Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Собствен бизнес  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано22.12.09 07:44



Според мен собствените бизнеси са отличен начин да се загубят много пари бързо!

Знам, че българите за това най-много си мечтаят, но според мен грешат. Аз вярвам, че една добра професионална заплата в развита икономика от например 100,000 долара или 65,000 евро е често много по-добър варирант. Изобщо не е толкова лесно такава заплата да се бие година след година, чрез бизнес. Само един глупак или безразсъден оптимист ще пропусне да пресметне огромния риск свързан с повечето бизнеси. Много бизнеси изобщо никакви пари не печелят. Имам приятели, които пробваха всякакви бизнеси в България - дискотеки, продаваха недвижимо имущество на англичаните, банички продаваха, маратонки внасяха. Много от тези бизнеси бяха на загуба от първия до последния ден. Други бизнеси пресъхваха след година-две. Вярно - 100 пъти по-пичовско е да отвориш дискотека в България от това да бачкаш здраво като инженер в Америка, но едното струва 10,000 лева в края на годината, а след другото в края на годината ти остават $30,000 - $40,000 и си ходил по курорти през лятото. И аз няколко години не можех да зачаткам и загубих доста време в напразни мечти, но накрая загрях, та реших да споделя и с вас.



Редактирано от pesho.konia на 22.12.09 07:45.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.12.09 08:01



Сега колко часа е при теб?



Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: ARlZE]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано22.12.09 08:03



Не ми напомняй





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.12.09 08:12



Е колко е де?



Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано22.12.09 10:26







Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.12.09 13:13



В България няма работеща икономика, а нещо то сорта на алъш-вериша...Затова много българи започват "частен бизнес" със съмнителна дейност.Струва ми се, че си напуснал България доста отдавна и като чуеш някой да говори за частен бизнес, в представите ти е едно, но в действителност иде реч за нещо абсолютно друго...
Давам ти пример с една приятелка, която дапочна частен бизнес -"държи автомивка"/така му казват по нашия край/ Когато чуеш това, ти си представяш една автомивка в Щатите.Но тук , автомивка означава-парцал, гъба за миене на коли, прахусмокачка и няколко циганина от Свищов за работници. Разбира се има и доста по-модерни автомивки / понеже нейната е такава,затова я описвам/ Същото е и с агенциите за недвижими имоти. Когато ти кажат, " аз имама агенция за недвижими имоти " ти си представяш едно, а в действителност 80% от агенциите в България се управляват от хора, които и хал хабер си нямат от имоти, а до вчера са въртели частен бизнес със домати на пазара...

Всичко друго е хвалби и едри приказки по нашенски.

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 13:16



Давам ти пример с една приятелка, която дапочна частен бизнес -"държи автомивка"

Искам да ти кажа че приятелката ти НИКАК не е глупава...
Разбирай го както си искаш,нема да влизам в подробности че тука чете кой ли не...



Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.12.09 14:31



Бизнес в България?
Според БСК 63% от българските фирми, участвали в анкетата им са отговорили, че изминаващата година е била неуспешна за тях.
96% от запитаните бизнесмени са отговорили, че условията в страната са се влошили и нито един не е видял подобрение.
Това за "агенция за недвижими имоти" е много вярно.
Като знам някои хора, които рабптят в такива без да имат образование, което се доближава поне малко до сферата на работа ...

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 14:42



Според БСК 63% от българските фирми, участвали в анкетата им са отговорили, че изминаващата година е била неуспешна за тях.
96% от запитаните бизнесмени са отговорили, че условията в страната са се влошили и нито един не е видял подобрение.


БУАХАХАХАХАХАХАХАХАХХ...



Вервай на такива работи ако немаш нещо по-добро за вършене.

Ти кво искаш да кажат:беше ЕБАТИ годината батко,искам ПОВЕЧЕ да ми обръщат внимание от НАП!

Големи сте балъчета ей...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано22.12.09 14:44



Защо да не вярвам?
За мен е по-важна цялата картинка, а не един детайл от нея



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 14:46



Цялата картинка е бляскава!
И ше става само по-добре и по-добре!

Е,за некои от нас,най малкото...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.12.09 14:50



а бе, ти само некви дървени примери и случки обясняваш. не знам как си се обградил с такива бездарни приятели. едно мое приятелче нямаше пукната кинта до преди година - две, а сега прави по 100 000 лева чисти на седмица след като го вкарах в правилните среди. бронирал се е всячески, къщата му прилича на гуантанамо бей, но в боровец ако се сещаш. и това е само един прост пример с бивш спортист, а не програмист!



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.12.09 14:51



аре кажи бе няма да я щавя



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.12.09 14:52



мега година !!! продадох стотина кила.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 15:01



Мда,меко казано нема от кво да сме недоволни...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.12.09 15:04



Мизерна картина, бих добавила.Хората отварят малки фирми, защото няма къде да работят и се успокояват с факта, че работят за себе си.Изключвам големият корумпиран бизнес, който е съвсем друга история, и където всъшност са парите и големите играчи -тава е търговията :внос-износ, петрол, големи инфраструктурни обекти, приватизации.Там всички са оплетени като свински черва, и ако не си в кюпа трудно ще направиш пари.
През последните пет години проекти в строителството набраха инерция, най-вече със спекулативна цел, но и там кацата с меда се опразни.Освен това милиони спечелиха тези, които имаха яки гърбове в институциите за държавни и общински парцели, градустройството работеше за тях и можеха да си позволят силна реклама навън за намиране на баламурници да им купуват ниско-качествената, но скъпа стока.
За съжаление в България няма кой знае какъв потенциал за млади и ерудирани хора, а и в близко бъдеще не се очертава такава.Но виж, ако си престъпник по душа и достатъчно смел да си сложиш главата в торбата може и някоя друга годинка да се порадваш на лукс и много пиячка, докъто дойде времето да ти светят маслото.



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 15:06



Едва ли е нужно да ти го обеснявам на тебе (тва се едно да тръгна да обеснявам на Лари Флинт как се въртат пички или на Гената да се отварам за хранителни добавки), но една автомивка крие в себе си много възможности за странични дейности,допълващи основното портфолио услуги.

Като пране например.....на килими...да речем....



Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 15:09



Аз не разбирам едно нещо-защо след като са ти ясни нещата не дойдеш да свъртиш и ти некой лев,ми си налегаш парцалите за колко....2000 евро месечно на майната си?

А?Обясни ми го тоя феномен че аз не схващам...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.12.09 15:36



Точно защото нещата в България са ми до болка ясни, не желая да пропилявам живота си измежду надути кретени, с мозъци като грахче с безпочвено самочувствие.Ако не си си продал душата на дявола и лев печалба не можеш да направиш в нашата мила Татковина, да не говорим, че дори и това да се случи , гаранции няма никакви.Десетина години поработих, уж все в пристижни и уважавани български компании, и ако щеш вярвай / и ако въобще имаш желание да водиш някакъв смислен разговор тук / се нагледах и напатих на доста абсурдни неща.
Тук, където съм, се чувствам прекрасно.Еснафщината в България, когато живеех там, пък и сега не ме вълнува особенно. Нали знаеш, разни хора, разни идеали



А?Обясни ми го тоя феномен че аз не схващам..
----------------------------------------------------------------------------
Аз ще го обясня, но се съмнявам да го схванеш правилно.Ще започна от това, че най-важното нещо в живота на човека е здравето му, не парите .Запомни го това много добре, някой де ще си спомниш, как една "кака " по интернет ти го е казала
В България не може да бъдеш здрав-нито физически, нито психически.Несъвместимо е с условията на живот, които от години на години стават все по-абсурдни.
А както знаеш : парите не са всичко, когато ги имаш.Аз имама достатъчно пари тук за да се чувствам щастлива.Другото е бреме.Поркането, хойкането по пристижни заведения и купоните са до време, здравето за цял живот!
Ще ме прощаваш за баналността, но тъй-като съм надживяла гореизброените три неща, сега по-ме вълнува да имам сигурност и достатъчно средства за да живея един нормален и спокоен живот.А тук имама всичко това, та ако искаш вярвяй, ако искаш не, и Сини Сити да ми подарят, не се връщам обратно в София, посмъртно.

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 15:48



ОК,разбрах те.

Имаш предвид че житейската ти позиция е:играем на сигурно,доволна си на 2000 евро месечно,не щеш да се развиваш,не щеш да можеш утре ако ти текне да хванеш самолета и да си прекараш следващия месец на некое зравословно место като Чианг Май да речеме,седнала си и си чакаш пенсията и си чакаш да умреш спокойна и здрава?
Тва е в общи линии тва което те чака-мишочесто живуркане.

Аз не те обвинявам честно защото си жена и знам че за жените сигурността е на първо место. Мен ме шокира подобна позиция изразена от мъже тука.

Ми тва па изобщо не е интересно-едно и също секи ден.Гаранция ти давам че ако скочиш в дълбокото е 100 пъти по-интересно. Верно е-мое да се удавиш сериозно,ама мое и да изплуваш.

Ю кневър кноу!

Затва ви казвам че тука е с пъти по-гот,щото е интересно. Или на мене поне ми е по-интересно.
Като Клондайк или Дивия Запад-верно че мое те пречукат,НО също толкова вероятно е да станеш магнат. Тва ако си умен,предприемчив и имаш сериозни ташаци.

Иначе-в офиса от 9 до 5,летото 2 седмици на море,зимата-1 на планина и така цел живот,еми ебем ти живота...

Редактирано от El Capitan на 22.12.09 15:50.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 15:49



Mda, biah ubedena, che moga da gledam na ruka.



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.12.09 15:53



Или на мене поне ми е по-интересно.
-------------------------------------------------------

За теб ти е по-интересно , за мен не е ......

За дестинациите също не сме на едно мнение, както и за това, че в България е в " пъти по-гот,щото е интересно"

Нищо интерсно няма в България, мойто момче, но като пораснеш ще го разбереш!



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 15:55



Нищо интерсно няма в България, мойто момче, но като пораснеш ще го разбереш!

Има.
Кинти.

