Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Кеш, корупция, затлъстели европейцинови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 14:29



Българи в чужбина, моля, кажете ми вие не се ли чувствате поне две класи над заобикалящите ви луничести, русоляви, затлъстели, живеещи на все по-увеличаващ се кредит европейци, които си въобразяват, че ние тука ще трябва да им се лендзим, лигавим, каним на обеди, даваме хоспиталити партита, за да може разбираш ли те да си мръднат дебелите задници и да ни свършат услуга.

Изобщо имате ли проблеми с факта, че ако в НАП в София се минава с 10 лева, тука трябва да се мине с много повече, а в повечето случаи не се и минава с пари. Аз дължа услуги и подаръци на много хора, които дължат услуги и подаръци на много други, но за да заработи, някой трябва пръв да направи услуга, за да върне жеста и изобщо като няма кеш в картинката, нещата се усложняват значително и ми правят живота мизъри.

Тука не могам да карам с двеста. Не мога да карам и с осемдесет, защото камери и биг брадър навсякъде. Как да не започне да ти липсва корупцията в България.



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 14:31



Ти в коя държава си слуга?



Тема Re:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано21.12.09 14:50



На мен корупцията не ми липсва, ама изобщо.
Нито пък ми липсват тарикатите на дребно


България не беше ли в челото на класацията по затлъстяване?
Особено на деца?
Тук малчуганите спортуват от малки и изключително рядко съм виждала затлъстели хора.
Иначе мненията на хората дори в една държава могат да са съвсем различни.
Зависи в каква среда се движиш.
В моята няма затлъстели, но има русоляви, чипоноси и луничести

А за класите ... относително е.
Какво разбираш под класа?
Материални придобивки, интелект или друго?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 14:52



Ти обслужваше в Норвегия нали? Чиновник или просто сервитьорка?

Редактирано от Aлбeнa на 21.12.09 14:53.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано21.12.09 15:05



Стига спам, Албенке.


Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Редактирано от Bиливap на 21.12.09 15:07.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 15:08



Ясно. Е, дано поне бакшишите по разниците са повече.
Но, стига спам наистина - ти си живееш щастливо като слуга на Запад, аз само ти досаждам



Чао



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано21.12.09 15:11



Бакшишите ги давам, не ги получавам.
И да, повече ще са по празниците


Чао

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 15:12



Ами дай Боже както се казва.
Дано един ден заделите достатъчно,че да се върнете обратно и децата ви да не говорят развален български.



Поздрави



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: Aлбeнa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.12.09 15:22



Здравей, Албена. Как си? Нещо не си в настроение. Днес имам само един въпрос към теб: С италианския знам, че си добре, но я кажи говориш ли гръцки?



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано21.12.09 15:24



Ами дай Боже както се казва.
Дано един ден ...
ти и другите гастролиращи напоследък тук палячоФци да си извадите кратунките от 'дет' сте си ги завряли (без уточнение защото е ясно къде са сега) и да осъзнаете реала.

Да, знам че няма да ви се хареса. Знам и че ще продължите да се самобаламосвате из нета. По часове в които нормални хора в реала или се веселят или спинкат. Само не тук - щото с ТАЗИ публика тук не ви провървя. Освен тук таме с по интензивни от обикновенните сритвания може би.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.