Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Бягство от рая  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 01:45



Защо сте още далеч от родината? Четох някои мнения тук и се хващам за главата. От една страна го раздавате доволни от това, че сте роби на чуждоземни икономики, а от друга слушате Преслава, Глория и Анелия по купончетата и вечеринките си. Много от вас твърдят, че България е мащеха.

Осъзнайте се. Не сме 1991ва. България сме ние, българите. Не държава, правителство и партии. Ние, хората. Ако ние не си помогнем няма кой друг да ни помогне. Ако нещо ни липсва това е заради самите нас. Много от нас заминаха и се държат като щрауси - вярвате си, че всичко ви е наред и че сте взели правилния избор.

Не е така. И аз съм имал мисли да оставам навън. Бях студент в Англия, но реших да се върна и не сбърках. За няколко години направих достатъчно пари за да си позволя къща в Бояна, мерцедес, да се веселя, да ме знаят хората, да направя семейство. Да съм някой. Всичко това сам съм го направил. Без партийни куфари, без да крада, без да убивам. Без да очаквам държавата да ме оправи.

Много от вас нямат топките да се пробват в страната ни. Иронично, защото ако имаш мерак можеш да имаш успех и в Суринам. Важно е кой си, а не къде си. Синатра пее за Ню Йорк, че ако станеш някой там значи можеш да станеш някой навсякъде. Прав е и искам да добавя, че същото важи и за София.



Тема Re: Бягство от рая (рая??!!)нови [re: LuboPenev]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано13.12.09 08:07



Баце, таквиз глупости и в клуб Цецка не си писал...





Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Frenger (She)
Публикувано13.12.09 09:19



жив и здрав да си,че си направил всичко това



мен едно ме тормози в момента единствено (и повече от наближ.изпит по висша математика ):не съм виждала слънцето сигурно от 2 месеца .нощес ескалира с пристъп на паника,но като заспах пак и ми мина

няма значение къде,важното е с кого..аз засега съм ,където съм..може да се промени,може и да не се..квото дойде ,такова : няма файда да го мисля толкова



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 14:38



Хората са различни и имат различни идеи какво да правят, къде да го правят и с кого :Р
Радвам се за теб, че си доволен там, където си и си направил правилния избор за себе си.
Повярвай ми, други също сме така


И това е най-хубавото - да си намериш мястото под Слънцето :)
За някои това е България, за други - извън нея.
Не виждам проблем, че много българи са се устроили в чужбина, стига там да са добре.
Няма гаранция, че ако се върнат в България, ще бъдат на мястото си.
Това крайно противопоставяне между българите в България и българите в чужбина е ненужно.
Човек трябва да гледа най-вече себе си и собственото си благополучие, чуждото е работа на другите хора
И, разбира се, ако някой не се чувства добре в чужбина, трябва да направи нещо по въпроса - или да смени средата там, или да се върне в България.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано13.12.09 16:59



Защо сте още далеч от родината?

на никой не дължа обяснения, не ми дръж тон на партиен секретар. аз лично съм си паднала баш на мястото- толкова много яки английски лесбийки, с които да си правя кефа и разкошни гей дискотеки само в англия можех да намеря.

а от друга слушате Преслава, Глория и Анелия по купончетата и вечеринките си

слушам, да, и кво? ти ли ще ми казваш какво да слушам?!


Много от вас твърдят, че България е мащеха.


аз подобни глупости никога не съм твърдяла, нямам никакъв проблем с България.

да направя семейство

къв ти е проблема да направиш семейство в англия не разбрах. свършили са жените или кво?



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: witch777]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:00



"не ми дръж тон на партиен секретар"



Да му се чуди човек на този партиен секретар какво го е напънало в 01,45 събота срещу неделя да избълбука подобен пост, бетер ОФ събранията от време оно. Сигурно това му е единственото свободно време от правене на пари, пътуване с мерцедеса от Бояна и обратно и многото веселби със семейството си и с други "известни" и преуспели индивиди като него, дет' го знаят.

Ееех, тежка е тя съдбата на преуспелите! Eдва по първи петли (събота срещу неделя, не в делник) имат време да ни смъмрят и да се поизфукат.