Но тва пък ти никога няма да го разбереш...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано22.12.09 16:04



Има.
Кинти.
---------------------------
Кинти има, жалкото е че ти ги нямаш.За което ти съчувствам, между другото



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 16:09



Ае стига,не е нужно да се самоизмъчваш и да хейтваш.
Запази малко достойнство да му се не види...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.12.09 17:05



виждам, че се сещаш ако се сещаш



Тема Re:нови [re: indepcon/s]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано22.12.09 17:06



това все едно го е писал параноик дето не излиза от бункера си



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 03:54



Сурова е истината - знаех, че няма да се хареса в България. Колко по-готино е да се надяваш да въртиш милиони от далавери както Любо Пенев си мечтае!





Тема робинови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 05:24



Аз не се чуствам роб. Почти нямам шеф. Работя по проект в екип с няколко бизнес аналитика, няколко програмиста и няколко тестъри / качествен контрол и още разни други по-малковажни. Има менъджер на проекта, но той не може да ми казва какво да правя. Той работи с клиентите и пише договорите и ако някой от екипа има нужда от нещо, той го подсигурява. Не той решава кое кога трябва да се свърши и как. Аз оценям кое колко време ми отнема.

В България специалистите, ако има такива, може наистина да са роби - не съм запознат. Но в Америка, един професионалист със знания и опит би трябвало да може да намери работа, в която да не го гърчат. Не е некъв кошмар според мен.



Тема възможност за развитиенови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 05:32



Ако човек има голям талант и амбиция, и може да върти успешен бизнес в България, тоя човек би трябвало да може да се издигне и в Америка доста бързо до позиция с много голяма заплата (от над $150,000). Голямата разлика е, че като си на голяма директорска заплата, не поемаш никакви рискове. Парите си капят и ако компанията ти фалира, ти отиваш в друга за още по-голяма заплата. Това е тарикатлък, а не да си залагаш главата всеки път докато накрая фалираш!



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 07:34



аре признай, че те юрка и ти говори на 'eastern european scumbag'



Тема Re: възможност за развитиенови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 07:35



това не е тарикатлък - това се нарича акционерно недоглеждане



Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 07:41



По този коментар се вижда колко погрешно си представяш професионалната работа в Америка. Американците са изключително професионални.



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 07:44



толкова са професионални, че като са най-сдухани и носят в чантата си 45 калибър и ги питаш хау ар ю ще ти отговорят винаги с фалшива усмивка и ' great'! професионалисти са до последния миг. до поредния скул шутинг на 540 невинни дечица ако се сещаш. ето толкова са професионалисти. може би си прав.



Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 07:52



криминални копелета и убийци винаги ще има. това не свързано с професионализма по време на работа.



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 07:57



айде сега да проучиш генофонда на държавата, на която слугуваш.



Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 08:02



Аз не съм расист. Не ми трябва да проучвам генофонда! Кой знае какви невероятности ти се въртят в главата. Генофонда да съм проучвал!



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 08:17



проучи как и при какви условия и договори са пълнили америка навремето. какви точно са били 95% от пришълците. успели търговци или провалени бели роби без нищо. чети, има го навсякъде. ако търсиш съвет за книги да ти дам.



Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано23.12.09 08:27



По време на индустриалната революция, се е бачкало страшно много. Първата държава, която започва да внася яко суровини и да произвежда е Англия и са бачкали повече и от робите. После и Америка започва якото бачкане и там настъпва индустриална революция. Това са минали времена доста различни от настоящия живот на работника в Англия или Америка.

Нямам нужда да чета буламачи. Виждал съм българи да четат абсолютни боклуци и да им вярват все едно четат Библията. Кой знае какъв талаш си прочел и ти. Ти нямаш опит, не си виждал много, не си чел много, не знаеш какво е Параграф-22. Аз нямам време да ти обясня всичко за света, в който живееш!!!



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 08:36



робуващ програмист с акура ми обяснява, че нямам опит и тн. ти си ходещ виц бе, балъченце.

ти си срам за срама ако се сещаш.



Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 10:58



Мениджъра пие, пуши и ебе по цел ден, ти произвеждаш бъгав код и така до безкрай.

Много искам да ти стана мениджър. Уест пойнт ше ти се види като Целодневна Детска Градина "Малкия Мук"


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 23.12.09 10:59.



Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:02



В отговор на:

Мениджъра пие, пуши.......по цял ден и по цяла нощ.....



Това как да го разбирам, за този менъджър ....че е за завиждане или че е за опело... ?



Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 11:05



Затова не от всички хора стават мениджъри, искат се много качества - мощни бели дробове, трениран черен дроб ...

Не мога да отговоря еднозначно на въпроса ти.
No one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.12.09 11:11



Копеле,остави глупостите,мани го лузъра дет седи по цел ден пред монитора,носи десетхиляди плюс диоптър,набива такос и буритос и чука Джена Джеймисън с левата ръка пред компа.

Кажи ми нещо по-важно-тебе ли мернах във Версай на Винтер Едитиона за Най-секси пичка?Ти ли беше с големата охрана?
Ти за коя гласува дет се вика,видех само че се изниза точно след края с некаква,ама не видех с коя...

Само ше ти загатна че аз съм много доволен от тва събитие ако се сещаш...



Е тва са,приятели,нещата които ни вълнуват нас в България-приключихме годината ултра успешно,време е да се отдадем на малките си пороци ако се сещате...



Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:17



Бе...то че може да се стане мениджър - може. Въпросът е на каква цена. И.....забележи, за колко време ?!

Малко off

Моят мениджър пушеше кат на Шекерената фабрика комина. Ходи на терапии, лазерни терапии на ухото, лепенки, чудесии.......отказа ги. След 4-5 години, гледам го....пак се прикрива в кьошетата и пуши.
- Кво стана бе началник, май пак си ги подхванал?
- Да, пак ги пропуших.
- Ми, кой те кара да ставаш началник, бе серсем ? Гледам, че и очите ти стават стъклени чат пат, я стъклено невиждащи, я сълзливонамокрени , кат на Божа кравичка ? Май че share-ваш ? Ти, освен това ходиш и на лекари по два пъти в седмицата, и с кръвното не си добре, и косата ти е окапала и отдавна е побеляла ? Гледам......возиш и по един куфар paperwork и два лаптопа напред назад (вземаш работа и за вкъщи), гледам....много пъти идваш сутрин и два часа по-рано ?
Каква ти е далаверата ?
Аз (Кофтият), когато спрях цигарите преди 5-6 години, ги спрях за една минута, без никакви терапии и пазарлъци. И от тогава не съм пипнал.





Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.12.09 11:22



Аз (Кофтият), когато спрях цигарите преди 5-6 години, ги спрях за една минута, без никакви терапии и пазарлъци. И от тогава не съм пипнал.

Това е достойно за уважение!
Явно имаш по-спокоен стил на живот.

Никотинът,както знаеш ускорява предаването на нервните импулси в синапсите и в резултат ускорява процеса на мисленето.

А на некои от нас ни се налага да мислим по много и да мислим бързо-не се правят така лесно пари без мислене,,затва удряме на камък като опре до отказване...

Тегава работа ама нема как...



Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 11:24



Абе пич, кой ти говори за тютюн :)
Мениджърите са над тия неща.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:59



Тука кой говори за тютюн и мениджъри.....сна'а ми Гюрга ли ?



И ти, с тоя Голф двойка, сори....тройка, си мениджър, колкото и аз космонавт



Тема Re: робинови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 12:51



не съм аз копеле, там не ходя. но преди време броих и съм изебал доста плеймейтки ако те интересува. водя си вече дневник за децата някой ден да им показвам за какво иде реч



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано27.12.09 11:49



прав си, добре че само си мечтал

сега, за някои хора е по-добре да имат бизнес в бг, те като правило и да искат не могат да бъдат инженери на запад

както и ти едва ли можеш да имаш бизнес в бг - твърде наивен идеалист си

много се впечатляваш от тролската агитка тука: любо пенев, генади, ел капитан, албена, алекс_д_грейт (може и да бъркам с някой 'щото не познавам клубарите тук) - те са само фенове на мутренския начин на живот и се кефят да всяват смут по случайни клубове, не ги вземай насериозно. пенев е мутра с пари точно колкото е футболист - кефи се от трибуните и съпреживява

ако искаш да видиш друг успешен страйк на агитката, виж темата на любо пенев в адам и адам няколко страници назад, мисля че ще можеш да оцениш колко успешно дразнят местните когато не им симпатизираш

ако имах време за шегички от тоя тип сигурно щях да почна да заливам клуб ЦСКА с дълбокомислени анализи на мачовете, хем без да съм ги гледал :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 12:00



ако имах време за шегички от тоя тип сигурно щях да почна да заливам клуб ЦСКА с дълбокомислени анализи на мачовете, хем без да съм ги гледал :-)


Трудно,копеле.
Там мод е самия Любо Пенев,ако се сещаш за чие бързо разкриване иде реч...



Иначе си прав за едно нещо-аз например инженер не мога да бъда,нито в България,нито на запад,просто не съм учил за тва дет се вика.
Мога да бъда само шеф,щото имам нужната подготовка,ако се сещаш за кой селф-мейд мен говориме тука...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано27.12.09 12:13



точно 'щото мод е любо пенев

много е забавен като почне да взима навътре загубата от миньор перник примерно, това вие футболните фенове не можете да си представите как изглежда отстрани, направо личното ви самочувствие се гради изцяло на успехите и пораженията на някакви други хора

сега цска във възход ли е? като губят сигурно пенев си стои в клуба и ближе рани, ама като печелят светът е негов /е, само клубовете на дира де/ :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 12:52



Eййй, тоя и в другите клубове ли има време за губене...и то по Коледа, тццц / под тоя имам предвид всички останали, най-много да е още един перко/, вместо да обикалят света и да си гледат кефа, те се скъсаха да правят компания на един двама емигранти в клуба.

Гледай им сеира, те и по Нова Година ще са на линия, щото без пари само в клубовете на дира можеш да се веселиш, горките хорица, така да са го закъсали, че друга радост не им е останала



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 12:57



Информация за клуба

ЦСКА
Фен клуб
Клубът е създаден на 28.07.00 14:37
Модератор: TCP/lP, Oлимпия
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 76016
Последно: 24.12.09 22:15
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият.
-----------------------
Не че е толкова важно, но модераторите там са други, има промяна



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 13:02



Тъкмо погледнах в клуб 'адам и адам' какво шоу е направил пенев преди да му заключат темата. Впрочем модераторът на 'адам и адам' -линжак е доста толерантен, интелигентен и образован. Точно обратното на пенев





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 13:30



футболните фенове не можете да си представите как изглежда отстрани, направо личното ви самочувствие се гради изцяло на успехите и пораженията на някакви други хора



Един път отидохме да вземем гаджето на една приятелка и само като му видях чашите на манчестър, екипът на манчестър с неговото име на гърба, само дето той няма нищо общо с клуба, шаловете на манчестър и един тон мърчъндайзинг от манчестър юнайтед и ми стана ясно защо нервничи толкова. Можеш ли да си представиш за каква болна история става въпрос.



Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 13:50



те като правило и да искат не могат да бъдат инженери на запад

Защо мислиш така?
В няколко европейски страни има сериозен недостиг на инженери и си внасят от другаде.
Включително в тази, в която аз живея.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 14:11



Чувала ли си израза "Формата е временна,класата е вечна"?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 14:13



Ти за мобилен Интернет да си чувала?
За ви-фи дето има една приказка?
За ГеПеЕрЕс?За ЕДГЕ?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 14:25



С айфон ли си или с нетбук?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 14:41



С комбинацията Нокиа Е 72,Блекбъри Болд 9700,Аифон 3 ГеЕс 32 Ге Бе плюс Елитбуук 2530 плюс Гармин Нуви 1690 БГ плюс Гармин Орегон 550 т БГ.
Сега досети ли се защо немам нужда да си стоя в офиса по цел ден?
Досети ли се за кой свободен човек иде реч тука?

Редактирано от El Capitan на 27.12.09 15:07.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 15:18



Да ти кажа честно, хора като нас гледат да ограничават пристрастията си и емоциите по отношение на неща,върху които немаме директен контрол.
Тва дали ЦСКА е във възход или не,е важно наистина,но далеч не толкова важно колкото да речем как се движи бизнеса.
Нали разбираш,ако оставиш да те движат такива неща,върху които немаш никакво влияние,си го закъсал здраво.
Ставаш като бабите в трамвая дето псуват Бойко Борисов за цените на билетите и графика на Градски транспорт..



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:19



тоест обясни колко сме велики и после каза, че ако можеше да пишеш щеше и ти като нас. да ама не. ти си тъп и имаш нужда от хормонална терапия ако се сещаш.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:20



след загубата от миньор бях 2 седмици на херинга и отслабнах с 40 кг. заприличах на майка ти.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:21



какво стана с идеализма, че парите не са важни? нима се променихте откакто пишем?





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:22



радвам се, че ти е харесало в адам и адам. там ти е мястото.





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 15:36



Абе аз съм чувала за WiFi интернет, ама приказката ми беше за личното ти време, личните ти ангажименти по празниците и още куп други интересни неща, които не включват висенето в клубовете на дира.
Или всичко се изчерпва с нестихващия интерес към живота на окаяния емигрант. То, че спим под мостовите, спим, но от време на време отскачаме до мостовете на съседните държави, особенно по празниците. А ти май от твойта панелка не излизаш?



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:40



трогнат съм от това, че бежанците са загрижени за нас - хората в собствените си домове и Родина.





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 15:43



Парите не са всичко, когато ги имаш...
Я се върни назад да прочетеш къде съм написала, че не са важни...
Айде, пожелавам ти да ти падне някой лев отнякъде, та да да се отлепиш от нета поне за един ден, и да се потопиш в реалити формата Бългериа



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 15:43



Никога не съм казвал че спите под некакви мостове.
Истината е,че искрено се надявам да не ви се налага твърде често,едва ли е много приятно според мен,особено сега зимата и особено ако баба ви не ви е подарила вълнени чорапи щото не сте я виждали от 100 години.

Права си иначе за личното време-моя единствен личен ангажимент е да си гледам кефа,твоите как си ги наредила?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 15:48



Да не си дилър на телефони? От онези дето идват с кутиите отделно сгънати, че е по-лесно за транспортиране? Не че нещо се съмнявам, но, моля те, кажи ми как се спира известието за нови е-мейли в айфона ти?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 15:51



Аз вече бях за 4 дни под мостовете на Френските Алпи, пързалях се с наелон/щот нямах пари за ски екип/ и се прибрах снощи в бежанския лагер.
А иначе Нова Година ми се очертава около Брюксел, с няколко местни бежанци, ще се напиваме с глу вайн и ще се греем на уличното осветление ...

Но ти продължавай да си гледаш кефа през WiFi интернта. Аз ще пийна и за твое здраве



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 15:52



Как се слага парола на мейла на Нокията не щеш ли да ти кажа?
Или кво е видеото на Елитбука?

Любопитството е признак на ниска култура,не си ли чувала?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 15:52



точно в момента търся заем. имаш ли некви излишни?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 15:54



Брюксел е отвратителен град.
Все пак,ше ти препоръчам площада с магазините за шоколад (бивш конски пазар),ше ти е интересно...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 15:58



Извинявай, че се намесвам, но ако любопитството е признак на ниска култура ... каква е културата на новите клубари тук, които постоянно питат кой каква кола кара, ходи ли в Син сити, оправя ли манекенки и т.н.?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 16:03



Да, ти имаш айфон със сигурност.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 16:13



е кво да се питаме - кой какво кисело мляко ли купува?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 16:23



Два залепени, единия е 3G, а другия 3GS. Па нашия бежански край ги раздават гратис, срещу 30 евро месечен абонамент с 200 минути включени в акаунта.На детето взех такъв, да си гледа клиповете по you tube....ако и това го имате за "голяма гъзария " , здраве му кажи !

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 17:08



Доколкото разбрах, Ексте наистина си мисли, че да имаш мобилен телефон е супер кул.





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 17:18



30 евро на месец се дават, като не можеш да си го купиш в брой.

Иначе аз никъде не казах, че е гъзария. Със сигурност не е нито по вашия, нито по нашия край. Но изглежда в България е - забележи тона, с който ми се обясни той какви високи технологии притежава.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 17:19



Не мога да приема сериозно сарказъм от мъже в акура.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 17:25



Ставаше дума за любопитството като признак на ниска култура



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 17:30



$30 на месец вероятно ти е услугата на месец, приятелю, не изплащането на слушалката. И ти разбираш от гъзария, колкото и аз от космически совалки........



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 17:30



две манекенки си говорят и едната пита другата 'миме, какво е туй интелектуалец?'
мимето отговорила: 'беден човек с малка пишка'

та така и културните хора дето сте се пръснали по цял свят, а кесите в български интернет форум ако се сещаш за коя житейска трагедия иде реч



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 17:33



Аз виждам през измислените им никове. Изобщо не съм впечатлен от тези двамата, които съставляват цялата агитка. Имах желание да дискутирам някои теми с тях.





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Koфтият]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 18:09



То тогава трябва да си експерт по космически совалки. Но това, по което не си експерт, е маркетинг. Или и ти смяташ, че има безплатен обяд? Тук айфон три джи ес струва 600 евро, ако го платиш в брой, или ти го дават безплатно, за което сключваш договор за 2 години по 50 евро на месец. Сега дали става ясно или трябва да ти го и калкулирам?



Тема П.С.нови [re: Demon..]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 18:17



Аз изобщо не съм наивен. Ужасно подозрителен съм и не вярвам на никого - дори и на баща си и майка си! Интересувам се само от резултати и факти. Всяко нещо го мисля и пресмислям.

Да не мислиш, че тия са бизнесмени? Метросексуалният е най-вероятно счетоводител, а другият дори да е съдружник в некъв фалшив бизнес е тотален парашутист - то си личи. На мен Любо Пенев ми е симпатичен горе-долу, но просто е новак.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 18:18



А какво се получава с обяда след двете години ? След като хубаво си се наебал с $1200 гъзария ? Тогава става ли безплатен ?



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 18:26



Любо Пенев е така също мечтател / комплексар. Това се доказва от факта, че живее в БГ и пише в Българи в Чужбина.

Аз, примерно, живея в Канада и не пиша в Българи в Южна Африка. Аз просто не принадлежа там. Може.....в най-изключителен случай, да напиша два реда, но в никой случай няма да прекарвам по-голямата част от денонощието там.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 18:38



Каза ли нещо??? Аз не говорих саркастично, а буквално! Явно смяташ, че тоя телефон, ще прави твоя маркетинг. Доста забавно наистина! Важното е какво казваш, как го казваш и на кого го казваш, а не какъв мобилен телефон имаш. Но аз не вярвам много много в маркетинг, а в сейлз.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 18:52



30 евро на месец се дават, като не можеш да си го купиш в брой.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

30 евро на месец плащаш за акаунта си , който включва :мобилен интернет, 200 безплатни митути към всеки един оператор-водафон, телфорт, т-мобайл и прочие, както и някакъв брой безплатни есемеси. И понеже аз не съм "голямата работа " като теб, не виждам защо трябва излишно да се набутвам да купувам някакъв си апарат / между другото тук повечето апарати ти ги раздават гратис към съответните абонаменти/ за да се изфукам на филанкишията, с какъв телефон съм.

Иначе аз никъде не казах, че е гъзария.
-----------------------------------------------------------
Ти не го казваш, ти си го мислиш!

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: П.С.нови [re: Koфтият]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 19:06



То, за клонирания Любчо, висенето в дира се оказва най-големия кеф в живота , а раздумката с българските емигранти най-смисленото нещо за което се е захванал.Любака и Нова Година няма да може да изкара без да е онлайн.Вместо да рути млади булки по механите в Банско, ще се забие пред iphone си и посредством WiFi интернета си / щото е по-бърз/ ще пише във форумите дирски.Боже, какво е разбирането за "кеф" на "българските богаташи"



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 20:45



Пешо, на тебе ти отговарям тук, защото няма да се повтарям.

Работата ми налага да се движа в среди, в които ако не знаеш какво е кристиян лобутин, няма да изкараш един лев. В тези среди е задушаващо снобско и трябва да демонстрираш успех, за да добиеш успех. Ако нямаш последния модел телефон, кола, нетбук, не ходиш на актуалните места за почивка, ядене, разпускане - не се класираш, следователно, няма да изкараш един лев. Така че не смятам телефона си за гъзария - смятам го за наложено от обстоятелствата ежедневие. Но имам чувството, че колкото и да обяснявам, вие двамата с Пешо няма да ме разберете. И не искам да те тревожа с размисли, но дали си калкулира колко точно ти излизат безплатните минути, смс-и и интернет, ако не си на договор? Сумата я добавяш към цената на телефона, ако го плащаш в брой и тази цифра я сравняваш с грандиозната сделка, която си подписала. Ако е по-малка, значи си назад и трябва да преосмислиш финансовото си планиране. Незнам защо, но имам чувството, че трябваше да ти го обясня това. Иначе е хубаво, че има такива клиенти като тебе, на които като им се каже, че нещо им е безплатно и се нахвърлят моментално.

