Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:20



певиците, които съм изброил са поп певици. чалга у нас отдавна няма. поп музика значи популярна музика. у нас популярната музика е тази, в америка са негрите и мадона, в англия е тяхната, в малайзия друга и тн. поп музиката у нас е тази.

нямам нищо против оперната, просто боравя със статистически извадки.



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:22



"чалга у нас отдавна няма."

АМИИИ?!?



П.С. И къде точно намери статистическите извадки за кой емигрант коя музика слуша по вечеринките? Линк, моля.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 13.12.09 18:24.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:24



Я, виж ти.
Значи чалгата в България вече се нарича поп музика?
Маанетата, друсането на телеса по масите в кръчмите ... еднакъв стил с Георги Христов, Лили Иванова, Антибиотика, Дони и Момчил, и т.н?
Да не би да имаше предвид попфолк, а не поп?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:36



учих в лондон. там съм присъствал на множество вечеринки на бг студенти както и бг емигранти. нека кажем, че пропорцията по скромни наблюдения е 95% към 5% за останалата музика. говорим за стотици хора, може и над хиляда да са били. това е достатъчно представително.

нека не издребняваме по темата от тук нататък - споделих своите наблюдения.

кажи сега защо миете чинии в чужбина вместо да работите за фирма в България например?



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:37



няма по-хубави лесбийки от тези в България. искам да ти кажа, че когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел. няма такива лесбийки - освен, че ме задоволяват мен както им кажа го правят и една с друга и общо взето се грижат за рахата ми както никъде другаде. имал съм подобни преживявания с лесбийки и в други държави.

Е по чикиджи*ски пост от този не съм чел в този клуб, а май и в никой от другите български форуми.

Пич (или пишлеме, знам ли) взимам си думите обратно, ти ник'ЪФ партиен секретар не си а си един пъпчив пубер. Интересното е че ник'а ти е регнат през 2006 ама не може да се намерят предишни твои мнения. Да не си хакнал ника на тейко си бре?



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:38



музиката у нас се нарича по много начини. аз обяснявам, че този жанр у нас е поп защото е най-популярния при това с разлика.

изброените от теб неща, освен лили иванова, имат ниска музикална стойност. антибиотика, дони и момчил...боже господи!!!



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:44



радвам се, че съм засегнал нещо в теб за да те накарам да ми доказваш колко съм зле, за да инспектираш форумското ми минало;) какво, проблеми с жените ли долавям като мотив или си просто финансово обременен?





Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:44



кажи сега защо миете чинии в чужбина вместо да работите за фирма в България например?

Ооо, това (с миенето на чЕниите) е било разисквано доста баш в този клуб преди 3-4-5 г. Преобладаващите причини бяха че миячите на чиниите могат да доизяждат недояденото. А, и освен това ни подсигуряват компютри та да си чаткаме по нета докато мием чиниите.

учих в лондон. там съм присъствал на множество вечеринки на бг студенти както и бг емигранти. нека кажем, че пропорцията по скромни наблюдения е 95% към 5% за останалата музика. говорим за стотици хора, може и над хиляда да са били. това е достатъчно представително.

Абе вЕрвам ти на всяка дума от теб. Вярно има и лузери дет' предпочитат българските сбирки. По ред причини, като например неспособност да се адаптират и бъдат поканени на чуждоземски такива. Хора разни.



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:45



Е, за мен чалга музиката, изпълнявана от изброените от теб певици и другите в този жанр, няма никаква стойност - нито музикална, нито естетическа, нито културна, абе никаква.
Но има хора, които харесват такава музика.
Това са относителни неща и си зависят от човека.
Аз ти дадох за пример Лили Иванова, Дони и Момчил и другите като стил, а не като стойност.
Не можеш да ги сравняваш с чалгата и да наричаш и двете поп.
По-коректно е да наречеш чалгата попфолк, както някои изпълнителки я наричат.
Фолк и попфолк, но не само поп.
Това са различни стилове в музиката.
По повод това каква музика слушат българите в чужбина - някои слушат чалга, други - не.
Не можеш да съдиш по твоите познати от студентстването ти в Англия за всички емигранти навсякъде по света и със сигурност няма статистически данни.
Ако се движиш сред хора, които слушат чалга, ще си с впечатлението, че това се слуша.
Ако се движиш сред хора, които слушат поп и рок, ще си с впечатлението, че точно това се слуша.
Но не могат да се правят изводи за всички



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:46



явно наистина съм те напрегнал:)) в момента ти на себе си доказваш, че аз съм такъв или онакъв. препоръчвам ти да погледнеш себе си първо.

искам само да ти кажа, че не са парите и жените най-важното нещо в този живот тоест не бива да се чувстваш смачкан.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.