П.С. Любо, не помня някой от емигрантите тук да е споменавал чалга' звездите поименно като теб. Но ако тези споменати от теб не са чалгаджийки а оперни певици моля да ме извиниш.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 13.12.09 18:05.



Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:08



Аз пък се чувствам дискриминирана, защото с неговото обобщаване излезе, че и аз слушам чалга, което никога няма да стане



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:12



интелигентно мнение. накара ме да се замисля.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:13



Ти да замълчиш и да отидеш за наказание в ъгъла, гиди робиня на чуждоземни икономики!



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Бягство от раянови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:17



усещам много напрежение в теб, падауан.

англия е разумна и правова държава, но нещо си се объркала за разкоша, който ни предоставя България.

няма по-хубави лесбийки от тези в България. искам да ти кажа, че когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел. няма такива лесбийки - освен, че ме задоволяват мен както им кажа го правят и една с друга и общо взето се грижат за рахата ми както никъде другаде. имал съм подобни преживявания с лесбийки и в други държави. объркала си се, тук щеше да попаднеш на хора. стига да имаш визия, генетика.



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:20



певиците, които съм изброил са поп певици. чалга у нас отдавна няма. поп музика значи популярна музика. у нас популярната музика е тази, в америка са негрите и мадона, в англия е тяхната, в малайзия друга и тн. поп музиката у нас е тази.

нямам нищо против оперната, просто боравя със статистически извадки.



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:22



"чалга у нас отдавна няма."

АМИИИ?!?



П.С. И къде точно намери статистическите извадки за кой емигрант коя музика слуша по вечеринките? Линк, моля.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Редактирано от OнзиCъщия123ит.н. на 13.12.09 18:24.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:24



Я, виж ти.
Значи чалгата в България вече се нарича поп музика?
Маанетата, друсането на телеса по масите в кръчмите ... еднакъв стил с Георги Христов, Лили Иванова, Антибиотика, Дони и Момчил, и т.н?
Да не би да имаше предвид попфолк, а не поп?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:36



учих в лондон. там съм присъствал на множество вечеринки на бг студенти както и бг емигранти. нека кажем, че пропорцията по скромни наблюдения е 95% към 5% за останалата музика. говорим за стотици хора, може и над хиляда да са били. това е достатъчно представително.

нека не издребняваме по темата от тук нататък - споделих своите наблюдения.

кажи сега защо миете чинии в чужбина вместо да работите за фирма в България например?



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:37



няма по-хубави лесбийки от тези в България. искам да ти кажа, че когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел. няма такива лесбийки - освен, че ме задоволяват мен както им кажа го правят и една с друга и общо взето се грижат за рахата ми както никъде другаде. имал съм подобни преживявания с лесбийки и в други държави.

Е по чикиджи*ски пост от този не съм чел в този клуб, а май и в никой от другите български форуми.

Пич (или пишлеме, знам ли) взимам си думите обратно, ти ник'ЪФ партиен секретар не си а си един пъпчив пубер. Интересното е че ник'а ти е регнат през 2006 ама не може да се намерят предишни твои мнения. Да не си хакнал ника на тейко си бре?



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:38



музиката у нас се нарича по много начини. аз обяснявам, че този жанр у нас е поп защото е най-популярния при това с разлика.

изброените от теб неща, освен лили иванова, имат ниска музикална стойност. антибиотика, дони и момчил...боже господи!!!



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:44



радвам се, че съм засегнал нещо в теб за да те накарам да ми доказваш колко съм зле, за да инспектираш форумското ми минало;) какво, проблеми с жените ли долавям като мотив или си просто финансово обременен?





Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:44



кажи сега защо миете чинии в чужбина вместо да работите за фирма в България например?

Ооо, това (с миенето на чЕниите) е било разисквано доста баш в този клуб преди 3-4-5 г. Преобладаващите причини бяха че миячите на чиниите могат да доизяждат недояденото. А, и освен това ни подсигуряват компютри та да си чаткаме по нета докато мием чиниите.

учих в лондон. там съм присъствал на множество вечеринки на бг студенти както и бг емигранти. нека кажем, че пропорцията по скромни наблюдения е 95% към 5% за останалата музика. говорим за стотици хора, може и над хиляда да са били. това е достатъчно представително.