Убедена съм, че ти, Пешо и Кофтият като видите бълк кутия на сникърс, на която пише +50% free, сигурно си мислите, че половината от кутията ви е безплатна, нали?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.12.09 20:55



Ексти, сладка моя, Кристиан ЛУбУтЕн


ЛобУтин ми звучи като човек, който носи на лобут(бой).
Много радости през 2010 за теб!



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 20:58



Фииииш обичам те бе



july 22, 2013

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 21:33



Абе остави ни нас - вие, ентелегентите какво правите нон стоп във форума вместо да празнувате, не знам


Когато и да погледна тук, все над 100 нови мнения сте изписали
Баси трагедията ще е вашата

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 21:37



Да, както и Ким Бейсинджър е Ким Бейсингър всъщност, ламборджини е ламборгини, а Ерменегилдо Зегна е Зеня. Пф. Усещам, че се хабя тука.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 21:40



ми хабиш се много ясно!Н а кой се доказваш на лайната дет не знаят дет се намират ли>? а стегай се па и ти!



july 22, 2013

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.12.09 21:54



А Бейджинг е Пекин


Що се сърдиш, де?!



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.12.09 21:55



Не ме обичай нахалост, а мисли кой ще ни подари обувки на Лубутен





Тема Тук е станало много веселонови [re: Exte Barrocco]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.12.09 22:01



Това тук е сложно за пресмятане


И не искам да те тревожа с размисли, но дали си калкулира колко точно ти излизат безплатните минути, смс-и и интернет, ако не си на договор? Сумата я добавяш към цената на телефона, ако го плащаш в брой и тази цифра я сравняваш с грандиозната сделка, която си подписала. Ако е по-малка, значи си назад и трябва да преосмислиш финансовото си планиране.

А и относно твоята идея за договорите и пожеланията Иначе е хубаво, че има такива клиенти като тебе, на които като им се каже, че нещо им е безплатно и се нахвърлят моментално. ......хм, какво може да се каже, и аз не знам...........

Убедена съм, че ти, Пешо и Кофтият като видите бълк кутия на сникърс, на която пише +50% free, сигурно си мислите, че половината от кутията ви е безплатна, нали?

Какво съвпадение, вчера си говорих с един клубар относно агресивното лично проспериране. Оказа се, чеако сестигне до там има общо казано 2 стила. Единият е " законът на лакътя" когато се избутват конкурентите, а другият е " с чука поглавите" При койтосе изравняват всички на долното стъпало. Та с чука имало историческо-политическа причина и билохарактерно за Източна Европа


Хех, само съм впечатлена. Знам, че всеки се ориентира в средата си.

by himbeer

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 22:05



що бе обичам ги всички)))

july 22, 2013


Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 22:23



Посмях се като четох в 'адам и адам'. А че там не ми е мястото е ясно, и даже ти ще се сетиш защо ако се напънеш.
Надявам се след празниците да се поразчисти от боклуци тук



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 22:32



аз лично избърборвам неколко хиляди минути на месец. не знам как се живее с по-малко.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор cina2 ()
Публикувано27.12.09 22:56



В отговор на:

а Ерменегилдо Зегна е Зеня




Ерменеджилдо, бре, какъв е тоз Ерменегилдо.
И по-добре Дзеня, отколкото Зеня, ама ти си знаеш. И да ги объркам тез имена, няма кой да ми се подиграва. От средата е...




Тема heheнови [re: pesho.konia]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.12.09 23:06



Да не си на хот лайн

От ония най-горещите

Весело изкарване напоследните часове от тази година

by himbeer

Тема Re: heheнови [re: himbeer]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 23:11



не

имам много какво да си кажа с хората.

Весело изкарване и на теб! Аз съм във ваканция и скучая и се чудя дали да не взема да сляза долу до Флорида. Само се притеснявам да нямат проблеми в работа без мен.



Тема Re: heheнови [re: pesho.konia]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.12.09 23:19



Нали имаш телефон,няма място за притеснение



Аз пък съм във функ-дупка дори и за спешни случаи, защото имам гости, които прелетяха набързо 3000км за празниците

by himbeer

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 23:34



понеже ника ти е черешка (което е иновативно) и след него в скоби пише, че си старо куче...последно куче ли си или гей?



Тема Re: П.С.нови [re: Koфтият]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 23:37



ти живееш в канада, копеле. фокусирай върху този проблем като за начало:)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 23:42



Работата ми налага да се движа в среди, в които ако не знаеш какво е кристиян лобутин, няма да изкараш един лев. В тези среди е задушаващо снобско и трябва да демонстрираш успех, за да добиеш успех. Ако нямаш последния модел телефон, кола, нетбук, не ходиш на актуалните места за почивка, ядене, разпускане - не се класираш, следователно, няма да изкараш един лев. Така че не смятам телефона си за гъзария - смятам го за наложено от обстоятелствата ежедневие..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да бе да, и като се събуди пръстите ти в контакта и очите ти светят[shokiran
sym]

Я вземи да понаучиш малко брандовете, че много почна да се излагаш.Такваз претенция като теб, би трябвало повече да назнайва за света на богатите, ама ти от толкоз кеф, дето си докарваш денонощно из форумите, си му изпуснал края



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 23:49



Весело изкарване на теб и всички останали, щастлива и спорна 2010!

Тук, по нашия край снега вече се стопи, а преди една седмица така хубаво валеше!!!

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 23:51



Благодаря ти, и на теб желая от всичко по много





Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 23:53



копеле спри се



july 22, 2013

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано28.12.09 00:00



Да разясня като на бавноразвиващ. Това 'старо куче' не съм го сложила аз и означава, че вече не съм 'новак' в дирника.
Дали съм гей.....не участвам в клуб 'ева и ева' и не си падам по жени.
Абе тебе май те изритаха от няколко клуба ('адам и адам', за наркотици...)понеже не се усещаш да си тръгнеш сам. Вече си свикнал с изритването...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 00:03



и малинка да се кръстиш пак ще си стара и ще приличаш на куче, копеле





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано28.12.09 00:18



Малоумнико виждал ли си ме на живо или поне на снимка за да знаеш на какво приличам? Имам по добра идея за прекарване на празниците от спор с олигофрен. Дали не е време да се подсети администрацията да те изрита от поредния клуб?





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 00:31



последно манекенка ли си или си стара и приличаш на куче?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано28.12.09 00:41



Последно който трябва знае как изглеждам, изпратила съм снимки.
Не зная защо обиждаш кучетата, те са по интелигентни от теб



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 00:50



дай да те огледам тогава ако се сещаш



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 10:01



Е, то не бяха курсове по четене на италиански и френски

Добре, че няма на урду и на мандарин, че съвсем щяхме да се паникьосаме:)))


Весели празници!



Тема Re: П.С.нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:07



Всичко е част от играта бе,ако не си постоянно в нета,как ще разбереш кога некой балък най-накрая се е сетил че по-добра оферта от тва дето ти си му направил нема да получи?

Между другото,лаптопа винаги си е по-оферта за браузване от който и да е телефон ако се сещаш,телефони се ползват само където нема ви-фи или па случайно ако си си забравил другата техника некъде.

Като казахме за неколко дена в Брюксел-аз наистина не разбирам защо му е на човек да ходи в тая сбъркана супер сдухана държавичка дето са един файтон хора на една носна кърпа ма пак искат да се делат.
Направи им гадно-поръчвай си Хайнекен по заведенията-изпадат в дълбок комплекс на тема Холандия ако се сещаш за кои прости селяни иде реч.

Единственото поносимо место е Брюж-фащаш влака от Сентраал (задължително с влак,за да се убедиш колко напред е Софийска Централна в сравнение с белгийската мизерия) и след има нема 45 минути си там. Екстра местенце за жени-шоколади,катедрали,романтики и прочее чикии.
Препоръчва се разходка с файтон или с лодка по каналите,са не знам дали нема да е студено за лодка,ама тва с файтоните си е яко-дет се вика-железни крака отваря.
Централния площад,заставаш с гръб към кметството-конете ти се падат отдесно-нема такива коне-стероидни изчадия с размерите на среден слон.
После-обиколка из шоколадовите магазини из малките улички наоколо.

Абе аз за кво ти го разправям тва всъщност като си жена. Тва са съвети за мъж деба,след един такъв ден у Брюж нема празно ако се сещаш за кво иде реч...


Даунсайда е че след такъв ден пичките искат да ги водиш и у Антверпен у квартала около гарата ако се сещаш за чии сбъркани представи за нещата намеквам...

Ползата за тебе е че ше знаеш какво ти се готви ако ти организират нещо такова...

А,да и още нещо-тъпо е да отидеш Белгия и да пиеш вино деба,при наличието на четристотиникусур бири.
Сега е студено,заложи на Дувел..
Това кажи речи изчерпва смисъла на Белгия като държава въобще-бира,шоколад,миди в Антверпен и пържени картофи по фритуурите..

А за да ги сдухваш още по-сериозно-поръчваш си комбинация Хайнекен и ФРЕНЧ фрайс,просто нема празно ако се сещаш за кои вбесени селяни става дума...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 11:20



панаир на суетата, ама изглежда ти харесва, колкото и да твърдиш обратното

'щото и аз не разбирам от маркетинг, можеш ли да ме светнеш нещо

защо айфонът е нещо престижно и се възприема като моден аксесоар? и то не само в бг, не ме карай да търся пазарни проучвания

първо, много много хора имат айфон, не е нещо ексклузивно

второ, всичките си приличат, тазгодишния модел на външен вид е неразличим от миналогодишния; а за всичко 'що е модно, от парцалки до коли, е важно околните да могат да кажат кога някой е със стария модел, за да има той стимул да си купи новия

изглежда епъл не си дават никакъв зор да го пробутват по тоя начин, как тая джаджа стана модерна?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:39



Тук ми стана интересно.

Виждам че си споменала Кристиан Лобутин и си викам А!А!

