ..та те по време на кризата бяха консервативни ,че след нея ли



и аз съм спекулант..не съм фундаменталист..



Тема Перфектно,нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.01.10 02:03



понеже с моето мнение или без - Норвегия се върна назад с 12 години само за 2008-а ($90млрд загуби от "инвестиции"), през 2009-та са понесли още загуби но все още не са обявили сумата. Предназначена по начало да бъде пенсионен фонд на норвежците ... сега те са тези които остават без пукната пара



ПП: Всъщност това едва ли е от значение за теб - Гоце Делчев ще те направи почетна селянка когато се завърнеш там, гордо пеейки норвежкия химн на български


Редактирано от jamie на 09.01.10 02:03.



Тема За Япониянови [re: Frenger]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.01.10 02:05



тази криза е без значение - те си имат своя от 20 години насам. Именно затова смятам че ще им се наложи да излязат от нея






Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.01.10 02:06



Чел съм достатъчно ... не си.
Нито знаеш защо норвежците не са в ЕС (след 2 референдума), нито знаеш защо това е правилно решение в полза на техните интереси, преповтаряш нещо за кандила (сигурно си мислиш, че всички са толкова назаднали като теб), абе не си чел достатъчно.
Когато прочетеш достатъчно и не си нагласяш нещата, както ти изнася, може и да проведем дискусия.
За твое съжаление повечето чудесни източници в оригинал са на норвежки, но да се надяваме, че ще си намериш хубав превод на език, който знаеш :)
А, да ... пак да припомня въпроса: Защо България с чудесните си условия за селско стопанство, е на такова дередже в тази област?
А Норвегия с неблагоприятните си климатични условия, поддържа местно производство на селскостопанска продукция в максимално възможната степен на добив за този климат и тази почва?
Не разбирам какво удоволствие ти доставя да злобееш, че някоя държава нямала условия за цъфтящо селско стопанство?
Някои имат пустини, други имат студ, трети трето ... България като има всичко, защо нищо не се прави по въпроса?
Кой е глупак, този който извлича най-доброто от наличното или онзи, който пропилява това, което има?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.01.10 02:20



Ох, горкото, това ли те радва?


Че норвежците са изгубили 90 милиарда, много голяма част от които са възстановени?
Какъв мизерник трябва да си, за да се радваш на чуждото нещастие?
Не ги мисли, възстановиха си голяма част от загубите и продължават да възстановяват - губят от едно, печелят от друго.
Например от ваксините за свинския грип спечелиха адски много пари, но това и други неща ти просто няма от къде да ги знаеш
Мечтаеш да допълзиш до тук да ми пееш българския химн на норвежки ли?
Това няма да те направи мой почетен гост обаче

Хайде, отваряй петата бутилка водка и докато си сипваш от нея, прочети малко по темите, които отваряш :)
Стига ти внимание за днес

Do what works or do what's right?

Тема Re: Спекулатанови [re: Frenger]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано09.01.10 02:43



Какво говориш?



Висок лихвен процент би означавал борба с инфлация. Нисък лихвен процент клонящ към нула е за борба с дефлация.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано09.01.10 02:53



Не мисля, че гледаш от справедливата страна на нещата, а от гледна точка на избраните от теб социалистически възгледи. Но да оставим този въпрос най-добре.





Тема Re: Колкотонови [re: jamie]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано09.01.10 09:35



пъти ходя - толкова и ще го пиша

Пиши де, ма всички разбрахме какви са ти мечтите



Някой стигате само до Искъра - и то ако ви закара някой дотам по милост

Благодаря на колата ми че ме вози по милост, пак показваш колко неосведомен смешник си

Я марш за подноса и бялата престилка

С такива реплики се обръщаше към бившата си жена? Явно да, е, ще си останеш вечно сам

Всеки грешник има история, а всеки ангел - грях!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.