Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 13:38



Choice се казват :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Кви хора сте?нови [re: Melany99]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 16:23



Ебати изцепките! Как ще се оставя да ми надписват смеките тия мангали? Ти поне малко мозък имаш ли!!! Че като имам пари, да му платя 1000 долара на бакшиша да ме метне до центъра! В България почвечето хора са абсолютно малуомни! Мислят се за много интелигентни, а нямат елементарно чувство на здрав разум и справедливост!

Аз имам много пари, но като се прибера в България, което не е често, се качвам на автобуса! 2 стотинки няма да видят от мен тия бандити! Аз пари само взимам!





Тема МИЕНЕ НА ЧИНИИнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 17:19



В момента минималната заплата в Америка е $7.25 на час, така че 8 долара не е максимума. В моя щат и в други щати точно това е минимума за каквато и да е работа, а миячите обикновено не са на минимума. Освен това ги карат да бачкат овъртайм (над 40 часа на седмица), който се заплащата на един път и половина от заплатата. $40,000 с миене могат да се изкарат, но с доста над 40 часа работа на седмица. Не че го препоръчвам на някого.



Тема Re: Кви хора сте?нови [re: Melany99]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 22:07



Давам пример от когато последно съм се возила. От там насетне съм ходила до БГ с кола или съм си наемала кола, която ме чака на летището. Но сестра ми ми е казвала как са я меткали преди 3 години някъде.
Проблем не ми е и 10 пъти по 80 да дам, имам ги. Просто не обичам да ме правят на балама и да плащам повече отколкото ползвам.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 22:13



Пфу,деба мрънкачите,все нещо им е виновно-чалгата,сериали,политици,манталитети и прочие вини..Тва бг-емигранта е най-големият мрънкач...



Тема Re:нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 22:31



Вярно българите в България много мрънкат значи.
Кръчми, седянки, паланки - съберат се и започват да оплюват всичко наред и всеки им е виновен за всичко.
Хем им е гадно и се оплакват, хем стоят в България.
Не можеш ги разбра.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано20.12.09 16:57



Ти ми приличаш на човек,който би шофирал Приус.



Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: XищниK]  
Автор Frenger (She)
Публикувано20.12.09 19:23



ти си кацнал а ние дори не сме излетели..2 часа виснем в самолета като сополи....изпускам си и другия полет . изобщо не знам дали ще стигна до Бг в тези бури





Тема Re: Още откакто кацнах в Германиянови [re: Frenger]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано20.12.09 20:09



Брееееееееееее, не ме притеснявай, че аз се надявам моето гардже да е излетяла поне с първия полет.



Тема Re:нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано20.12.09 21:11



И той к'во?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.