Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 17:18



30 евро на месец се дават, като не можеш да си го купиш в брой.

Иначе аз никъде не казах, че е гъзария. Със сигурност не е нито по вашия, нито по нашия край. Но изглежда в България е - забележи тона, с който ми се обясни той какви високи технологии притежава.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 17:19



Не мога да приема сериозно сарказъм от мъже в акура.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 17:25



Ставаше дума за любопитството като признак на ниска култура



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 17:30



$30 на месец вероятно ти е услугата на месец, приятелю, не изплащането на слушалката. И ти разбираш от гъзария, колкото и аз от космически совалки........



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.12.09 17:30



две манекенки си говорят и едната пита другата 'миме, какво е туй интелектуалец?'
мимето отговорила: 'беден човек с малка пишка'

та така и културните хора дето сте се пръснали по цял свят, а кесите в български интернет форум ако се сещаш за коя житейска трагедия иде реч



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 17:33



Аз виждам през измислените им никове. Изобщо не съм впечатлен от тези двамата, които съставляват цялата агитка. Имах желание да дискутирам някои теми с тях.





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Koфтият]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 18:09



То тогава трябва да си експерт по космически совалки. Но това, по което не си експерт, е маркетинг. Или и ти смяташ, че има безплатен обяд? Тук айфон три джи ес струва 600 евро, ако го платиш в брой, или ти го дават безплатно, за което сключваш договор за 2 години по 50 евро на месец. Сега дали става ясно или трябва да ти го и калкулирам?



Тема П.С.нови [re: Demon..]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 18:17



Аз изобщо не съм наивен. Ужасно подозрителен съм и не вярвам на никого - дори и на баща си и майка си! Интересувам се само от резултати и факти. Всяко нещо го мисля и пресмислям.

Да не мислиш, че тия са бизнесмени? Метросексуалният е най-вероятно счетоводител, а другият дори да е съдружник в некъв фалшив бизнес е тотален парашутист - то си личи. На мен Любо Пенев ми е симпатичен горе-долу, но просто е новак.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 18:18



А какво се получава с обяда след двете години ? След като хубаво си се наебал с $1200 гъзария ? Тогава става ли безплатен ?



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано27.12.09 18:26



Любо Пенев е така също мечтател / комплексар. Това се доказва от факта, че живее в БГ и пише в Българи в Чужбина.

Аз, примерно, живея в Канада и не пиша в Българи в Южна Африка. Аз просто не принадлежа там. Може.....в най-изключителен случай, да напиша два реда, но в никой случай няма да прекарвам по-голямата част от денонощието там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.