Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 13:15



Ексти, но не е Лобутин все пак



Сериозно питам, там където си, как се гледа на пушенето?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:17



И има ли Кемъл Лоундж на летището в Цюрих в тоя ред на мисли...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано28.12.09 13:18



Виж к'во, балонче пълно с празно его, на мушици нито им завиждам нито ме озлобяват, те са ми досадни и туй то. Не си въобразявай че ти и агитката ти чак такива емоции като завист и/или злоба може да асоциирате. Мизерия в мойте постове...аде де

Всичко на всичко споделям че сте досадни и намеквам на модераторката какво би трябвало да направи.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:19



Стегни се бе!
Хубав бил.Тва се едно се рекламираш пред Евгени Минчев.
На кой му пука дали си хубав или си по-грозния брат на Квазимодо като извадиш балата на ластик...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:21



Ето пак...
Не,ти наистина си фалшив ник и подставено лице.
Само се чудя кой е тоя дето толкова мрази емигрантите че да се опитва да им създава подобен имидж.

МАСЛАРОВА,ти ли си мама ти стара!!!





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:22



Лобутин е за руската и за българската публика. Лубутен - наистина не знам откъде идва това, но явно някоя българска миска се е появила в интервю и е казала лубутен и всички сте почнали да я цитирате. Лубутан е правилното. За първото име - нямам претенции, който както иска да си го произнася - аз го произнасям Кристиан, а съм го чувала и Крисчиан.

Там, където съм аз, на пушенето се гледа зле. Забранено е.

А с това Ексти започваш да ми ставаш любимец. Някакво подмазваческо звучи, но ми харесва.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:26



За тебе го повтарям специално, защото имаш нужда:
Лубутан - правилно. Лубутен - грешно.

Пробвай се да го произнесеш като французите с версията Кристийон - поне нещо френско ще бъде внесено в живота ти дори и за секунда с надеждата да заличи миризмата на туршия с много чесън, която се носи от твоите мнения.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:32



Нещо се бъгна че немаш ни един чифт от тея ли?
Верно че те не отиват на секакви крака,може би за човечеството като цяло и за тебе в частност е по-добре че не можеш да си ги позволиш ако се сещаш за кой късокрак целулитен дакел иде реч...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 13:34



Всъщност, имам. Моделът с каишките, които се увиват около глезена и камъните отпред. А ти продължавай да живееш в дриймленд и да си мечтаеш за крака и глезени като моите да се увият около потния ти врат.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 13:36



Ахахаха,нещо почна да ми се сваляш ли лельо?
Усети кой тука е модния титан и почна да ми правиш мили очи...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.