Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: тотален оффнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.12.09 14:58



ууу,какво говориш класата си е класа


чакай сега като се върна живот и здраве от Бг (дето хич не ми се ходи,ама няма как) ще видим какво има да се случва ходихме по негова покана на 2 вечери и държахме ръце..приятелска прегръдка за лека нощ..но както ти казах го давам много внимателно,че мъжете 8особено тук) са доста стеснителни в присъствието на хубава жена

ти го знаеш де
а на оня 3те презерватива хубаво напраиви,че му тегли шута..нова година идва,нов късмет ще има



Тема Re: БАРБАРЕЛА драга!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано20.12.09 15:25



Драги ,

те донякъде имат право - като не ти харесват темите им - не ги чети. оставете ги да си вентилират сами - така поне ще трия само техни теми, а не след това да ми ревете къде ви били мненията ....


Кое ми харесва или не не е свързано със случая. Името на клуба е "Българи в чужбина" е не "Вентилационна с-ма на чикиджии, на грандомани без покритие и психясали тъпанари". ДИР.БГ е дефинирал доста ясно какво е допустимо и какво не в клъбовете. Ако желаеш мога да ти го цитирам. Барабар с личните бележки които получих от част от агитката.

"...от друга страна от това, което визират за 'успял човек' и житейската им философия, може само да те радва, че не си в България , да ги търпиш и наживо и да чакаш да ти плащат пенсията. Питаш ли мен и останали като мен ( бели лястовици на фона на перманентната мръсотия, която хора като тях наричат 'успех' ) как търпим наживо такива като тях и колко енергия отива за да им пресичам фасоните и номерата. По тях съди какво поколение расте в България и за какво става дума реално . 90 % от тия , които са под 35 години са такива - несъвсем качествен материал.
..."


Радват ме други неща, определено не ме радва факта че живеещите в България са длъжни да срещат подобни келеши в реала.

"...преди 5 години беше съвсем различно тук - тогава 'кръв се лееше '. ..."

А сега се леят помия, лиги и сополи в промишлени количества, от 2-3 нескопосници живуркащи в България и изживяващи се като голЕЕЕЕми тарикати БАШ в този клуб. Това според теб регламентирано ли е в правилата на ДИР.БГ или не?

"...Вещичката е симпатяга и явно е била във временно лошо настроение и е написала две- три несъвсем за тиферич мнения, надявам се сама да се поправи и да не се налага да я предупреждавам.
..."


Хе, нови 20! Какви са тези "не за тиферич" мнения дет' си ги видяла? Дай да ги съпоставим с помията на агитката, искаш ли?

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: тотален оффнови [re: Frenger]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 15:50



Точно днес се събудих и си мислех как изобщо не ми липсва, чак се шокирах колко бързо ми мина. А той иначе продължава да се цупи - желая му успех. Това липсата на перспектива или по-скоро наличието на перспектива, която не ме устройва, ми е като гравитация. Колкото до адвоката - той е секси, но не ми действа така, че да искам да го убия от секс, затова втора среща няма да има и ако Генади не хване първия полет да дойде да се поцелуваме, ще се съсредоточа върху работа, че то не може само да седим в клубовете и да си флиртуваме, докато се гилотинираме взаимно.

Ти ми звучиш така все едно знаеш много добре какво точно да правиш с шведа, така че няма да ти давам съвети.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:44



ела при мен - ще те запозная с хора. ще видиш толкова културисти на едно място, колкото на мистър олимпия не си виждала.



Тема Re: ТУК ИМАнови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:48



искате ли да стана аз?



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.12.09 17:54



ОК, хайде да ви питам аз вас - кой избяга от БГ? Качествения или некачествения материал? Не съм сигурен...

Моя матрял е качествен - имам балансирана диета, много малък процент телесни мазнини, огромен 10см член, мускули (ах, какви мускули), мерцедес, къпя се, ползвам скъпа козметика...абе не ми се пише повече щото са много нещата. Матряла е супер с две думи.

Ей сега намалявам картинката.

Днес е Игнажден и поверието казва да внимавам какъв човек влиза в нас. Казах на момчетата да не пускат никого - и майка ми дори. Никога не знаеш кой какво ти мисли.



Тема Re: БАРБАРЕЛА драга!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 18:09



Aз не съм видял едно твое мнение в което не говориш за мен и косвенно или пряко не ме приканваш да те напсувам, така че майка ти да не може да се загащи по коледните празници.
Ако някой трябва да бъде баннат за спам то това си ти, абсолютно обективно е.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: Гeнaди]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.12.09 20:35



Не наистина, как така ти ще казваш кой е желан и на кой къде му е мястото?
----------------------
Ами това не е само мое мнение, че сте нежелани тук. Ако само на мене пречите, лесно мога да реша въпроса като се махна.
Но този клуб си е за българи в чужбина, а някои от тях като видят каква простотия и агресия се сипе тук им се отщява да влизат.
Никой от нас не е против да пишат тук и българи живеещи в България ако са добронамерени, но при вас не се забелязва добронамереност..





Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: 4ereshka]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 20:53



С какво съм бил злонамерен към теб?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 21:15



Смехът е здраве.
Определено нямам желание да съм част от средата на онези, които имат нужда от охрана и не знаят ще доживеят ли да видят внуци


От последното ти изречение ми стана ясно, че не си разбрал това, което написах, ама хайде

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.