Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:42



Добре де, сега и това ли е лошо? Да имаш много свободно време, да се забавляваш в интернет когато пожелаеш и да правиш пари докато това се случва без да си на 8 часов работен ден. Ей това емигрантите наистина имате изкривено мислене, ще прощаваш.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано20.12.09 00:42



Ами мисля,че го направих по-горе.
Прочети.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 00:43



Не ме интересуват подобен род четива.
Друго има ли?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано20.12.09 00:43



Naprotiw, nikoi ne me e maltretiral. Izbrah toq put zashtoto w Bulgariq nqmash NIWO. Moga da s ewurna po wsqko wreme i da harcha gotowi pari i da sum "Guzar" w ochite na selqnkite i selqite. Ne towa mi e celta w jiwota, mome. Twurde ogranihena si, za ra razberesh smisula na dumata NIWO. To ne se opredelq nito ot kolata, nito ot mezonetcheto ti w lozenec, nito ot ochilata ti. za da ti otkrehna malko misleneto, she te popitam zashto adjiba decata na powecheto politici jiweqt w chujbina, i dori milionerite dawat milo i drago decata im da jiweqt w normalna durjawa, a ne w kochina, kato teb?



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 00:44



Не, не си.
Затова питам.
Каква е разликата според теб?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 00:44



виж сега, като станеш милионер можеш да пишеш денонощно където си пожелаеш. сещаш ли се за какво говорим? мога да ходя по кур по витошка. имам пари да не ме осъдят. мога да правя всичко. стани и ти свободен и ше видиш. ама няма да станеш защото си глуповат.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано20.12.09 00:45



ami ti mi kaji kak se prawqt pari ot pisane na mneniq w klubowete na dir.bg



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 00:47



деца имаш ли, жена имаш ли, каква кола караш? все въпроси без отговори. а когато има отговори се съмнявам, че ще желая да виждам тяхната визуализация ако се сещаш за какво иде реч, а?



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 00:47



Я, каква интересна гледна точка.
Едните живеят в кочина и пътуват до чужбина на пазар.
А другите си живеят в чужбина и си пазаруват там.
Едните живеят в кочина и си пращат децата да се устройват извън България.
Другите си живеят извън България и децата им растат и се устройват там.
Интересно, интересно.
Какъв е този напън да се пазарува в чужбина и да се ходи на почивки там, ако в България беше рай?
Лъскави магазини има и на "Витошка", защо не се пазарува от там?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано20.12.09 00:50



Ne mi gowori za pari i koli shtoto si smeshen. I ne mi kazwaj kwo da prawq s parite si. Koq e Albena? I koi si ti, koito nikoi ne te e wijdal najiwo? Bace, wlizam ot dujd na wqtur w tiq klubowe shtoto za razlika ot tebe imam drugi nachini za zabawlenie oswen internet.
Ti si toq, za koito se opiswash, tochno koloto Genadi e sin na Gigow




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.