Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 12:00



ако имах време за шегички от тоя тип сигурно щях да почна да заливам клуб ЦСКА с дълбокомислени анализи на мачовете, хем без да съм ги гледал :-)


Трудно,копеле.
Там мод е самия Любо Пенев,ако се сещаш за чие бързо разкриване иде реч...



Иначе си прав за едно нещо-аз например инженер не мога да бъда,нито в България,нито на запад,просто не съм учил за тва дет се вика.
Мога да бъда само шеф,щото имам нужната подготовка,ако се сещаш за кой селф-мейд мен говориме тука...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано27.12.09 12:13



точно 'щото мод е любо пенев

много е забавен като почне да взима навътре загубата от миньор перник примерно, това вие футболните фенове не можете да си представите как изглежда отстрани, направо личното ви самочувствие се гради изцяло на успехите и пораженията на някакви други хора

сега цска във възход ли е? като губят сигурно пенев си стои в клуба и ближе рани, ама като печелят светът е негов /е, само клубовете на дира де/ :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 12:52



Eййй, тоя и в другите клубове ли има време за губене...и то по Коледа, тццц / под тоя имам предвид всички останали, най-много да е още един перко/, вместо да обикалят света и да си гледат кефа, те се скъсаха да правят компания на един двама емигранти в клуба.

Гледай им сеира, те и по Нова Година ще са на линия, щото без пари само в клубовете на дира можеш да се веселиш, горките хорица, така да са го закъсали, че друга радост не им е останала



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 12:57



Информация за клуба

ЦСКА
Фен клуб
Клубът е създаден на 28.07.00 14:37
Модератор: TCP/lP, Oлимпия
Мнението не се проверява
Всичко мнения: 76016
Последно: 24.12.09 22:15
HTML е забранен
МЕТА ЕЗИК е разрешен
Имате право да четете и пишете в този клуб.
Мненията, които не са за този клуб се трият.
-----------------------
Не че е толкова важно, но модераторите там са други, има промяна



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.12.09 13:02



Тъкмо погледнах в клуб 'адам и адам' какво шоу е направил пенев преди да му заключат темата. Впрочем модераторът на 'адам и адам' -линжак е доста толерантен, интелигентен и образован. Точно обратното на пенев





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 13:30



футболните фенове не можете да си представите как изглежда отстрани, направо личното ви самочувствие се гради изцяло на успехите и пораженията на някакви други хора



Един път отидохме да вземем гаджето на една приятелка и само като му видях чашите на манчестър, екипът на манчестър с неговото име на гърба, само дето той няма нищо общо с клуба, шаловете на манчестър и един тон мърчъндайзинг от манчестър юнайтед и ми стана ясно защо нервничи толкова. Можеш ли да си представиш за каква болна история става въпрос.



Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 13:50



те като правило и да искат не могат да бъдат инженери на запад

Защо мислиш така?
В няколко европейски страни има сериозен недостиг на инженери и си внасят от другаде.
Включително в тази, в която аз живея.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 14:11



Чувала ли си израза "Формата е временна,класата е вечна"?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.12.09 14:13



Ти за мобилен Интернет да си чувала?
За ви-фи дето има една приказка?
За ГеПеЕрЕс?За ЕДГЕ?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 14:25



С айфон ли си или с нетбук?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.