Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: робинови [re: pesho.konia]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 10:58



Мениджъра пие, пуши и ебе по цел ден, ти произвеждаш бъгав код и така до безкрай.

Много искам да ти стана мениджър. Уест пойнт ше ти се види като Целодневна Детска Градина "Малкия Мук"


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 23.12.09 10:59.



Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:02



В отговор на:

Мениджъра пие, пуши.......по цял ден и по цяла нощ.....



Това как да го разбирам, за този менъджър ....че е за завиждане или че е за опело... ?



Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 11:05



Затова не от всички хора стават мениджъри, искат се много качества - мощни бели дробове, трениран черен дроб ...

Не мога да отговоря еднозначно на въпроса ти.
No one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: робинови [re: LuboPenev]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.12.09 11:11



Копеле,остави глупостите,мани го лузъра дет седи по цел ден пред монитора,носи десетхиляди плюс диоптър,набива такос и буритос и чука Джена Джеймисън с левата ръка пред компа.

Кажи ми нещо по-важно-тебе ли мернах във Версай на Винтер Едитиона за Най-секси пичка?Ти ли беше с големата охрана?
Ти за коя гласува дет се вика,видех само че се изниза точно след края с некаква,ама не видех с коя...

Само ше ти загатна че аз съм много доволен от тва събитие ако се сещаш...



Е тва са,приятели,нещата които ни вълнуват нас в България-приключихме годината ултра успешно,време е да се отдадем на малките си пороци ако се сещате...



Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:17



Бе...то че може да се стане мениджър - може. Въпросът е на каква цена. И.....забележи, за колко време ?!

Малко off

Моят мениджър пушеше кат на Шекерената фабрика комина. Ходи на терапии, лазерни терапии на ухото, лепенки, чудесии.......отказа ги. След 4-5 години, гледам го....пак се прикрива в кьошетата и пуши.
- Кво стана бе началник, май пак си ги подхванал?
- Да, пак ги пропуших.
- Ми, кой те кара да ставаш началник, бе серсем ? Гледам, че и очите ти стават стъклени чат пат, я стъклено невиждащи, я сълзливонамокрени , кат на Божа кравичка ? Май че share-ваш ? Ти, освен това ходиш и на лекари по два пъти в седмицата, и с кръвното не си добре, и косата ти е окапала и отдавна е побеляла ? Гледам......возиш и по един куфар paperwork и два лаптопа напред назад (вземаш работа и за вкъщи), гледам....много пъти идваш сутрин и два часа по-рано ?
Каква ти е далаверата ?
Аз (Кофтият), когато спрях цигарите преди 5-6 години, ги спрях за една минута, без никакви терапии и пазарлъци. И от тогава не съм пипнал.





Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.12.09 11:22



Аз (Кофтият), когато спрях цигарите преди 5-6 години, ги спрях за една минута, без никакви терапии и пазарлъци. И от тогава не съм пипнал.

Това е достойно за уважение!
Явно имаш по-спокоен стил на живот.

Никотинът,както знаеш ускорява предаването на нервните импулси в синапсите и в резултат ускорява процеса на мисленето.

А на некои от нас ни се налага да мислим по много и да мислим бързо-не се правят така лесно пари без мислене,,затва удряме на камък като опре до отказване...

Тегава работа ама нема как...



Тема Re: робинови [re: Koфтият]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано23.12.09 11:24



Абе пич, кой ти говори за тютюн :)
Мениджърите са над тия неща.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: робинови [re: Гeнaди]  
Автор Koфтият (пристрастен)
Публикувано23.12.09 11:59



Тука кой говори за тютюн и мениджъри.....сна'а ми Гюрга ли ?



И ти, с тоя Голф двойка, сори....тройка, си мениджър, колкото и аз космонавт



Тема Re: робинови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.12.09 12:51



не съм аз копеле, там не ходя. но преди време броих и съм изебал доста плеймейтки ако те интересува. водя си вече дневник за децата някой ден да им показвам за какво иде реч



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: pesho.konia]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано27.12.09 11:49



прав си, добре че само си мечтал

сега, за някои хора е по-добре да имат бизнес в бг, те като правило и да искат не могат да бъдат инженери на запад

както и ти едва ли можеш да имаш бизнес в бг - твърде наивен идеалист си

много се впечатляваш от тролската агитка тука: любо пенев, генади, ел капитан, албена, алекс_д_грейт (може и да бъркам с някой 'щото не познавам клубарите тук) - те са само фенове на мутренския начин на живот и се кефят да всяват смут по случайни клубове, не ги вземай насериозно. пенев е мутра с пари точно колкото е футболист - кефи се от трибуните и съпреживява

ако искаш да видиш друг успешен страйк на агитката, виж темата на любо пенев в адам и адам няколко страници назад, мисля че ще можеш да оцениш колко успешно дразнят местните когато не им симпатизираш

ако имах време за шегички от тоя тип сигурно щях да почна да заливам клуб ЦСКА с дълбокомислени анализи на мачовете, хем без да съм ги гледал :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.