Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:11



Първо да ти кажа, че съм жена.Второ не ти се подмазвам, защото не виждам с какво би могла да си ми от полза

Ако съзра, обещавам да ти се подмажа

Бих повикала Дарк Сайд за арбитър, защото той е във френскоговоряща страна, но мисля, че всеки, който се е научил да чете на френски знае, че оu= у, ine = ин, а in= ен.Поради носовото изговаряне, наистина се чува като "ан". Така че просто чета правилно и не приемам Лобутин е за руската и за българската публика като сериозно изказване.Това не сарекламите на Проктър и Гембъл за румънския и българския пазар.И ние сме завършили маркетинг и ние продаваме тук-таме.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:14



И никакво Боро Лайт!Няма дате мисля с тез глоби, я!Сигурно са колкото 2 чифта.... Джими Чуу

най-малко.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано28.12.09 14:17



вадиш кредитната карта, викаш ЪЪЪ и сочиш с пръст - обикновено е достатъчно





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:19



Дума да няма



Ама и веднага се появи



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 14:27



Съвсем не знам

Толкова ли е важно?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 14:30



Koe?
Чакай че му изпуснах края...
Аааа,за лоунджа ли?
Еми зависи,ако си непушач нема да ти е важно...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.09 14:32



Не е толкова важно как се произнася, много по-важно е дали ти стои добре. Дали изглеждаш добре с него, както и без него.

Другото са подробности.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 14:34



аз не говорех за задържане, принципно мисля че както го спечелиш така можеш да го задържиш; финтовете за спечелване с промяна после ми се виждат рисковани ;-)

така или иначе, с тая нагласа че ще го разпознаеш по часовника и обувките мисля че ще страдаш

в тоя ред на мисли, в днешно време май само фукльовците носят часовници, аз не се сещам за контрапример



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 14:41



в тоя ред на мисли, в днешно време май само фукльовците носят часовници, аз не се сещам за контрапример

Е тука вече ме засегна сериозно!
Са,кво искаш да кажеш,че аз тоя розавия Фрийлансър дето го носа требва да го изхвърла ли за да съм сериозен бизнесмен?
Бахго...

Мисла да изчакам и друго мнение...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор cina2 ()
Публикувано28.12.09 14:59



Chopin за българската и руската публика се произнася Шопин, а французите му викат Шопан - това по нечия клубна логика. За нас, неуките, е Шопен.

Весели празници и на теб!






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.