Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.12.09 00:50



дай да те огледам тогава ако се сещаш



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: cina2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано28.12.09 10:01



Е, то не бяха курсове по четене на италиански и френски

Добре, че няма на урду и на мандарин, че съвсем щяхме да се паникьосаме:)))


Весели празници!



Тема Re: П.С.нови [re: indepcon/s]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:07



Всичко е част от играта бе,ако не си постоянно в нета,как ще разбереш кога некой балък най-накрая се е сетил че по-добра оферта от тва дето ти си му направил нема да получи?

Между другото,лаптопа винаги си е по-оферта за браузване от който и да е телефон ако се сещаш,телефони се ползват само където нема ви-фи или па случайно ако си си забравил другата техника некъде.

Като казахме за неколко дена в Брюксел-аз наистина не разбирам защо му е на човек да ходи в тая сбъркана супер сдухана държавичка дето са един файтон хора на една носна кърпа ма пак искат да се делат.
Направи им гадно-поръчвай си Хайнекен по заведенията-изпадат в дълбок комплекс на тема Холандия ако се сещаш за кои прости селяни иде реч.

Единственото поносимо место е Брюж-фащаш влака от Сентраал (задължително с влак,за да се убедиш колко напред е Софийска Централна в сравнение с белгийската мизерия) и след има нема 45 минути си там. Екстра местенце за жени-шоколади,катедрали,романтики и прочее чикии.
Препоръчва се разходка с файтон или с лодка по каналите,са не знам дали нема да е студено за лодка,ама тва с файтоните си е яко-дет се вика-железни крака отваря.
Централния площад,заставаш с гръб към кметството-конете ти се падат отдесно-нема такива коне-стероидни изчадия с размерите на среден слон.
После-обиколка из шоколадовите магазини из малките улички наоколо.

Абе аз за кво ти го разправям тва всъщност като си жена. Тва са съвети за мъж деба,след един такъв ден у Брюж нема празно ако се сещаш за кво иде реч...


Даунсайда е че след такъв ден пичките искат да ги водиш и у Антверпен у квартала около гарата ако се сещаш за чии сбъркани представи за нещата намеквам...

Ползата за тебе е че ше знаеш какво ти се готви ако ти организират нещо такова...

А,да и още нещо-тъпо е да отидеш Белгия и да пиеш вино деба,при наличието на четристотиникусур бири.
Сега е студено,заложи на Дувел..
Това кажи речи изчерпва смисъла на Белгия като държава въобще-бира,шоколад,миди в Антверпен и пържени картофи по фритуурите..

А за да ги сдухваш още по-сериозно-поръчваш си комбинация Хайнекен и ФРЕНЧ фрайс,просто нема празно ако се сещаш за кои вбесени селяни става дума...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.. (мистичен)
Публикувано28.12.09 11:20



панаир на суетата, ама изглежда ти харесва, колкото и да твърдиш обратното

'щото и аз не разбирам от маркетинг, можеш ли да ме светнеш нещо

защо айфонът е нещо престижно и се възприема като моден аксесоар? и то не само в бг, не ме карай да търся пазарни проучвания

първо, много много хора имат айфон, не е нещо ексклузивно

второ, всичките си приличат, тазгодишния модел на външен вид е неразличим от миналогодишния; а за всичко 'що е модно, от парцалки до коли, е важно околните да могат да кажат кога някой е със стария модел, за да има той стимул да си купи новия

изглежда епъл не си дават никакъв зор да го пробутват по тоя начин, как тая джаджа стана модерна?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:39



Тук ми стана интересно.

Виждам че си споменала Кристиан Лобутин и си викам А!А!

Да не земе да се окаже че с тая пичка имаме общи познати.
Познавах преди време едно такова момче-русначе. Така се казваше. Викахме му на кратко Кико Лобута.Добро момче-всеотдайно,даваше най-доброто от себе си при напрегнати бизнес преговори ако се сещаш за кои оферти и контраоферти намеквам.
После обаче се оказа че не може да брои правилно, дори когато става дума за такива големи неща като тирове с пилешки бутчета и завърши в Плевен,където го знаят като Баче Кико.
Нелоша кариера мен ако питаш.

