Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 24.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема БАРБАРЕЛА!!!нови  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано19.12.09 23:58



Да ти припомня клубната история:

1. Ей тамо, 2005/2006, този клуб (Българи в ЧУЖБИНА) се обърна на кенеф от няколко ника които го осираха със спам.

2. Беше проведено гласуване дали клуба да е модериран (доста преди дир'а наложи модератори във всеки клуб) с цел да се предотврати осирането му.

3. Резултатите от гласуването бяха
3-А - Клуба да се модерира
3-Б - Създаде се немодериран клуб "Българи в Европа"
3-Г - Ти и Мр.Н бяхте избрани за модератори

Сега, като модератори, моля да си изпълнявате функциите и да сиктирдосате тези палячовци. По простата причина че спамят, провокират и не са в тематиката на клуба.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 00:04



Защо просто не престанеш да им четеш темите?! Изобщо не спамят. Може би си измислят или преувеличават или прокарват политически идеи, но това не е спам!



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: pesho.konia]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 00:11



аз именно това го попитах човека в темата ми - защо ми чете темата и защо продължава да ми отговаря в нея при положение, че никой не го кара. тоест никой не го мъчи насила ами той сам си го прави. явно нещо друго не му е удобно.

след като го попитах той веднага написа ето тази тема. нека сега ви обясня няколко неща. аз съм в клубовете на дира откакто ги има - много преди вас. това не ми дава правото да ви ограничавам свободите в клубовете където аз модерирам. защото интернет е свобода. никого не съм нагрубявал тук, а обратното. мен ме псуваха деректно вече 3ма в този клуб. не съм се оплакал, не съм пожелавал да бъдат баннати защото не съм дребна душица - имам фирми, коли, жени, свобода, успехи, над 40см ръка, тен, цяла София ме знае....



Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 00:12



Сигурно и модовете са в празнично настроение и хич не им се мете.
А че настъпи някакво странно нашествие на българи, живеещи в България, в клуб за българи в ЧУЖБИНА ... мдам.
Не е като да няма нужда от сериозно замитане клуба.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:13



Разбира се,че има нужда да заметете. Истината не е никак приятна.





Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: pesho.konia]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано20.12.09 00:13



Изобщо не спамят.
Над 50% постинги в тема е спам. Или чат. Или словесен онанизъм. Да чикиджийстват в друг клуб, не тук.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:14



Любо, теб наистина съм те засичала в много клубове на дир.бг. Както и едно момче от Перник, много интелигентно - Олмаши.

Редактирано от Aлбeнa на 20.12.09 00:16.



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:15



А ти защо караш малолитражка?





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 00:16



Коя истина, моме?
На кой тук му дреме за Син сити, чалгаджийски истории, скачане по масата, алкохолизиране, Кондьо, циците на Преслава, кой колко манекенки оправил, какво смърка и прочие маловажни неща, които вълнуват някои хора в България, но не и хората в чужбина (които живеят съвсем различен живот от гореспоменатия)?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:19



Ами да бяхте написали една тема за кои неща НЕ трябва да се говори в този клуб тогава. Те половината от емигрантите признаха,че слушат чалга и какви ли не лъжи наговориха как не им е мъчно за България обаче кой ли да ги забележи тези неща. Както и да е, явно сте загубена кауза. Дано сте щастливи там където винаги ще бъдете ЧУЖДИ. Човек лесно се самозалъгва, но понякога наистина така е по-добре.

Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.