Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 25.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:15



верно че имаше и бял вариант на ЕСа, за тия на които им е важно как изглеждат нещата :-)

не са глупави епъл

(айфона има кирилица впрочем, нали няма нужда да ти обяснявам откъде се включва)

преди време бях пуснал една снимка в оня другия клуб, да покажа на златотърсачките там че не могат да преценят платежоспособността на някой мъж по външния му вид



повечето от тия на снимката са мултимилионери, точно след сключване на сделка за $50м, т.е. формално са на работа

натам отиват нещата

Редактирано от Demon.. на 28.12.09 12:32.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:16



Мисля че почвате да се сещате за кво иде реч-когато човек има толкова кинти,може да се държи ама СЪВСЕМ както си иска...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:25



за да си инженер се изисква някаква умствена нагласа, повече логическо мислене, такива неща които тези хора нямат

за бизнес в бг се изисква най-вече да си street smart да кажем, което е доста различно

интересно е че инженер в бг или зад граница няма особена разлика като изисквания към тебе, но за бизнес изглежда каквото си научил в бг не работи зад граница 'щото средата е различна



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: LuboPenev]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:26



приеми че съм киселяк и ми харесва да ви дразня както на тебе ти харесва да дразниш местните

чак излезе от роля, че и се запени да ме обиждаш :-)



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:30



мда, само оръфляците сред бизнесмените ги е грижа как ще паркират пред син сити

тоя по късите гащи е най-богат ;-)



Тема Re:нови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:31



за да си инженер се изисква някаква умствена нагласа, повече логическо мислене, такива неща които тези хора нямат


Ахахахахах,точно така копеле!
Така се става милионер ако се сещаш-като караш на емоции,без много мислене, деба как ме разсмя...



Инженерите ги уважавам много-необходими са,полезни са,ама дай да правиме разлика между тея дето взимат заплатите и тея,които ги раздават ако се сещаш...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 12:35



айде прочети и второто изречение което съм написал преди да отговаряш глупости

мислене има ама е различно



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 12:36



Вярвай ми-не ни пука чак толкова много,просто тва е елементарна форма на шега с балъците,които се потискат зловещо като видат нещо такова...
Са,верно че не е много красиво от наша страна да се гавриме така, признавам си, ама пък вярвай ми-адски е забавно...





Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:46



Кирилицата ми е активирана.

А тези от снимката аз ги дисквалифицирам, защото никой не може да се класира на бейсик ниво: външен вид. Нямам идея кои са, но ми приличат на германци и със сигурност се занимават с нещо IT - най-вероятно имат някакви гигантски сайтове. Иначе, дисквалифицирани. Независимо дали някой от тях е много забавен, има красив пенис или яхта. Ако е забавен, ще си бъдем приятелчета и това е. Няма нищо по-силно от естествения подбор. Ако погледна един мъж и не си помисля "Този искам да го убия от секс", значи нищо няма да се случи. Повечето мъже не стават. От малкото, които стават, точно това е проблемът - че само стават. Колко са жените, които срещна през изминалата година, които само като си помислиш за тях и се побъркваш? Истинската химия е рядко срещана.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:50



Тук, ако се появиш с верту, ще те помислят за руски циганин.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.