Да не земе да се окаже че с тая пичка имаме общи познати.
Познавах преди време едно такова момче-русначе. Така се казваше. Викахме му на кратко Кико Лобута.Добро момче-всеотдайно,даваше най-доброто от себе си при напрегнати бизнес преговори ако се сещаш за кои оферти и контраоферти намеквам.
После обаче се оказа че не може да брои правилно, дори когато става дума за такива големи неща като тирове с пилешки бутчета и завърши в Плевен,където го знаят като Баче Кико.
Нелоша кариера мен ако питаш.

След тва обаче прочетох по-надолу и загрех че говориш за мода. Начи таа марка съм я чувал произнесена по много начини,ама тва твойто беше новаторско. Обикновено пичките в България искат Лубутен, а френскоговорящите джедии му викат Кристио Любутоо,знам че много си въртат езика,ама тва не е съвсем лошо погледнато отгоре,ако се сещаш за кой поглед изпълнен с кучешко послушание говора..
Признавам че теа лачените черни обувки с червена вътрешна страна на тока изглеждат много добре покрай ушите на човек...

След тва загрех основното-ти се изживяваш като онея от Секса и града нали?
С коя се идентифицираш?Русия кон с обувките?
Сега,искам да забележиш следната снимка:



Сама разбираш защо Матю Бродерик изглежда постоянно като сърничка в дистрес,ако се сещаш за чия семейна трагедия намеквам...

И понеже заговорихме за мода,а в модата дет се вика сме ако не европейски шампиони то поне регионални гросмайстори,искам да цъкнеш в нета,да провериш кво е Манхатън Ришельо и да се сетиш чий крак обут в черна алигаторска кожа се подава сутрин от вратата на Лендкрузъра и под звуците на Имперския марш се запътва към офиса за да смачка самочувствието на работниците....
Да,преди да си се сетила да попиташ-другия крак го следва,ако се сещаш за чий последователен подход към нещата иде реч...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:42



Ако говориме за телефони,има само една марка която е престижна и тя е Верту,сичко останало е ширпотреба,ако се сещаш за кои евтини играчки ти намеквам...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 11:54



Панаир на суетата е второто ми амплоа. До първото тук никой не се е докоснал, няма и да се.

Аз казах маркетинг, но всъщност става въпрос за елементарни калкулации. Когато някой започне да ми обяснява как нещо му е безплатно и ми става ясно какво е нивото. Средностатистическо. Та така и никой не ми каза колко всъщност ти е безплатното от безплатната кутия сникърс, на която пише +50%. Отговорът е: една трета. Ако някой не е разбрал защо, ще обясня. Това първо. Второ - ако изобщо нещо може да ти е безплатно в този живот, а и в следващия...

Ами ето, аз съм с бял айфон. Само новият три джи ес го дават и в бяло, освен в черно - поне тук, където съм аз, по другите държави не знам как е. Иначе ти може да си носиш и айпод тъч и хората да си мислят, че си с айфон, защото разликата е никаква в дизайна, само на гърба пише какво е, но ако си го сложил в калъф, кой ще разбере. Затова бял айфон - като вляза някъде на среща и е ясно още от самото начало, защото симулантите са много и са навсякъде.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 11:56



Не се сърдя, само ми идва да пропуша марлбъроу лайт след подобни поправки:)



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:57



Земята вика Пешо!
ИМАТЕ МЕСИДЖ!
УЕЙК АП!

Момче,осъзнай се,в твоя случай говориме за: а) Военен, б) програмист в)шофьор на Акура г)емигрант в Америка

По-низша форма на живот от това може да е само незаконороденото изчадие на амеба и зелена еуглена.
Мисля че ще позная ако предположа че изпадаш в депресия още като се гледаш в огледалото сутрин,мислейки за поредния ден от абсолютно безсмисления си живот...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:00



Хайде, хайде, не се измъквай ти така по периферията като начинаеща лисица. Кажи си. Кажи си колко си назад от грандиозната сделка с безплатните минути. Най-вероятно ще ми кажеш, че всъщност си напред, защото си мислиш, че аз няма как да проверя. Аз пък няма нужда и да проверявам - само ще ти кажа, че лизингът е измислен от хора, които правят пари от него. Но поне ти отворих очите, направих едно добро за Коледа, сега отивам да чета надолу по темата да видя какво друго добро ще мога да направя.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:15



верно че имаше и бял вариант на ЕСа, за тия на които им е важно как изглеждат нещата :-)

не са глупави епъл

(айфона има кирилица впрочем, нали няма нужда да ти обяснявам откъде се включва)

преди време бях пуснал една снимка в оня другия клуб, да покажа на златотърсачките там че не могат да преценят платежоспособността на някой мъж по външния му вид



повечето от тия на снимката са мултимилионери, точно след сключване на сделка за $50м, т.е. формално са на работа

натам отиват нещата

Редактирано от Demon.. на 28.12.09 12:32.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:16



Мисля че почвате да се сещате за кво иде реч-когато човек има толкова кинти,може да се държи ама СЪВСЕМ както си иска...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:25



за да си инженер се изисква някаква умствена нагласа, повече логическо мислене, такива неща които тези хора нямат

за бизнес в бг се изисква най-вече да си street smart да кажем, което е доста различно

интересно е че инженер в бг или зад граница няма особена разлика като изисквания към тебе, но за бизнес изглежда каквото си научил в бг не работи зад граница 'щото средата е различна



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:26



приеми че съм киселяк и ми харесва да ви дразня както на тебе ти харесва да дразниш местните

чак излезе от роля, че и се запени да ме обиждаш :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:30



мда, само оръфляците сред бизнесмените ги е грижа как ще паркират пред син сити

тоя по късите гащи е най-богат ;-)



Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:31



за да си инженер се изисква някаква умствена нагласа, повече логическо мислене, такива неща които тези хора нямат


Ахахахахах,точно така копеле!
Така се става милионер ако се сещаш-като караш на емоции,без много мислене, деба как ме разсмя...



Инженерите ги уважавам много-необходими са,полезни са,ама дай да правиме разлика между тея дето взимат заплатите и тея,които ги раздават ако се сещаш...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:35



айде прочети и второто изречение което съм написал преди да отговаряш глупости

мислене има ама е различно



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:36



Вярвай ми-не ни пука чак толкова много,просто тва е елементарна форма на шега с балъците,които се потискат зловещо като видат нещо такова...
Са,верно че не е много красиво от наша страна да се гавриме така, признавам си, ама пък вярвай ми-адски е забавно...





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:46



Кирилицата ми е активирана.

А тези от снимката аз ги дисквалифицирам, защото никой не може да се класира на бейсик ниво: външен вид. Нямам идея кои са, но ми приличат на германци и със сигурност се занимават с нещо IT - най-вероятно имат някакви гигантски сайтове. Иначе, дисквалифицирани. Независимо дали някой от тях е много забавен, има красив пенис или яхта. Ако е забавен, ще си бъдем приятелчета и това е. Няма нищо по-силно от естествения подбор. Ако погледна един мъж и не си помисля "Този искам да го убия от секс", значи нищо няма да се случи. Повечето мъже не стават. От малкото, които стават, точно това е проблемът - че само стават. Колко са жените, които срещна през изминалата година, които само като си помислиш за тях и се побъркваш? Истинската химия е рядко срещана.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:50



Тук, ако се появиш с верту, ще те помислят за руски циганин.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:53



Руски циганин с бала евраки по 500 ако се сещаш.
Около милион пъти по-добре от българска циганка с претенции без два гроша в джоба...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано28.12.09 13:03



Са,верно че не е много красиво от наша страна да се гавриме така, признавам си, ама пък вярвай ми-адски е забавно...


"Гаврите се" приблизително колкото еднин рояк малки мушици се гаври с нормален човек - леко досадни но общо взето безобидни. В началото всеки ви пошляпва (виртуално) после ви оставя на мира да се въртите около себе си. Иначе с вас ВСИЧКО е наред, ама във виртуала - в него сте най най, по всички часове на денонощието, делник и празник. В реала сте посерковци без съществен личен живот (да не говорим за нЕк'ви постижения освен достъп до нета) и за туй висите тук 24/7. Е, толкоз можете, човещинка.

За разлика от реала (където всеки може да понапръска с нещо досадните мушици) наШТА модераторка не последва светлия пример на Киро в други клубове и още не ви е сиктирдосала от този. А причини, дефинирани в правилата на дир.бг бол.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:04



Гледам, че задълбахте всички много за това как се произнася Christian Louboutin? Самият той казва, че се произнася Криштаан Лубутан. Не, не съм го срещала още, само съм гледала интервю с него. Иначе французите го произнасят Кристийон Лубутан. А ти гледам, че продължаваш да се пънеш да ми доказваш нещо. Забавен си.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 13:06



скъпа Ексте, наистина ли мислиш че ти се квалифицираш за тях, че да е интересно твоето мнение дали "стават"?

само с едните красота и стил (да приемем че ги имаш) си доникъде - най-много до тия на които любо пенев иска да прилича

при мен химията неизбежно минава през интелигентен разговор, иначе съм хубав обаче също така съм и женен :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:07



Не, сладур, просто ти обяснявам как се гледа на такива като тебе тука. Ланец имаш ли?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:08



Виж кво Моше,бъди добро дете и играй по правилата,стига редуцира сам себе си до нивото на лични обиди.
Аз не съм прочел един твой пост, от който да не лъха злоба,завист и мизерия.
Прочети всичко което си писал,прецени внимателно и ми кажи: ако требва да се правят заключения за емигрантите като цяло по тебе и такива като тебе,некакси нема да се получи ласкава крайна оценка,нали така?

Или може би си подставено лице,фалшив ник и ролята ти е да създаваш лошо име на българите в чужбина?

РАЗКРИТ СИ!ПРЕДАЙ СЕ!





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:11



Ти пък, говориш ми така все едно не сме си говорили и друг път или не си ме чел достатъчно. Една жена никога не може да задържи един мъж само с красота и секс. Аз проблеми със задържането на мъже нямам. Виж ми хисторито.