Абе вЕрвам ти на всяка дума от теб. Вярно има и лузери дет' предпочитат българските сбирки. По ред причини, като например неспособност да се адаптират и бъдат поканени на чуждоземски такива. Хора разни.



I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:45



Е, за мен чалга музиката, изпълнявана от изброените от теб певици и другите в този жанр, няма никаква стойност - нито музикална, нито естетическа, нито културна, абе никаква.
Но има хора, които харесват такава музика.
Това са относителни неща и си зависят от човека.
Аз ти дадох за пример Лили Иванова, Дони и Момчил и другите като стил, а не като стойност.
Не можеш да ги сравняваш с чалгата и да наричаш и двете поп.
По-коректно е да наречеш чалгата попфолк, както някои изпълнителки я наричат.
Фолк и попфолк, но не само поп.
Това са различни стилове в музиката.
По повод това каква музика слушат българите в чужбина - някои слушат чалга, други - не.
Не можеш да съдиш по твоите познати от студентстването ти в Англия за всички емигранти навсякъде по света и със сигурност няма статистически данни.
Ако се движиш сред хора, които слушат чалга, ще си с впечатлението, че това се слуша.
Ако се движиш сред хора, които слушат поп и рок, ще си с впечатлението, че точно това се слуша.
Но не могат да се правят изводи за всички



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:46



явно наистина съм те напрегнал:)) в момента ти на себе си доказваш, че аз съм такъв или онакъв. препоръчвам ти да погледнеш себе си първо.

искам само да ти кажа, че не са парите и жените най-важното нещо в този живот тоест не бива да се чувстваш смачкан.



Тема Re:нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 18:47



Ти направи една много умна забележка накрая.
Че част от емигрантите не могат да се адаптират, интегрират, социализират пълноценно, не създават приятели сред местните и затова ходят само по събирания с българи.
Поради липса на други.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:50



виливаре, така е.нека поясня - аз се движа и съм се движил сред всякакви видове хора, групи по интереси и тн. бедни, богати, поп, фолк, рок, немузикални, с образование, без, финансисти, строители, всякакви. в много страни. иначе няма да претендирам, че знам и да давам такива мнения.

ще обясня отново какво е поп. съкращението 'поп' иде от попюлър мюзик. тоест най-масово слушаната и продавана такава. в англия е една, в америка друга, в япония трета. у нас това е чалгата. именно затова тя е истинския поп.

иначе самият аз предпочитания нямам - слушам каквато музика ми харесва към момента. за англолюбителите ще кажа, че и роби уилямс и оейсис харесвам.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 18:51



добро утро, това е все едно да кажеш, че си видял, че има топла вода.
нападката е крайно неуместна в моя случай, но няма да дискутираме тъй като не ме познава лицето и не знае за кой човек с кои познанства иде реч:)



Тема Re: Бягство от рая..."РАЯ"?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано13.12.09 18:53



Прав си!явно наистина съм те напрегнал:)) в момента ти на себе си доказваш, че аз съм такъв или онакъв. препоръчвам ти да погледнеш себе си първо.


Толкоз ме понапрегна та пиша вече 4-5 поста, което рядко правя. Иначе нищо не (ти) доказвам, ти сам го направи прекрасно. Само дето не се усещаш ама к'о ти пука, нали можеш да си плащаш на 2-3 лесбийки манекенки да ти правят рахат? Или поне да го споменеш тук.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 19:01



Някои вероятно смятат, че е по-добре да мият чинии в чужбина и да получават коректно отношение и заплащане, отколкото да работят във фирма в България и да ги прецакват?
Отново обобщаваш без да взимаш предвид, че хората са различни, имат различни съдби, възгледи и планове.
Някои отиват в чужбина временно, да изкарат някой лев - те работят по строежи, поддържат градини, берат реколта, мият чинии, все неща, които някой трябва да върши, а местните не искат.
Тези българи живеят буквално като скотове, за да заделят колкото могат и да се приберат в България.
Но не всички са така.
Не знам дали си се замислял колко по-трудно е за българите в чужбина, отколкото в България.
Защото в чужбина си чужденец (с всичките му последствия).
Мисля си, че доста българи са на принципа "по-добре да се мъча в чужбина и да получавам достойно отношение и възнаграждение, отколкото да се мъча в България за смешни пари".
Това е личен избор и не е ничия работа да го коментира.


