Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема друго мнениенови [re: Bиливap]  
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано22.12.09 05:49



Абе, ти двуличница ли си, що ли ?
В едни форуми пишеш едно, а в други точно обратното(да ти се чуди човек, кое ли е ТВОЕТО мнение-или си без мнение?)
Ама и гледам, че бая си започнала да ме копираш и вече да осъзнаваш , че хората са различни навсякъде: има подредени германци и германци-палачори, свестни българи и българи-пройдохи, умни цигани и мърляви цигани, работливи турци и турци-тарикати.
То един човек през живота си през колко падения и величия преминава, а ти понякога дори се опитваш да обобщаваш за цели народи. И все гледаш я шаблонче, я калъпче да им сложиш на нещата( а те пустите все навън излизат-по видинско казват : Бедна ти е фантазията, та затова не можеш да ги побереш в килерчето на таванския си етаж).
Не осъзнаваш ли, колко са глупави и лишени от здрав смисъл са твоите "дълбоки" съждения и псевдоумозаключения ?
А другарката мнoroнaзнaйниkoвa може сега да е в центъра на Столипиново , ама много свят е обрисала(и на 48 градуса се е пържила и на 54 под нулата е мръзнала и с работниците и с президентите винаги честно и открито е говорила) .
А сега на бегом заедно с мен, че да оправяме "циганиите си".


А, ако не слушкаш, ще те взема при мен на гости.
Даже ще извикам цялата си рода, да си поговорите.



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано22.12.09 10:33



Рени Ковачева,полекичка да не откриеш и топлата вода скъпа,,пей си песните бе





Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано22.12.09 10:45



На сватбата ти не пееше ли някаква такава?





Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано22.12.09 11:24



Не ,там пяха някви колежки на бившата ми жена,доколкото си спомням,,не можах да докарам Цеца щото много ме ревнуваше .



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 12:13



Твои мнения след 8 вечерта смятам повече да не чета. Преди 8 има шанс да си на около един грам за деня, което в твоя случай значи интелигентна, бистра мисъл. После вече е син сити положението.



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 12:15



Не знам от каква позиция точно никове като Нито Знам Нито Мога ми обясняват какво аз точно ще открия. А линкове отварям само, ако хората, които ги дават са ми интересни.



Тема Re: Кеш, корупция, затлъстели европейцинови [re: pesho.konia]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 12:16



Аз мога да гледам на ръка. Бъдещето ти е цял живот на заплата.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 12:17



Ами нямах нужда от лекцията, но мерси за включването.



Тема Re:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.09 12:18



Деба значи,не разбирам защо продължаваш да се натискаш да се излагаш,е тва не го разбирам.

Генерализациите са отвратително нещо,а стереотипите са за мишките духом.

Говори си само тва дето се базира на твоя собствен опит.
Е го е,ако се базирам само и единствено на собствения си опит ше ти кажа че германкиТЕ са между 18 и 24 години,руси с дълги коси,дълги крака и големи цици.
Най-миличките и гушливи създания на света.
Същите са и англичанките и австралийките,особено на места като Самуи и Пи-Пи.
Мога да продължа и с тва че американциТЕ до един са ебати балъците,дето мое да ги омотваш на сичко.

В по-горните случаи ше бъда точно толкова прав,колкото си ти слагайки ги всички под некакъв там твой си знаменател.

Или па че сичките туркини са супер-тва според теб де.
Има супер туркини,само дето е почти невъзможно да се класираш,особено ако си зает човек като мен и разполагаш с неколко дни.
Не знам как се държат туркините в Германия,ама в родната си страна са дасиебемайката-колко-трудни.
Не помагат и тридневни романтични разходки из островите,последвани от веселба до зори в Лайла.
Ако не знаеш (както съм убеден),чукни в нета и виж кво е Лайла и си представи че сметката на средна по размер компания за такава веселба идва към 6 средни работни заплати,тва ако се ограничаваш и нема гаранция че ше ти върже накрая...
А сметай че у Турция,както и насекъде другаде по света съм си като у нас дет се вика.Комуникационни проблеми-никви.
Та не е лесно,тва искам да кажа.Не че е невъзможно де..

Истинското предизвикателство е да наебеш иранка в Иран.
Е тва е то ълтимейт челъндж.
До са удрям на камък,ама за тва живееме се пак-да си поставяме високи цели и да ги гоним,ако се сещаш...



Тема .нови [re: El Capitan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано22.12.09 12:38



И защото забелязвам, че говориш английски (с акцент): ам уейстин майселф хиъ.

Това българите в чужбина са племе, което е започнало да се взима много насериозно - приеми, че това е друг мой стереотип. Айде, оставям ви да се справяте с Любо, Генади и Албена сами. Аз внезапно загубих интерес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.