Аз женени и обвързани мъже не докосвам. Но виж, можем да си говорим.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:11



Много ясно!
3,общо около половин килограм-един жълт,един бел и един розав.
Розавото е модерно сега.
Що?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 13:13



Мдам, едно от най-кофтите неща за готините мъже(моля да се гледа събирателно на категорията) е че са заети





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:14



А ти продължаваш да бъркаш спелинга.
Смешна си.
Колко чифта Лубутен ти подариха тази година?Колко си купи сама?
Николко? Що ли не съм изненадан...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 13:15



Ексти, но не е Лобутин все пак



Сериозно питам, там където си, как се гледа на пушенето?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:17



И има ли Кемъл Лоундж на летището в Цюрих в тоя ред на мисли...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано28.12.09 13:18



Виж к'во, балонче пълно с празно его, на мушици нито им завиждам нито ме озлобяват, те са ми досадни и туй то. Не си въобразявай че ти и агитката ти чак такива емоции като завист и/или злоба може да асоциирате. Мизерия в мойте постове...аде де

Всичко на всичко споделям че сте досадни и намеквам на модераторката какво би трябвало да направи.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:19



Стегни се бе!
Хубав бил.Тва се едно се рекламираш пред Евгени Минчев.
На кой му пука дали си хубав или си по-грозния брат на Квазимодо като извадиш балата на ластик...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:21



Ето пак...
Не,ти наистина си фалшив ник и подставено лице.
Само се чудя кой е тоя дето толкова мрази емигрантите че да се опитва да им създава подобен имидж.

МАСЛАРОВА,ти ли си мама ти стара!!!





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:22



Лобутин е за руската и за българската публика. Лубутен - наистина не знам откъде идва това, но явно някоя българска миска се е появила в интервю и е казала лубутен и всички сте почнали да я цитирате. Лубутан е правилното. За първото име - нямам претенции, който както иска да си го произнася - аз го произнасям Кристиан, а съм го чувала и Крисчиан.

Там, където съм аз, на пушенето се гледа зле. Забранено е.

А с това Ексти започваш да ми ставаш любимец. Някакво подмазваческо звучи, но ми харесва.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:26



За тебе го повтарям специално, защото имаш нужда:
Лубутан - правилно. Лубутен - грешно.

Пробвай се да го произнесеш като французите с версията Кристийон - поне нещо френско ще бъде внесено в живота ти дори и за секунда с надеждата да заличи миризмата на туршия с много чесън, която се носи от твоите мнения.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:32



Нещо се бъгна че немаш ни един чифт от тея ли?
Верно че те не отиват на секакви крака,може би за човечеството като цяло и за тебе в частност е по-добре че не можеш да си ги позволиш ако се сещаш за кой късокрак целулитен дакел иде реч...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:34



Всъщност, имам. Моделът с каишките, които се увиват около глезена и камъните отпред. А ти продължавай да живееш в дриймленд и да си мечтаеш за крака и глезени като моите да се увият около потния ти врат.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:36



Ахахаха,нещо почна да ми се сваляш ли лельо?
Усети кой тука е модния титан и почна да ми правиш мили очи...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:11



Първо да ти кажа, че съм жена.Второ не ти се подмазвам, защото не виждам с какво би могла да си ми от полза

Ако съзра, обещавам да ти се подмажа

Бих повикала Дарк Сайд за арбитър, защото той е във френскоговоряща страна, но мисля, че всеки, който се е научил да чете на френски знае, че оu= у, ine = ин, а in= ен.Поради носовото изговаряне, наистина се чува като "ан". Така че просто чета правилно и не приемам Лобутин е за руската и за българската публика като сериозно изказване.Това не сарекламите на Проктър и Гембъл за румънския и българския пазар.И ние сме завършили маркетинг и ние продаваме тук-таме.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:14



И никакво Боро Лайт!Няма дате мисля с тез глоби, я!Сигурно са колкото 2 чифта.... Джими Чуу

най-малко.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано28.12.09 14:17



вадиш кредитната карта, викаш ЪЪЪ и сочиш с пръст - обикновено е достатъчно





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:19



Дума да няма



Ама и веднага се появи



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:27



Съвсем не знам

Толкова ли е важно?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 14:30



Koe?
Чакай че му изпуснах края...
Аааа,за лоунджа ли?
Еми зависи,ако си непушач нема да ти е важно...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.09 14:32



Не е толкова важно как се произнася, много по-важно е дали ти стои добре. Дали изглеждаш добре с него, както и без него.

Другото са подробности.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 14:34



аз не говорех за задържане, принципно мисля че както го спечелиш така можеш да го задържиш; финтовете за спечелване с промяна после ми се виждат рисковани ;-)

така или иначе, с тая нагласа че ще го разпознаеш по часовника и обувките мисля че ще страдаш

в тоя ред на мисли, в днешно време май само фукльовците носят часовници, аз не се сещам за контрапример



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 14:41



в тоя ред на мисли, в днешно време май само фукльовците носят часовници, аз не се сещам за контрапример

Е тука вече ме засегна сериозно!
Са,кво искаш да кажеш,че аз тоя розавия Фрийлансър дето го носа требва да го изхвърла ли за да съм сериозен бизнесмен?
Бахго...

Мисла да изчакам и друго мнение...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор cina2 ()
Публикувано28.12.09 14:59



Chopin за българската и руската публика се произнася Шопин, а французите му викат Шопан - това по нечия клубна логика. За нас, неуките, е Шопен.

Весели празници и на теб!





Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.12.09 15:00



Че какво, като завършиш да не би да спираш да се развиваш?
Отиваш в новата среда, научаваш нови неща и се обогатяваш и от към знания и от към умения :)
Разбира се, че далеч не взимат всеки, но и да те вземат и да покажеш, че не се приспособяваш и развиваш - просто ти казват, че вече нямат нужда от услугите ти


Та мисълта ми беше, че има български инженери, които работят в западни държави - не е невъзможно :)

Do what works or do what's right?

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:02



Това футболист ли е?
Като Папин (за руската публика)?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано28.12.09 15:06



мани, има неква рускиня (тенисистка е май) светлана някаква си, а по тукашните новини не знам защо я наричат Зветлана



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:07



пич, нема край тая прослувута българска злоба и завист. Как може изобщо да влизаш в спор и даже простата ти балканска душица да опитва да сравнява собствената си персона с тази на един програмист в Америка? Пределно наясно си, че в твоя случай става въпрос за: a) некое икономистче максимум или човек със средно образование b) шофьор на кола втора употреба внесена от Германия или италия c)безработен или на заплата макс 1200-1300 лева



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:09



Охлюв,към тебе офертата ми още седи ако се сещаш..
Недей да ми разсъждаваш докато седиш пред компа и скатаваш като пичка,ела да поразсъждаваме заедно некъде в Берлин Мите,ако ти е удобно.
Ако не ти е-кажи къде ти е удобно...

Да видиш със собствените си очи колко сме напред безработните в България ако се сещаш...

Редактирано от El Capitan на 28.12.09 15:10.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:30



Копеле, аз не искам да ме убеждаваш в нищо, срамувам се че мангали като теб са ми сънародници. По-добре си стой в България и не излизай оттам. Нито има кво да си кажа с теб, нито искам да ти доказвам нещо- казвам ти, че се срамувам, че говориш майчиния ми език. Дори да си добре, да си жив и здрав. Това би предизвикало само усмивка в мен. Както и у всеки западняк. Тук има друга ценностна система. Показвай си ланците в Бiaд, НАЙ или където и да е там...тук просто не вървиш, защото нямаш НИВО.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:32



Ти си путка.
Известно ти е, нали?



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:40



Не копеле, аз съм нормален човек. Ти се замисли какъв си и с какво парадираш и най-вече защо го правиш. Нямам пробем да се видим, ако искаш, като си идвам към София ше ти дзунна.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:45



Чекам с нетърпение.
Що ли подозирам че това "когато се върна в София" ще се отлага до безкрай за далечното бъдеще...



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:53



ами, не- но предполагам минимум март, защото януари ми предстои операция на рамото...А ти кажи, какво точно искаш да ми докажеш, каот се видим? и какво предлагаш? А, и още нещо- защо си мислич, че не съм наясно как седят нещата в Бг?



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано28.12.09 15:57



Охлюв,към тебе офертата ми още седи ако се сещаш..
------------------------------------------------------------------------------

" Ако се сещаш" абе Любчо, ти като се клонираш, поне не използвай едни и същи изрази, бееее, имай малко уважение към хората дето ти гледат сеира



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:58



Аз викам да спреме дотука момко.
Ше чекам да се обадиш.
Дет се вика-първо операция на рамото,после риалити чек ако се сещаш за кой точно ай оупънър иде реч...
Интересна пролет ти се очертава с други думи.
Аз ако съм на тебе ше подскачам от нетърпение...



Тема Re: П.С.нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 16:00



Чети там кво съм ти писал за Белгия и следвай инструкциите ако се сещаш...



И не,не съм Пенев,макар че е ласкателно за мен да ме сравняваш с бенчмарка в бизнеса,ако се сещаш за кой съвременен месия говориме...



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 16:01



разбирам желанието да ме набиеш, повозиш и т.н. Само че, БАТЕ, монетата има две страни, аkо се сещаш. Не че те плаша нещо, само ти казвам, да се подготвиш, за да не се осереш



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 16:04



Казах ти-спри се.
Никой нема да те бие,а да те повоза може само до БИАД или Гранда да се убедиш за кво иде реч...
Недей да ми слагаш думи в устата и недей да депресираш отсега.
Идваш си в София в края на краищата-най-готиното место в света,какво лошо може да ти се случи деба?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 16:05



тоя с късите гащета е най-богатия естествено щото има бронежилетка отдолу и държи патлака в джоба си. нормално е.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 16:06



добре де, а ти сешаш ли се кой раздразнителен смешен бедняк си да ни се връзваш и да изпишеш една камара тъпотии до момента ако се сещаш колко си тъп





Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 16:11



баце, за София и партитата съм абсолютно съгласен, а и София ми е роден град...Говорихме принципни неща, които не бива да се отъждествяват нито с мен, конкретно, нито с теб. Пределно ясно ми е за во иде реч в София, поне по 5 пъти в годината си идвам:) Я кажи, квартал Гео Милев говори ли ти нещо?



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 16:18



Ето,така ми харесваш!
Почваш да се съгласяваш лека полека че от България и от София в частност по-добро с трън да въртиш нема да намериш,ако се сещаш за коя Обетована земя за истинския мъж иде реч.
Аз даже не искам да го признаваш публично,не искам да пишеш тука нещо,просто искам да си го признаеш пред себе си че там където си е на светлинни години от истинската истина.
Ше се разбереме най-накрая струва ми се ако се сещаш...