Де да можеха всички в България да са на работни места с хиляди левове заплата, нямаше да има икономически емигранти.
Но не може всички да са шефове, нали?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 19:08



в българия е ужасно лесно да се изкарват пари. това искам да ти кажа. трябва просто акъл.

като си в лондон или ню йорк не си чужденец щото там всички са чужденци и е ок.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 19:14



Дори да допуснем условно, че впечатлението ти е близо до истината и наистина много българи в чужбина слушат чалга, защо това е такъв голям проблем?
Всеки слуша каквато музика харесва и никой не е казал, че чалга се слуша само в България.
Гледай колко чалгарки се изредиха да правят концерти за българите в САЩ например


За поп музиката, тя се води по-мек вариант на рокендрол и си има характерни черти.
Не всяко музикално звучене се води поп музика.
Вярно, че стиловете взеха доста да се мешат, но чак да се слага равенство между поп музиката и чалгата е маааалко прекалено.
Чалгата е ориенталска етно музика и си има такова звучене, това не е поп музика.
Поп музиката е насочена към всички и има по-общо звучене, а не е подвластна на определени културни и суб-културни ритми, както чалгата.
Именно заради някои общи елементи между поп музиката и чалгата, днес чалгата се нарича попфолк.
Но това не значи, че двата стила са еднакви, имат съвсееем различно звучене.
Сравни Азис с Роби Уилямс и ми кажи можеш ли да сложиш знак за равенство?
Като говориш за поп музика, поне поясни какво е характерно за този стил, а не само какво значи името




Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 19:18



Ще ти повторя:

Де да можеха всички в България да са на работни места с хиляди левове заплата, нямаше да има икономически емигранти.
Но не може всички да са шефове, нали?
Тя и Никифин беше писала преди време по темата, аз ще перифразирам част от поста й - ако за едно добре платено място кандидатстват 100 човека, одобрят един - другите 99 какво да правят?
Това в случай, че назначенията не стават по "оня" начин.

Като не си в Лондон и Ню Йорк си чужденец.
Особено когато не всички покрай теб са чужденци.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 19:20



чакай малко - ти се обърка. аз никъде не съм казвал, че е добре или зле какво се слуша. казах, че слушат българска модерна музика онези дето се правят, че бг им е мащеха и мият чинии по чужбето. само това съм казал.

поп музиката има своите характеристики в англосаксонския контекст на фразата. в интернационалния поп музиката има само една характеристика - масово слушаната музика за съответната страна.

не мога да сравнявам азис с роби уилямс защото са абсолютно различни артисти, защото са големи в абсолютно различни държави. бих гледал и двамата на живо с еднакво удоволствие и съм го правил няколко пъти вече.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 19:23



ми то така е с пазара на труда във всяка държава. не съм казал никъде, че всеки трябва да бачка на по 10 000. не всеки е с такива възможности все пак.

говоря за това, че като purchasing power parity, като ред други основни индикатори е по-добре да живееш в бг за 1000 лева заплата, отколкото в ук за 2000 паунда.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 19:28



Не съм се объркала.
Питам какъв е проблема всеки да слуша това, което харесва?
Тия, на които държавата им е мащеха (или просто са недоволни от държавата), нямат проблем с българската музика и храна например.
Защо да имат проблем?
Не познавам човек, който е отишъл в чужбина и е спрял да милее за гювечета, баници, лютеница и българска музика и литература.
Отношението към държавата не е отношение към другите неща.
Не можеш да сравняваш Роби Уилямс с Азис по стил, защото двамата са представители на различни стилове.
Единият е поп певец, а другия - попфолк певец


Остави темата за музиката, защото придаваш твои собствени значения на някои понятия и така се губи смисъла и конструктивността на спора :)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 19:28



Пък аз ще кажа, че е най-добре да живееш там, където ти е добре



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 19:38



малко излезна извън контекст дискусията. не може да си двуличен, да се правиш, че си прогонен едва ли не от страната си, а същевременно да слушаш съвременната и музика, пиейки ракия. грешката не е в съответната страна ами е в дезертиралия и национално безотговорен индивид. заради такива хора турците ни купуват в най-прекия смисъл на думата. добре, че са хора като мен да ти кажа. миналата година направих едни заменки и сега държа 400 декара земя. не смятам да спирам.

