Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:27



аз веднъж подарих дъжд от рози на една пичка дето в тъмнината ме объркала с един приятел и му правила френска любов в тоалетните на него по погрешка, но после се разбрахме



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:31



много добре запозната си с бизнес динамиките на софийския нощен живот. да не си бръмчала на младини? звучиш ми като някоя опитна и според мен не си случайна.

понеже сондирам обществено мнение и гледам, че слушаш читава музика може би ще ми дадеш някои инвестиционни препоръки за идните 3-4 години...кои според теб са най-обещаващите сфери, в които би набила някой друг милион



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Aлбeнa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 23:32



Мда, върху масата. И аз точно така си те представих. Ама я кажи сега като ги пръскаш тия салфетки, първо късаш ли ги на малки парченца, за да хвърчат навсякъде и един вид да симулираш че имаш ужасно много салфетки? А после симулираш ли оргазъм върху пениса на джентълмена, който ти ги е купил?



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:32



Пенев, ужасен си.
Какви са тези френски неща по тоалетните? Това е много неприлично.



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:34



във времената на икономическа криза бартерната икономика е рационална тенденция сред хората от всякакви възрасти и прослойки. срещат се погледи пред вип кенефа, едната страна предлага бело, а другата дава достъп до дупки. кеш не се обменя тоест даже и НАП няма кво да каже за ситуацията ако се сещаш



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:34



Няма нужда да късам нищо. Ако ти имаше моето образование, положение и пари и ти нямаше нужда да го правиш. Бъркаш ме с някоя селска курва, но грешиш.
Обикновено в моята компания аз плащам сметките





Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:35



ужас



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Aлбeнa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 23:37



Неприлично? Айде, няма нужда да се изчервяваме. На жени, които си тръгват в 5 сутринта сигурна съм много неща са им се случвали в тоалетните. Или ти не си по тоалетните? Ти си по стаите за ебане, които същите кръчми имат?



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:38



ти си люба кулезич, нали?



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:41



Явно говориш от собствен опит, уважаема! Единствената причина поради която бих си легнала с някой би била за пари и положение защото си признавам,че в това отношение съм много безскрупулна. Но за щастие просто не ми се е налагало защото постигнах всичко сама и не се наложи да си продавам задника на чужди господари далече от родината. Нормално е да си озлобена към мен и ти и горкичкият емигрант Виери (казвам го със съчувствие, момчето може и да е интелигентно), но хора разберете - пари с работа не се изкарват, трябва акъл!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.