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 16:28



баце, мен ако не ми е гот в София нема да си идвам често, ако се сещаш...за времето за което ти с най-космическатq BENZ стигаш от центъра в перманентното задръстване до точка Б аз съм от летище Дортмунд (Holzwickede) до летище София, ако се сещаш. Като съм в София, не си лягам и за пет минути, аkо се сещаш за kво иде реч.Познавам и хора, ако се сещаш, които ме уважават, и които идват при мен да спят и да се веселиме, докато закупят поредния мощен BENZ, ако се сещаш...и каот се върна в София, сички ме чакат, аkо се сещаш...истински приятели и готини хора, аkо се сещаш за кво иде реч:) ае наздраве



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 16:41



Ето това са сега хубави приказки!
Не е Бенц,за жалост,Лендкрузър е.
Бенц-догодина.
И ми отнема не повече от 20 минути от Симеоново до Кръста ако се сещаш за какво даване на къси-дълги иде реч и за какво минаване с вратите напред на Семинарията..


Тва за задръстванията пак са некакви митове и легенди и пак зависи с кво сравняваш-ето например има градове като Москва,като Бангкок и така натам,в които има истински проблем с трафика.
Изобщо пък да не ти споменавам кво е в Делхи, в Калкута и в Джакарта,ако се сещаш за каква циганска мизерия ти говора.

В София проблем няма,просто града е проектиран за по-малко автомобили и никой не се е сетил че след време секо семейство ше има по минимум две коли,ако се сещаш за кое бурно икономическо развитие говориме тука...
Начи представи си примерно един Берн,в който има половин милион автомобили.Еми и на тамошната кметица ше и идва да се метне в Аар от отчаяние,ако се сещаш за какъв проблем говориме при взривообразно развитие на икономиката и покупателната способност на населението.

Просто требва да си идваш по-често и ше видиш как мирогледа ти ше се промени РЕЗКО ако се сещаш за чие лично израстване иде реч...

Редактирано от El Capitan на 28.12.09 16:46.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 16:51



Бате, ако аз не съм в София, София е при мен, ако се сещаш. За циганите в Индия сме на едно мнение, в Бангкок бях преди няколко месеца- и възкликнах- ето това е проблем с трафика! На мен, баце, мирогледа ми няма що да го променям, познавам и мутри, и достатъчно успели интелигентни хора в София, и затворници и секви. Тук обобщавам за за еддни общи неща, и визирам някои виртуални герои във форума. Реалните герои баце, оито познавам в София, влизат в интернет само за да си проверят електронната поща, ако се сещаш. А това че човек навсякъде успява ако има акъл- това е вярно. Не е вярно обаче, че Генади и Любо са от успелите. Успелите софиянци правят в момента това, за което Генади пише във форума, аkо се сещаш



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 16:57



в Бангкок бях преди няколко месеца

Е що не се обади бе тарикат?
Аз там прекарвам поне по месец през студения сезон ако се сещаш за кой топлолюбив играч иде реч...



На Нана Плаза разписа ли се?Сой Каубой?Бар Еден?

Всъщност и да си-по-добре не си признавай тука,кой знае чии гаджета четат ако се сещаш за ква конфиденциалност иде реч...

Между другото сега удължават Скай трейна и ше стига до Суаннабуми,така че дет се вика от летището ше сме на не повече от 20 минути от ИГРАТА!

Редактирано от El Capitan на 28.12.09 16:59.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 17:11



за да сме точни, бях края на месец май. Едвам ме пусна жената, ако се сещаш, преди това бехме кумове на една сватба та така организирах нещата та да замина само аз, ахтото тя имаше неотложен ангажимент служебен през това време хихи. само за една седмица се освободих. Там е велико, баце. Да ме питаш дали съм бил на Соу Каубой се едно да ме питаш дали съм обядвал:) Навсякъде бях баце, където намерих, бях абсолютно сам. Барове, свирки на бара, пределно ясно ми е, че знаеш как е:)Казаха ми обаче че Патая е по-голяма оферта. там не губиш много време в трафик и е по-евтино. Няма по-тъжен поглед от погледа на Европеец, дошъл там с приятелката си... Ама Тхаи-гърлите що не се бръснат отдoлу izcqlo бе майка им дееба? Ае кажи?



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 17:26



Е,в Тайланд да отидеш с гадже си е с диня на бостан или на плаж с песък по джобовете.
Всъщност,няма по-мизерно същество от европейка/американка/австралийка отишла там сама или с гаджето си за да се "забавлява".
Сещай се за кво забавление и за кво смачкано самочувствие говориме при сблъсъка с местните богини.
Нема такава депресия.

За тайландките не искам да коментирам,споменах по-горе за тва че тука чете кой ли не,така че не се знае кой мое да ме издъни където не требва.
Предпазливост му е майката в тея неща,ако се сещаш...

Месец май не е оферта-много топло и много дъждовно. Офертата е Ноември-Март.
Патая в сравнение с Бкк...мммм....не знам,има си плюсове,има си и минуси.
По отношение на Патая-нека се ограничим с това да кажем че знам къде точно се намира Уокинг Стрийт и кво има на Сой 7 и Сой 8 ако се сещаш...





Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано28.12.09 17:44



Ти си ги накъсал проститутките бе пич! Евала!



Що не ебете курвите в София, обаче? В София поне нема спин. В тайланд, а и по принцип в Азия, не могат да се различат мъжете от жените. Може някой траверс да ти направи свирка в Тайланд и ти даже да не разбереш. Мен така един траверс в Америка ме излъга и се целувахме и даже ме бараше по хуя. Бях се напил като осъден на смърт. Ужас.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 17:49



съгласен с главно С. Нема да те питам за тайландските масажи и за мнооого други хубави неща, ако се сещаш. Обаче в един момент те дразни факта че не можеш да седнеш на някои бар да изпиеш една бира без да се залепи някоя "богиня" за теб. Както и да е, впрочем тхаи food мнооого ми хареса, аkо трябва да съм отровен. Без хлебарките и скакалците, дето продават по улиците, както у нас семки, да кажем, тях не се осмелих да опитам. Разбирам притесненията ти, не са без основание, но аз знам, че жената не влиза в тоя форум. викаш откувпаш си за по 2500 бата парчето от някои бар две мацки и хайде у хотела, аkо се сещаш;)



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 17:50



hahaha. Kopele, razmq me:)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 19:02



Не знам какво имаш и какво нямаш, но тебе си те представям точно с три ланеца и пръстен на малкото пръстче задължително с някакъв голям камък отгоре.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 19:08



Аз просто споделих, че Ексти звучи подмазваческо - няма значение дали ми се подмазваш или не.

А Дарк Сайд, откакто го повиших от пудел номер едно в доберман номер две, не се е изявявал пинчерски. Може би разбра коя е господарката и почна да слуша. Нали, Дарки, сладур?

Иначе - да, точно като рекламите на Проктър и Гембъл. Таргетът. Няма какво повече да говоря - ти знаеш.

Редактирано от Exte Barrocco на 28.12.09 19:09.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: DarkSide]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 19:12



Оу, хелоу.
Викам ъъъ и те соча с пръст. Каква ти е цената след последното индексиране с процента на инфлацията? Или трябва да ипотекирам?



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 19:15



И ти ли стана селяндур, Виери, "ако се сещаш"?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 19:29



Ако фукльовците само носеха часовници, щеше да е много хубаво, но ако погледнеш само какви са продажбите на Q&Q, ще си редактираш коментара моментално.

Губя интерес към разговор, когато някой се опитва да ми вменява мисли, които не са мои. Не съм казала никъде, че съдя хората по часовници и обувки. Това е супер тъпо. Казах, че средата, в която съм, е повърхностна и такива неща се гледат. И никой не съди никого само по едно нещо. Хората се интересуват само и единствено кой познаваш и с какви контакти може да си им полезен. Останалото са допълнителни детайли, по които те преценяват на бейсик ниво. Много започнах да говоря за себе си. Смятам да приключвам.



Тема философиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано28.12.09 20:12



Аз не ти вярвам, че глупавия ти телефон е нужно да оказва каквото и да е влияния върху хората, с които работиш. Разбира се, това не е точна наука и ако ти искрено вярваш, че има значение и споделяш тази ти вярва, то може да започне да има значение.

С други думи, като аз обявя някой закон по физика, той не бива повлиян от моето твърдение. Ако ти заявиш този твой социален закон за телефоните, самото заявяване може да повляе на реалноста и да направи този закон верен.

Кой знае каква глупост работиш и си вкарваш разни филми, че е необходимо да имаш кой знае колко модерен телефон. Ти си знаеш колко пари изкарваш и колко подчинение имаш. А средата е задушаваща, когато някой се прави на нещо, което не е. Като се държи естествено и със самочувствие, всички ще те харесат.



Тема Re: философиянови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано28.12.09 21:06



Пешо обеснява на киселата чума квантова физика, ново 20 !!!


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: философиянови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 21:43



Пешо, ти живееш друг живот. Каквото и да обяснявам, няма да ме разбереш. Само ако ти кажа с какво се занимавам, може и да ти проблесне, но не е сигурно, а и нямам намерение.



Тема Re: философиянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 21:46



Ти какво точно се стремиш да постигнеш с този коментар? Искаш да ти обясня, че френският ми маникюр може да драска леко и приятно по гърба, но точно теб точно никога?



Тема Re: философиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано28.12.09 22:13



Точно на мен не ми се прави на недостъпна.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано28.12.09 23:47



Пешо не разчитай на това, че в София нямало спин.
А за траверса който те е опипвал, жалко че не сте стигнали по надалече





Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано29.12.09 00:06



аре като си дойдеш в софия да се видим. заповядай в офиса ми, ще викна и албена и генади.



Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.12.09 01:46



Баси, човекът как се уреди с работно място, дето ще му оправи живота, не е истина...



Тема no pussyнови [re: El Capitan]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано29.12.09 02:10



Тая Exte дойде в тоя форум и категорично отказа да се ебе с всички клубари един след друг. Дори и случайни Ай Ти милионери го отнесаха. Въобще не пита искаш или не искаш. Ебати виртуалната изнасилвачка!!!



Тема Re: no pussyнови [re: pesho.konia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.12.09 02:36



Бахти комедията е тука.