общото между роби уилямс и азис е, че са водещи артисти в най-популярните за страните си жанрове. как ще го наречем е все тая.

ти каза, че е най-важно да се живее където му е добре на човек. подкрепям. кажи ми къде се живее по-добре от софия. само тук с 5000 лева за една вечер ще си във випа на син сити, ще ти свирят с барабанчета циганите цяла вечер, АЗИС ще те поздрави лично с песен, ще си с 2 лесбийки манекенки на сепарето, ще те пазят културисти със слушалки, после ще си на хотел и ще те обслужват лесбийките както пожелаеш, след което ще ги изгониш когато искаш. къде това ще ти се случи за тия пари? никъде.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано13.12.09 19:46



искам да ти кажа, че когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел. няма такива лесбийки - освен, че ме задоволяват мен както им кажа го правят и една с друга и общо взето се грижат за рахата ми

това не са лесбийки, мойто момче, има една друга дума, започва с 'п'.





Тема Re: Бягство от раянови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 19:57



айде ти мен да не ме учиш какво са лесбийки, моето момиче. не хейтвай.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 20:05



Ами за теб май няма разлика между държава и родина и всичко е в един кюп.
Аз не мисля така, можеш да си критичен към едното и да оценяваш другото и не виждам нищо двулично в това.
Излишно е да се убеждаваме един друг в каквото и да е по темата, изходните ни точки са съвсем различни



От тези "удоволствия", които си изброил, аз няма да се възползвам дори и да ми платят 5000 лева, така че питаш грешния човек
За мен щастието не се измерва с алкохол, хотели с проститутки, цигански изпълнения, чалга изпълнители, Син Сити, а с други неща.

Но ние сме различни хора и различни неща ни радват
За хора като теб София би била идеална (ако всички имат твоите пари).
За хора като мен другаде е по-добре.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 20:08



добре де, къде за теб е добре? нека бъдем квит - опиши ми добра ситуация за теб



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 20:32



Тук, където съм.
За мен е по-важно с кого съм.
Аз не съм човек, който държи да тъне в разкош и да хвърля пари за глупости, а по-скоро практичен.
Предпочитам:
1. домашния уют с любимия човек
2. събирания с приятели на купон с приятна музика, разговори, танци и без пиянски изпълнения
3. да посрещам приятни гости и да ходя на гости на приятни хора
Не пия, не пуша, не понасям чалга и простотии, не обичам шумни купони с хора без задръжки и с разпуснато поведение, нито съм толерантна към пиянски изпълнения.
Такива работи :)
Но това е за мен, не значи, че трябва да важи за всички



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 20:39



ми то ние имаме еднакви представи и интереси.

и аз не пия и не пуша. понякога просто се налага да правя купони защото все пак движим в елитни среди



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 20:48



Ей т'ва е, че на мен не ми се налага да правя купони или да ходя на такива


Правя каквото си искам

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано13.12.09 21:20



тва че си спал с некви проститутки (ако изобщо) дето са се правели на лесбийки да ти угодят изобщо не значи че си помирисвал истинска лесбийка.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Bozdugan (Ritsar)
Публикувано13.12.09 21:44



Абе любчо ти си номер едно вече, задмина дори и балъка джейми

много яки коментари. Развесели ме преди още да ми подейства кафето тази сутрин
Джейми, сори баце, вече си номер 2

Любка само да ти каем, едва ли някой ше те земе насериозно тук, повервай ми



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 22:31



ей как се хващаме за думи. аз какво - не правя ли точно каквото си искам:)) спирам ли си колата пред входа на гранд де лукс? имам ли винаги запазено сепаре? мога ли да влизам при политици когато си поискам? имам ли богат телефонен тефтеР? къща в бояна? манекенки? малдиви? куршевел?



