Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 20.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Още откакто кацнах в Германиянови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.12.09 02:24



и ме заболя главата.......там валеше сняг и беше 0 градуса студ.

После България. Бях забравил за таксиджийте дето те пцуват ако не вземат курс поне 20км от летището. Отделно щеше да се блъсне поне 5 пъти, а аз щях да получа инфаркт поне 10 пъти.
Едно време казвах. Хората в България са невероятни, само страната е малко грозна и боклуци. Сега какво забелязвам - положението с чистотата не е толкова зле - е не е като първенците в Европа но не е по зле от Италия примерно. Обаче хората са под всякаква критика, нагледах се на простаци. Как може за 10тина години населението на тази страна да стане от простаци, не беше така преди години.

Giants Fan

Тема Re:нови [re: XищниK]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано16.12.09 02:46



Виждаш ли до какво води чалгата?


Не е само тя, де, но голям дял от заслугата е неин.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: XищниK]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано16.12.09 02:51



Напротив браточка. България като страна винаги си е била и ще бъде красива и чиста. Лошото е че 20% от населението е читаво, останалите 80% са диви селяндури(не се отнася за хората трудещи се на село), смрадливи цигани, резняци и помаци. Е така е от време оно и баланса не се променя за съжаление


Аз си ходя по 2-3 пъти в годината по работа и съм свикнал.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано16.12.09 02:56



Само дивите малоумни селяни слушат чалга





Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано16.12.09 10:33



Добре дошъл!

Много лесно си отвикнал Дано като видиш пазвите на мадамите и главата ти да се оправи и да няма повици за инфаркти



Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: XищниK]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано16.12.09 10:52



Хората са уморени , скапани и стресирани от дългия преход ( умишлено удължаван от бесепе-депесе с помощта на ндсв-ейците , които секнаха промените, които беше започнал Иван костов , ама и той има сериозни треси за дялане , затова народа му издърпа властта от ръцете ) , липсата на елементарни неща ( като нормална инфраструктура) и ред в държавата ( в смисъл държавните чиновници да си вършат работата и да спазват законите ) - затова са такива хората . И аз постоянно се нервирам от хорската простотия, невежество и крайна неграмотност за това, че всичко е в ръцете му на тоя народ и от него зависи , а той спи , та се налага да го събуждаме. Българинът обаче май предпочита да мълчи, да се изпростачи , да влезе в коловоза на намусените, вечно недоволни и оплакващи се и чакащи 'друг да го направи' , като едновременно с това си избива комплексите върху другите.

Всичко ще се оправи, но малко по-малко , а не от раз. Началото на процесът на позитивната промяна е сложено вече. Само трябва да има кой да го побутва и вдига тоя народ да се събуди. Когато накараме народа да не мълчи за негативите наоколо, започне да си търси правата и да изисква без да чака на друг и държавата да си върши работата , хората ще са по-скопойни , отзивчиви и усмихнати .

Аз пък се сърдя и викам само при държавните и общински чиновници - защото постоянно ги хващам в крачка да клинчат . В останалото време съм си усмихната и доволна от онова, което правя и от онова , което е започнало да се случва в България.

Е на , преди малко прочетох две новини , които ме зарадваха , виждам че не съм говорила напразно и идеите ми съвсем скоро ще бъдат реализирани на практика .




Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: Bozdugan]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано16.12.09 11:03



а бе комунягите бяха решили да я карат доживот като по бай Тошово време и нищо да не се промени в България, затова позанемариха България последните 10-на години, но ще оправим нещата . Да е жив и здрав Бойко Борисов , да я кара все така . А ние едновременно с това ще притискаме да се прилага масово европейската практика и да живеем като в бяла държава . И дано да вземе и следващите мандати Борисов - дай Боже.

голям плюс е , че ще имаме референдум относно новините на турски език по телевизията.

чалгата е неприятно нещо, но тия турски сериали, които вървят от месеци по ефирите телевизии и не са друго освен на манипулация на общественото мнение -- по-голям негатив от чалгата са.






Тема Re: това е самонови [re: XищниK]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано16.12.09 11:07



първият шок, споко след това лека полека ще видиш , че както и Щатите е пълно с латино простаци и бандяги, както и в Италия е пълно с терони от Юг, както и в Германия е пълно с турци от Анадола, както и в Швейцария е пълно с албански мафиоти и хърватски бандяги, както в Русия е пълно със сибирски мужици дето не знаят да пишат, тъй и в България има бол селяни, т.н простаци от теб, НО както се казва тут ле монд е паез, спокойно

завиждам ти , вече си ТАМ в България:))) пийни една студена Гроздова и заради мен





Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано16.12.09 16:34



Бойко ми харесва защото не го е страх да подкрепя идейте на Атака. Като референдума за който спомена например. Няма място за новини на турски/цигански в България. Като не им харесва да се махат смрадливците.



Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: XищниK]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано16.12.09 17:09



да бе, то само в българия има простаци, не на мене тия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.