Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 13:22



Всички обичат Генади а.к.а. Д-р Спок от Обеля.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: тотален оффнови [re: Frenger]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 13:22



За архив на курсове гледам в

.

Аз също харесвам шведите с тяхната руса, студена, викингска красота. Напиши му: Хващай самолета и ела да те нацелувам.



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.12.09 13:24



Добра идея да не им пишем в темите, но те се навират да пишат във всички теми

Ясно е, че са се наговорили, довлякоха се едновременно тук, цялата агитка. Не разбирам с каква точно цел...Но странно, хора които никога не са писали тук, а са от доста време в дирника, изведнъж ги напъна да се довлекат...
Да се надявам, че ще се махнат, след като тук не са желани и не им е мястото



Тема Re: БАРБАРЕЛА!!!нови [re: 4ereshka]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 13:30



Кажи какво те притеснява конкретно?
Аз се присъединих към темата на Любо чак от 10-11та страница.

Не наистина, как така ти ще казваш кой е желан и на кой къде му е мястото?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: тотален оффнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.12.09 13:34



дарлинг,ма това са спот курсовете...аз ги имам вече от еуростат..нямам форуърдите .. с което проектът ми е в задънена улица...
____

тоз e фински швед и е по различен...внимавам да не го уплаша (виж първата част на национлостта му

) ,ама трябва да погъделичкам самочувствието му (втората част ) .

баси ква дилемма



Тема Re: тотален оффнови [re: Frenger]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 14:01



Не мога да ти помогна. Виж, Любо може. Той е велик. Той има тяло и връзки. Само за фейса си нищо не казва, което води до изводи.

Не искам да те свалям на земята, ама тоя фински швед какво точно прави, че той да те впечатли, той да бъде интересен на теб и изобщо какви са му стремежите, желанията, амбициите и как ги показва? Защото нали се сещаш, че сама не можеш да си играеш нито на жмичка, нито на целуване.

Иначе, ако е до писане на смс-и, ето: "На магистралата съм, пътувам към Цюрих и се чудя защо точно в момента си мисля за теб." Ако това не ти харесва, дай малко повече инфо: колко добре изглежда, смяташ ли, че го преследват много жени, с какво се занимава, какви са му интересите и ще ти измисля нещо, което да не те поставя в неизгодна позиция, защото, маце, който има интерес, той пише пръв - след като ти се чудиш какво да пишеш, а той още не пише нищо, не е добре, но можем да обърнем ситуацията.



Тема Re: тотален оффнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.12.09 14:17



бе те са такива по тези ширини...страх ги е от жените..като видят една красива жена и направо все едно слана ги е попарила



оня ден аз си решавам задачи в библиотеката и той идва и сяда до мен.нищо не казва да не ме притесни..едно здрасти няма дори..после аз неволно се извръщам и той цъфва здрасти..ще вечеряме ли довечера..никога няма да направи първата стъпка той за каквотои да било...

иначе е много готин и си има една единствена мечта да станел ужасно богат



Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 14:19



Я, да видим ...
1. нямам идея
2. звъниш в някоя фирма и питаш, имат си установени тарифи за такива курсове (можеш да си поръчаш шофьор-непушач)
3. тия канчета трудно се набиват, с повече упорство и редовно повтаряне - ще стане
4. на шведски ли? ще помисля и ще ти кажа :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Mnogo се смях с тебнови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано20.12.09 14:37



Така пишеш, че изглежда никога не си била нещо различна от периферия на обществото

Няма лошо, това е лесен и удобен живот, но не бива да го приписваш на другите

Мисля че навсякъде човек би трябвало да е социален и да има хората около себе си

by himbeer

Тема Re: тотален оффнови [re: Frenger]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано20.12.09 14:49



Браво. Амбициозен. И аз такива ги обичам. Да, този звучи като бонбон, как да не се пресегнеш и да не го вземеш.

Дали разбрах правилно, че ти си го поканила на вечеря?
Аз така един адвокат го поканих на обяд преди няколко дни. Обичам да ги каня на обяд аз първо - това, когато ги гледам, че се чудят как те да ме поканят, пък и звучи небрежно и неангажиращо. Но да знаеш: щом се спича и се чуди как точно да подходи, значи си пада, което моментално те поставя в изгодна позиция. Дай малко повече инфо и история: кога ще вечеряте? някаква комуникация тече ли в момента? телефони? смс-и? скайп?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.