Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.12.09 18:38



Каза ли нещо??? Аз не говорих саркастично, а буквално! Явно смяташ, че тоя телефон, ще прави твоя маркетинг. Доста забавно наистина! Важното е какво казваш, как го казваш и на кого го казваш, а не какъв мобилен телефон имаш. Но аз не вярвам много много в маркетинг, а в сейлз.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 18:52



30 евро на месец се дават, като не можеш да си го купиш в брой.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

30 евро на месец плащаш за акаунта си , който включва :мобилен интернет, 200 безплатни митути към всеки един оператор-водафон, телфорт, т-мобайл и прочие, както и някакъв брой безплатни есемеси. И понеже аз не съм "голямата работа " като теб, не виждам защо трябва излишно да се набутвам да купувам някакъв си апарат / между другото тук повечето апарати ти ги раздават гратис към съответните абонаменти/ за да се изфукам на филанкишията, с какъв телефон съм.

Иначе аз никъде не казах, че е гъзария.
-----------------------------------------------------------
Ти не го казваш, ти си го мислиш!

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: П.С.нови [re: Koфтият]  
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано27.12.09 19:06



То, за клонирания Любчо, висенето в дира се оказва най-големия кеф в живота , а раздумката с българските емигранти най-смисленото нещо за което се е захванал.Любака и Нова Година няма да може да изкара без да е онлайн.Вместо да рути млади булки по механите в Банско, ще се забие пред iphone си и посредством WiFi интернета си / щото е по-бърз/ ще пише във форумите дирски.Боже, какво е разбирането за "кеф" на "българските богаташи"



Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: indepcon/s]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 20:45



Пешо, на тебе ти отговарям тук, защото няма да се повтарям.

Работата ми налага да се движа в среди, в които ако не знаеш какво е кристиян лобутин, няма да изкараш един лев. В тези среди е задушаващо снобско и трябва да демонстрираш успех, за да добиеш успех. Ако нямаш последния модел телефон, кола, нетбук, не ходиш на актуалните места за почивка, ядене, разпускане - не се класираш, следователно, няма да изкараш един лев. Така че не смятам телефона си за гъзария - смятам го за наложено от обстоятелствата ежедневие. Но имам чувството, че колкото и да обяснявам, вие двамата с Пешо няма да ме разберете. И не искам да те тревожа с размисли, но дали си калкулира колко точно ти излизат безплатните минути, смс-и и интернет, ако не си на договор? Сумата я добавяш към цената на телефона, ако го плащаш в брой и тази цифра я сравняваш с грандиозната сделка, която си подписала. Ако е по-малка, значи си назад и трябва да преосмислиш финансовото си планиране. Незнам защо, но имам чувството, че трябваше да ти го обясня това. Иначе е хубаво, че има такива клиенти като тебе, на които като им се каже, че нещо им е безплатно и се нахвърлят моментално.

Убедена съм, че ти, Пешо и Кофтият като видите бълк кутия на сникърс, на която пише +50% free, сигурно си мислите, че половината от кутията ви е безплатна, нали?



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.12.09 20:55



Ексти, сладка моя, Кристиан ЛУбУтЕн


ЛобУтин ми звучи като човек, който носи на лобут(бой).
Много радости през 2010 за теб!



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 20:58



Фииииш обичам те бе



july 22, 2013

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.12.09 21:33



Абе остави ни нас - вие, ентелегентите какво правите нон стоп във форума вместо да празнувате, не знам


Когато и да погледна тук, все над 100 нови мнения сте изписали
Баси трагедията ще е вашата

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Фиш]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано27.12.09 21:37



Да, както и Ким Бейсинджър е Ким Бейсингър всъщност, ламборджини е ламборгини, а Ерменегилдо Зегна е Зеня. Пф. Усещам, че се хабя тука.



Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.12.09 21:40



ми хабиш се много ясно!Н а кой се доказваш на лайната дет не знаят дет се намират ли>? а стегай се па и ти!



july 22, 2013

Тема Re: Собствен бизнеснови [re: Exte Barrocco]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.12.09 21:54



А Бейджинг е Пекин


Що се сърдиш, де?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.