Тема Re: П.С.нови [re: бeзпътeн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано29.12.09 03:21



тоя и за портиер няма да го взема, но ще му покажа за какво иде реч ако се сещаш



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 10:48



Лелче,ти нещо почна да си представяш,а?
Да визуализираш, ако се сещаш за чие развинтено въображение говора...
Признай си честно-вдъхновяват ли се иначе отдавна съсухрените някогашни блянове на Бай Иван Комбайнера? Надигат ли муцунки?
Настръхват ли като ме четеш,ако се сещаш за чии отдавна изгубени прелести говора?



Тема Re: no pussyнови [re: pesho.konia]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 10:53



Фен клуб "Пешо Коня"-Симеоново!
Нямам капка съмнение че ше скоро ше се разрастнем до сериозно енджио със силни позиции по САПАРД...



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 11:08



Нормално е!
Момчето просто започна да разбира къде е Силата,ако се сещаш за кой доскоро неориентиран падуан ти говора.
Не можеш да го обвиняваш-да видим какво е неговото положение-намира се в Германия,вътрешно е леко фрустриран че това което получава не е точно това което иска, усеща че е леко прецакан, но не иска да си го признае, за да не го помислят за лузър. Вместо това свръхкомпенсира с нападки към България и българите, търсейки оправдание че е дезертирал.
Млад,чувствителен човек,всички сме били такива едно време преди да пораснем.
Понеже не е в България,където му е местото е изпаднал в лека безтегловност, нуждае се от напътствие и бащински съвет,а нема кой да му го предложи.
Кофти ситуация.

И да видим какво му предлагаме ние с тебе:от една страна имаме куха лейка с претенции,която дори не си е направила труда да провери как се казват нещата с които твърди че се занимава ежедневно. Имаме некакви измислени декларации,надутост и балонщина (да не се бърка с Хованщина,което е друго ако се сещаш),нищо чудно дори да имаме насреща си съвременна писателка на любовни романи, пу пу опази Боже.

Какво имаме от другата страна-сериозен бизнесмен, който едно че държи пачките на ластик и друго че е минал 100 пъти по пътя, по който младия падуан е поел.Човек, който може да даде не само мъдър съвет, ми цел роудмап за развитие, при това детайлен ако се сещаш за кой съвременен Соломон иде реч тука..

И така,как мислиш,на кой ще иска да прилича младия човек?Кого ще избере за модел на подражание? В кой отбор ще иска да играе ако изобщо се сещаш за кво иде реч ВЪОБЩЕ!



Тема Re: философиянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано29.12.09 11:22



Ти пък точно на мен не ми се прави на велик завоевател, защото това, което току що завоюва, е предпоследното ми изречение до теб.



Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано29.12.09 11:23



Защо? Четворка ли ще правите или ще играете белот?



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано29.12.09 11:33



Виери се наака и той като Пешо, но Пешо го играе твърд играч - сигурно защото не е обещавал да те бие. Виери разбра, че няма да те набие, защото си някакъв крив тип и кой знае колко цигани с ножове познаваш и реши да предприеме другата интелигентна в неговата ситуация стратегия - да слезе на нивото ти - вербално и по всякакъв друг начин и да ти се прави на първа дружка с еднаквите интереси, ебанета и скитания. Тоест, Виери се наака, ако не е станало ясно. Аз нааканите типове в моя отбор не взимам, така че... хи'с ол йорс.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 11:51



Е, да, това за баровете е така, но пък тва са рисковете на живото предаване ако се се сещаш.
Нищо не ти пречи да я черпиш един лейди дринк-твойта Сингха е 60 бата, нейната-90, не е кой знае какъв разход.
Пък и нейния баща в Исаан биволи гледа,ако се сещаш за чия семейна драма иде реч.
Освен тва ако демонстрираш желание да бъдеш оставен насаме, нема проблем-ше го получиш.
Въпроса е да не си груб и да им пазиш достойнството-тва все пак не е некъв полски или украински слийзбаг от червените фенери в Санкт Паули все пак,говориме за съвсем различна култура тука.
Не се гледа с добро око на силна демонстрация на чувства,тъпо е например да я водиш хванати за ръка по улицата,тва не е добре и издава неопитност и/или простащина.Да оставим тези неща на американските и австралийските селяндури,както и на балъците от Скаузвил, ние сме европейци все пак.
Но ако си изиграеш правилно картите, след това в хотела получаваш такива неща за които не си и сънувал че са възможни.

Тайската кунхя е пре-въз-ход-на!Нема две мнения по тоя въпрос. Всъщност истинския том ям е едно от малкото неща, за които наистина страдам като съм си в Европа.

Пробвал съм и ларви и скакалци, само не можах да се пречупя да опитам хлебарки и тея-малките сушени пържени жаби.
Като говориме за скакалци се замислям за други неща-предвид на тва колко са добри на вкус и ква е хранителната стойност, искам да ви кажа че онова копеленце Йоан Кръстител изобщо не е бил балък че е карал само на акриди и див мед. Шапка му свалям че е успял да го представи като некакво геройство и отреченост от светското ако се сещате. Тва се едно да ме съжалявате че карам на черен хайвер и препечени филийки ако се сещате...
Та за Йоан-е тва е играч, абсолютно съм убеден че след като е довършвал набързо досадните дневни задължения по топене на бебета и пораснали езичници в Йордан, се е качвал на тогавашния еквивалент на Ге 55 АЕмГе и е отпрашвал към местния Гранд да рути пички.
Неслучайно едно от най-често срещаните женски имена по онези земи е Рут, ако изобщо се сещате за каква навързаност в исторически план иде реч...

Но, да не се отплесваме, говорех за пичките в Тайланд.
Силно препоръчително е да НЕ избираш ти сам и двете. Елегантния подход е да си избереш една и след това да я оставиш да си вземе с нея некоя по неин избор.
Става дума за психологическа игра тука, и ако се постъпва спрямо указанията ми, печелиш сериозно. В противен случай не можеш да си сигурен че двете пичета които сам си избереш не се мразат неистово и нема да си свидетел на сцени на физическо насилие между двете.
Ако я оставиш първата да си избере втора, тва със сигурност ше е нейна приятелка,са верно нали че може да не е толкова красива като първата, но пък мога да те уверя че ше компенсира с желание, ако се сещаш за кой точно тиймуърк иде реч.

2500 е доста,заслужава си само ако си на зор и не можеш да изчакаш до по-късните часове,когато офертите падат.
Освен тва не бива да ги разглезваме и да им позволяваме да си мислат че ше получат тва дето го искат. Не забравяй че ти си човека с парите там и сички са длъжни да ти играят по свирката.
Нормално е 500 бата бар файн и след тва от 1000 до 1500 Long time.

На друго место, ако съм на кеф ше се спра подробно на това как се различава транссексуален от истинска пичка, за да не се налага да изпадате в ситуации тип Пешо...

Най-общо казано, правилото е "накарай ги да се разсмеят".
Тва всъщност важи за секви пички ако се сещате за коя успешна първа стъпка иде реч...





Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 11:59



Ахахахаха,кой кого щел да бие,кой на кого нещо щел да обеснява..
Абе ти четеш ли ВЪОБЩЕ преди да пишеш ако се сещаш кой от нас двамата е с акъл на кокошка,ако се сещаш...



Тема Re: П.С.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.12.09 12:08



извинявай, но си мисля, че не вникваш в постовете ми и не правиш разлика между общото, демек глобалното, ако се сещаш и индивидуалното. Капитана е реален, бил е на много места по света и е видял доста. Не играя за никoй отбор, играя за себе си и изразявам собствено мнение. Пак прочети, преди да се изказваш неподготвена



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.12.09 12:14



Не мисля че съм прецакан, постигнал съм максимума до момента откъм благоденствие. Просто на моменти живота ти се малко скучен и еднообразен. Но това не е поради факра, че съм тук или там, а пораи факта, че съм сериозно обвуурзан, ако се сещаш. А относно партитата вече си писахме



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.12.09 13:16



Постигнал си максимума ДОТУК!
Нема такова нещо като максимум в живота.
Двете стойности, които единствено са реални са нула и безкрайност, ако се сещаш за кои необятни полета за действие иде реч.

А като пораснеш ше видиш, че ако си играеш картите правилно, ти ше контролираш обвързаностите, не те-тебе,ако се сещаш...



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.12.09 13:33



приемам забележката, максимума ДОТУК. Мисля, че се подразбираше...А и в крайна сметка само овчедушните хора се задоволяват с това, което са постигнали в даден момент от времето, истинския, будния мозък мисли какво може да се постигне оттук нататък и как да се постигне, ако се сещаш. Всяко нещо, колкото голямо и дори велико да е то, се изчерпва с времето, ако няма развитие.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано29.12.09 14:42



кажи сега като имаш пари за мерцедес кой модел точно ще си купиш



Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.12.09 14:48



и как така реши, че нямам пари за Мерцедес? Не карам мерцедес щото тука си е жива комплексарщина- сички албанци, турци най-вече и мангали са с мерцедеси. И най-големия прошляк може да кара мерцедес в страната на Мерцедесите, ако се сещаш. ако това в Бг е някакъв критерии, тук не е. Важното е че в сметката ми има н броя мерцедеси, ако се сещаш



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано29.12.09 15:03



в сметката ти има максимум за А - класа копеле, заклевам се!!!



Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.12.09 15:06



хахахахаха. Пожелавам такава А класа на всеки:)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 23:39



Почетох колкото ми издържаха нервите и се убедих за пореден път каква съм късметлийка, че не съм в БГ вече. Там народът напълно и непоправимо е пощръклял.
Така си беше и на времето, качествена промяна няма, само количествена от гледна точка степента на полудяване.



Тема Re: П.С.нови [re: LuboPenev]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано30.12.09 05:02



Абе, пич......кое е това миндиле в подписа ти.......че не съм много в час с БГ хайлайф-а ? Гледам малко са му пообъркани хормоните...... ? Да не е някой женствен мъжага, кат Азиса циганина ?



Тема Преславанови [re: Koфтият]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано30.12.09 05:50



Мислят си, че тая е някаква неземна красавица! Просто не е за вярване колко субективно е всичко и то субективно под въздействие на външни фактори! Как се успели тия от Пайнер да направят красавица от Преслава и то без да я правят хубава, си остава загадка за мен.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано30.12.09 06:03



Според мен е гадно да се ебат проститутки. Един приятел тук е набарал некви латиноски за $35 ебането, което е буквално 2 коктейлчета на бар в Бостън. Тоя пич все ме навива, ама на мен нещо не ми се ебат тия курви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.