Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 21:51



аз съм гражданин на света и колко съм в бг, толкова съм и навякъде другаде. ти в домби бил си си?

ние сме били недобронамерени. много къса памет имаме нещо - я си виж първите постове към мен на каква топка злост приличат само



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано20.12.09 23:43



По това , което пишеш много ми напомняш на един друг известен из дирските клубове "герой" - File009. Само остава да разкажеш за голямата си любов към Великата съветска страна...





Тема Re: ръка - 40смнови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 00:23



Ако си толкова здрав колкото и Акурата е скъпа и хубава кола значи се сещаме за какво става въпрос



Кажи какви са ти мерките де, аз ходя на фитнес 5 пъти в седмица (основно кардиотренировки за да подържам формата от 50кг) и си общувам с много културисти и трибойци. Наясно съм

Редактирано от Aлбeнa на 21.12.09 00:24.



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: _Jess_]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 01:08



голямата любов на живота ми съм аз



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор _Jess_ (толерантна)
Публикувано21.12.09 01:11



Да, да, това вече всички го разбрахме.

А тая, дето гледа толкова зло, за какво си я сложил...



Тема За този ти постинг трябва преводачнови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано21.12.09 01:17



защото се оказа, че си емигрирала само физически.

by himbeer


Тема Re: ръка - 40смнови [re: Aлбeнa]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 01:24



Правя сериики лежанка със 125 килограма без някой да ме пази. Хубави чисти контролирани повторения като за състезание, а не глупостите, които сульо и пульо правят по залите. Най-много за клек съм вдигал 185 килограма - на състезание (до долу). Макс мъртва тяга - 235 килограма. Тренирах 2 години трибой по-сериозно. Не ми се занимава вече. Добър бегач съм и на дълги разстояния и на спринтове. А едно време толкова бях задобрял на набирания, че връзвах три 20 килограмови плочки на кръста и правих 7 набирания до долу + до горе. Аз знам, че съм добър, защото всички спираха да тренират и идваха да ме гледат като аз тренирам!!!

Имам по-големи проблеми за решение от това да си правя физическото! Да говорим за това, в което не съм добър, че да ни е по-интересно!



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: _Jess_]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 01:25



това е мечтата на поколения българи. ниска е, но за сметка на това може да пее като змей.



Тема Re: ръка - 40смнови [re: pesho.konia]  
Автор pesho.konia (минаващ)
Публикувано21.12.09 01:27



П.С. Да не говорим какъв вертикален отскок имах. Не знам дали още го имам. Забравих да кажа, че размазвам на канадска борба.





Тема Re: ръка - 40смнови [re: pesho.konia]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано21.12.09 01:28



Гаджето ми вдига много повече от теб






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.