Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано28.12.09 15:00



Че какво, като завършиш да не би да спираш да се развиваш?
Отиваш в новата среда, научаваш нови неща и се обогатяваш и от към знания и от към умения :)
Разбира се, че далеч не взимат всеки, но и да те вземат и да покажеш, че не се приспособяваш и развиваш - просто ти казват, че вече нямат нужда от услугите ти


Та мисълта ми беше, че има български инженери, които работят в западни държави - не е невъзможно :)

Do what works or do what's right?

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:02



Това футболист ли е?
Като Папин (за руската публика)?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано28.12.09 15:06



мани, има неква рускиня (тенисистка е май) светлана някаква си, а по тукашните новини не знам защо я наричат Зветлана



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:07



пич, нема край тая прослувута българска злоба и завист. Как може изобщо да влизаш в спор и даже простата ти балканска душица да опитва да сравнява собствената си персона с тази на един програмист в Америка? Пределно наясно си, че в твоя случай става въпрос за: a) некое икономистче максимум или човек със средно образование b) шофьор на кола втора употреба внесена от Германия или италия c)безработен или на заплата макс 1200-1300 лева



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:09



Охлюв,към тебе офертата ми още седи ако се сещаш..
Недей да ми разсъждаваш докато седиш пред компа и скатаваш като пичка,ела да поразсъждаваме заедно некъде в Берлин Мите,ако ти е удобно.
Ако не ти е-кажи къде ти е удобно...

Да видиш със собствените си очи колко сме напред безработните в България ако се сещаш...

Редактирано от El Capitan на 28.12.09 15:10.



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:30



Копеле, аз не искам да ме убеждаваш в нищо, срамувам се че мангали като теб са ми сънародници. По-добре си стой в България и не излизай оттам. Нито има кво да си кажа с теб, нито искам да ти доказвам нещо- казвам ти, че се срамувам, че говориш майчиния ми език. Дори да си добре, да си жив и здрав. Това би предизвикало само усмивка в мен. Както и у всеки западняк. Тук има друга ценностна система. Показвай си ланците в Бiaд, НАЙ или където и да е там...тук просто не вървиш, защото нямаш НИВО.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:32



Ти си путка.
Известно ти е, нали?



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:40



Не копеле, аз съм нормален човек. Ти се замисли какъв си и с какво парадираш и най-вече защо го правиш. Нямам пробем да се видим, ако искаш, като си идвам към София ше ти дзунна.



Тема Re: П.С.нови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 15:45



Чекам с нетърпение.
Що ли подозирам че това "когато се върна в София" ще се отлага до безкрай за далечното бъдеще...



Тема Re: П.С.нови [re: El Capitan]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано28.12.09 15:53



ами, не- но предполагам минимум март, защото януари ми предстои операция на рамото...А ти кажи, какво точно искаш да ми докажеш, каот се видим? и какво предлагаш? А, и още нещо- защо си мислич, че не съм наясно как седят нещата в Бг?




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.