След тва обаче прочетох по-надолу и загрех че говориш за мода. Начи таа марка съм я чувал произнесена по много начини,ама тва твойто беше новаторско. Обикновено пичките в България искат Лубутен, а френскоговорящите джедии му викат Кристио Любутоо,знам че много си въртат езика,ама тва не е съвсем лошо погледнато отгоре,ако се сещаш за кой поглед изпълнен с кучешко послушание говора..
Признавам че теа лачените черни обувки с червена вътрешна страна на тока изглеждат много добре покрай ушите на човек...

След тва загрех основното-ти се изживяваш като онея от Секса и града нали?
С коя се идентифицираш?Русия кон с обувките?
Сега,искам да забележиш следната снимка:



Сама разбираш защо Матю Бродерик изглежда постоянно като сърничка в дистрес,ако се сещаш за чия семейна трагедия намеквам...

И понеже заговорихме за мода,а в модата дет се вика сме ако не европейски шампиони то поне регионални гросмайстори,искам да цъкнеш в нета,да провериш кво е Манхатън Ришельо и да се сетиш чий крак обут в черна алигаторска кожа се подава сутрин от вратата на Лендкрузъра и под звуците на Имперския марш се запътва към офиса за да смачка самочувствието на работниците....
Да,преди да си се сетила да попиташ-другия крак го следва,ако се сещаш за чий последователен подход към нещата иде реч...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:42



Ако говориме за телефони,има само една марка която е престижна и тя е Верту,сичко останало е ширпотреба,ако се сещаш за кои евтини играчки ти намеквам...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Demon..]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 11:54



Панаир на суетата е второто ми амплоа. До първото тук никой не се е докоснал, няма и да се.

Аз казах маркетинг, но всъщност става въпрос за елементарни калкулации. Когато някой започне да ми обяснява как нещо му е безплатно и ми става ясно какво е нивото. Средностатистическо. Та така и никой не ми каза колко всъщност ти е безплатното от безплатната кутия сникърс, на която пише +50%. Отговорът е: една трета. Ако някой не е разбрал защо, ще обясня. Това първо. Второ - ако изобщо нещо може да ти е безплатно в този живот, а и в следващия...

Ами ето, аз съм с бял айфон. Само новият три джи ес го дават и в бяло, освен в черно - поне тук, където съм аз, по другите държави не знам как е. Иначе ти може да си носиш и айпод тъч и хората да си мислят, че си с айфон, защото разликата е никаква в дизайна, само на гърба пише какво е, но ако си го сложил в калъф, кой ще разбере. Затова бял айфон - като вляза някъде на среща и е ясно още от самото начало, защото симулантите са много и са навсякъде.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 11:56



Не се сърдя, само ми идва да пропуша марлбъроу лайт след подобни поправки:)



Тема Re: П.С.нови [re: pesho.konia]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.12.09 11:57



Земята вика Пешо!
ИМАТЕ МЕСИДЖ!
УЕЙК АП!

Момче,осъзнай се,в твоя случай говориме за: а) Военен, б) програмист в)шофьор на Акура г)емигрант в Америка

По-низша форма на живот от това може да е само незаконороденото изчадие на амеба и зелена еуглена.
Мисля че ще позная ако предположа че изпадаш в депресия още като се гледаш в огледалото сутрин,мислейки за поредния ден от абсолютно безсмисления си живот...



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано28.12.09 12:00



Хайде, хайде, не се измъквай ти така по периферията като начинаеща лисица. Кажи си. Кажи си колко си назад от грандиозната сделка с безплатните минути. Най-вероятно ще ми кажеш, че всъщност си напред, защото си мислиш, че аз няма как да проверя. Аз пък няма нужда и да проверявам - само ще ти кажа, че лизингът е измислен от хора, които правят пари от него. Но поне ти отворих очите, направих едно добро за Коледа, сега отивам да чета надолу по темата да видя какво друго добро ще мога да направя.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.