Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Бягство от раянови  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 01:45



Защо сте още далеч от родината? Четох някои мнения тук и се хващам за главата. От една страна го раздавате доволни от това, че сте роби на чуждоземни икономики, а от друга слушате Преслава, Глория и Анелия по купончетата и вечеринките си. Много от вас твърдят, че България е мащеха.

Осъзнайте се. Не сме 1991ва. България сме ние, българите. Не държава, правителство и партии. Ние, хората. Ако ние не си помогнем няма кой друг да ни помогне. Ако нещо ни липсва това е заради самите нас. Много от нас заминаха и се държат като щрауси - вярвате си, че всичко ви е наред и че сте взели правилния избор.

Не е така. И аз съм имал мисли да оставам навън. Бях студент в Англия, но реших да се върна и не сбърках. За няколко години направих достатъчно пари за да си позволя къща в Бояна, мерцедес, да се веселя, да ме знаят хората, да направя семейство. Да съм някой. Всичко това сам съм го направил. Без партийни куфари, без да крада, без да убивам. Без да очаквам държавата да ме оправи.

Много от вас нямат топките да се пробват в страната ни. Иронично, защото ако имаш мерак можеш да имаш успех и в Суринам. Важно е кой си, а не къде си. Синатра пее за Ню Йорк, че ако станеш някой там значи можеш да станеш някой навсякъде. Прав е и искам да добавя, че същото важи и за София.



Тема Re: Бягство от рая (рая??!!)нови [re: LuboPenev]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано13.12.09 08:07



Баце, таквиз глупости и в клуб Цецка не си писал...





Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Frenger (She)
Публикувано13.12.09 09:19



жив и здрав да си,че си направил всичко това



мен едно ме тормози в момента единствено (и повече от наближ.изпит по висша математика ):не съм виждала слънцето сигурно от 2 месеца .нощес ескалира с пристъп на паника,но като заспах пак и ми мина

няма значение къде,важното е с кого..аз засега съм ,където съм..може да се промени,може и да не се..квото дойде ,такова : няма файда да го мисля толкова



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 14:38



Хората са различни и имат различни идеи какво да правят, къде да го правят и с кого :Р
Радвам се за теб, че си доволен там, където си и си направил правилния избор за себе си.
Повярвай ми, други също сме така


И това е най-хубавото - да си намериш мястото под Слънцето :)
За някои това е България, за други - извън нея.
Не виждам проблем, че много българи са се устроили в чужбина, стига там да са добре.
Няма гаранция, че ако се върнат в България, ще бъдат на мястото си.
Това крайно противопоставяне между българите в България и българите в чужбина е ненужно.
Човек трябва да гледа най-вече себе си и собственото си благополучие, чуждото е работа на другите хора
И, разбира се, ако някой не се чувства добре в чужбина, трябва да направи нещо по въпроса - или да смени средата там, или да се върне в България.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано13.12.09 16:59



Защо сте още далеч от родината?

на никой не дължа обяснения, не ми дръж тон на партиен секретар. аз лично съм си паднала баш на мястото- толкова много яки английски лесбийки, с които да си правя кефа и разкошни гей дискотеки само в англия можех да намеря.

а от друга слушате Преслава, Глория и Анелия по купончетата и вечеринките си

слушам, да, и кво? ти ли ще ми казваш какво да слушам?!


Много от вас твърдят, че България е мащеха.


аз подобни глупости никога не съм твърдяла, нямам никакъв проблем с България.

да направя семейство

къв ти е проблема да направиш семейство в англия не разбрах. свършили са жените или кво?



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: witch777]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:00



"не ми дръж тон на партиен секретар"



Да му се чуди човек на този партиен секретар какво го е напънало в 01,45 събота срещу неделя да избълбука подобен пост, бетер ОФ събранията от време оно. Сигурно това му е единственото свободно време от правене на пари, пътуване с мерцедеса от Бояна и обратно и многото веселби със семейството си и с други "известни" и преуспели индивиди като него, дет' го знаят.

Ееех, тежка е тя съдбата на преуспелите! Eдва по първи петли (събота срещу неделя, не в делник) имат време да ни смъмрят и да се поизфукат.

П.С. Любо, не помня някой от емигрантите тук да е споменавал чалга' звездите поименно като теб. Но ако тези споменати от теб не са чалгаджийки а оперни певици моля да ме извиниш.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 13.12.09 18:05.



Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:08



Аз пък се чувствам дискриминирана, защото с неговото обобщаване излезе, че и аз слушам чалга, което никога няма да стане



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:12



интелигентно мнение. накара ме да се замисля.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:13



Ти да замълчиш и да отидеш за наказание в ъгъла, гиди робиня на чуждоземни икономики!



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Бягство от раянови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:17



усещам много напрежение в теб, падауан.

англия е разумна и правова държава, но нещо си се объркала за разкоша, който ни предоставя България.

няма по-хубави лесбийки от тези в България. искам да ти кажа, че когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел. няма такива лесбийки - освен, че ме задоволяват мен както им кажа го правят и една с друга и общо взето се грижат за рахата ми както никъде другаде. имал съм подобни преживявания с лесбийки и в други държави. объркала си се, тук щеше да попаднеш на хора. стига да имаш визия, генетика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.