Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 22:40



ние сме личности и знаем как да се държим с успели дами като Албена.



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 22:55



Лелче? Това от липса на въображение ли? Или защото още не ти е ясно кой кой е, в кой е силата, кой е джедая тук?

Гледам, че приемаш сериозни артисти доста сериозно, дай да те видим с този сладур, който... айде няма да обяснявам, само ще кажа, че аз сгодени мъже не докосвам:





Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 22:57



Айде само не ми обяснявай колко класна е жена, която седи по кръчмите до 5 сутринта.



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:01



чакай сега - има кръчми и кръчми. нека правим разлика между горублянско ханче или където там ходиш в чужбина и СИН СИТИ. като си проправиш сам път в обществото си длъжен да запазиш и поддържаш статуса си. да не мислиш, че на една ивайла бакалова и е приятно да стои по цял ден в японския например? просто част от бизнеса е.



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:05



разбрах, че си няква силна и не желая да спорим. убеден съм, че си минимум 90-60-90.

ще ти кажа само, че Генади имаше същата прическа като този певец по едно време, след което я актуализира драматично



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 23:06







Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:14



Ти знаеш ли,че снощи, а и не само снощи в 5 сутринта е пълно с хора. Какво странно или лошо има в това човек да се забавлява? Ето довечера сме в Ялта на Виктор Калдерон и няма да се върнем по-рано май май.
Когато човек работи много през седмицата може да си позволи да се разтовари през уикенда, да похвърля салфетки в Син Сити и да се отпусне.



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 23:21



колко струват салфетките? аз нещо нямам страст към тях, а и като плащам сметката едно от момчетата го върши и дето се вика аз пари не пипам



Тема Re: Специална тема за музикални поздравинови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано19.12.09 23:25



50 лева струват, но аз никога не съм ги плащала - винаги има джентълмени, които ми ги подаряват. Веднъж дори се качих върху масата, голямо шоу беше. Да ме види някой преподавател от London School of Economics





Тема Re: Специална тема за музикални поздрави [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 23:27



Айде да не се правим, че не разбираме. Бизнес и статус в кръчми могат да се поддържат и като се появиш за един час само колкото да хвърлиш пари по музиката, охраната, салонния управител, да те видят всички, 10 пъти песни за тебе и после си заминаваш. Само забележи колко повърхностно тъпо звучи всичко това, но работи - работи в повърхностната държава, в която живееш - чак е шок, че ланците не са пак на мода, но вие с Генади може да го изиграете тренд сетъри.

Мда, сигурна съм, че Албена е една сериозна успяла жена, която седи до 5 сутринта в син сити по професионални причини, не се катери да танцува по масите, защото само курвите се катерят от глад да бъдат забелязани и самата тя не звучи така, все едно съкратените курсове по танци на пилон са измислени за жени като нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.