Тема Re: Бягство от раянови [re: witch777]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 22:32



чакай малко - който плаща той поръчва музиката. плащам си за най-доброто тоест съм и ще бъда с топ лесбийките. ако има некви периферни дето не ги желая проблема си е техен.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Bozdugan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 22:32



много думи и нищо конкретно. сигурно пиеш евтино кафе, баце:))



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 22:37



Не знам, не те познавам :)
Казваш, че понякога се налага да правиш купони - на мен това ми звучи като задължение, а не като свободен избор ;)
Сори, ако съм те разбрала грешно



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано13.12.09 22:48



когато си в някаква сфера е хубаво да бъдеш част от нея. дето се вика да покаваш уважение към самия себе си и онова, което си постигнал.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано13.12.09 23:01



Мда, съгласна съм, че доста често се налага да имаш определено поведение, съответстващо на положението ти, но това го смятам за доста задължаващ момент ;)
Ясно, разбрахме се



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.12.09 23:15



а какво ще кажеш за тия, които в БГ не са могли да се оправят, но в чужбина са се оправили прекрасно и изобщо не мият чинии. Стига с тия чинии бе. Аз в БГ повече миех щото нямах миялна машина.
Нямат мозък да се оправят в БГ, ама извън БГ вече имат мозък. Стига с тоя мозък. Животът не е само това, въпреки че е едно от най важните качества, приемам.
Как пък в БГ един качествен мъж не можа да ме оцени, а тук веднага си намерих и то мъж с положение.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.12.09 23:26



то за БГ ти трябват даже повече пари отколкото за запада. В БГ като ходя на почивка харча повече пари отколкото тук. На всяка крачка изкушения за деца. В Видин няма заведение където да няма платена играчка, я количка, я въртележка. И като зинат децата все там да киснат и на миниута да плащаш по 50 ст. сметай колко ти струва кафето накрая. Отделно докато си стигнеш до вас минеш през една камара продавалници на пици, царевизи, сладоледи, семки, близалки, играчки.... Аз там за 2 седмици се разорих. Не знам как издържат хората, които имат упорити и ревливи деца като моите. То просто няма как да изведеш на разходка такова дете освен ако не си Рокфелер.
Не знам, за мен това е ненормална работа. Принуждават хората да си харчат парите за боклучаци. Ето да имат акъл, намерили са му цаката, използват децата за да оберат родителите. За мен това е гнусотия.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.12.09 23:31



е то затова западняците ходят на почивка в БГ, щото има евтин СинСити и всичко е позволено. Лично са ми го казали. Кво пречи с големите пари от запад всеки да си позволява почивки в Син България. Ако живееш в БГ по трудно ще си ги позволиш тези удоволствия.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано13.12.09 23:35



време е да поясниш коя е тази сфера в която просперираш за да разберем по добре това, което ни говориш



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:04



С'я аз просто няма как да не те питам , а колко данъци плати през тия години докато си прави пари бе?

Тия, които са навън плащат данъци като поп и няма измъкване . Затова там държавите им имат пари за разлика от нашата, която вместо да натисне банките ( стига да иска може ) им мълчи, защото както са прибрали от хората тук парите, с обещания за високи лихви , аха са си тръгнали барабар с парите на народа , аха се е заформило тогава наистина голямо гражданско неподчинение .

Та, да се върна на въпроса - колко данъци плати докато прави пари тук ?

За информация на тия от вас , които не са в България - това което пише момъка е напълно възможно в България за няколко години , но ако не плаща данъци и осигуровки . Ако бате ви Бойко реши да се разрови из банките и да провери кой колко пари е прибрал там за по-високи лихви плюс имуществото, което притежава и дали е наследствено или новопридобито и ги свърже с декларирани му доходи и платени данъци - друга ревизия не му трябва . ще напълни бюджета за нула време . в България из банките само се въртят плюс минус някой и друг милиард около 60 милиарда лева . но като гледам не смее бате ви Бойко да пипа ..засега.




Тема Re: Бягство от раянови [re: witch777]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:10



не му е на партиен секретар тона . просто пита момъка . те сегашните тук питат, питат повече и от партиен секретар. щом аз доживях една мома да ми държи сметка защо не съм искала да ставам член на партия Зелените или на която и да е партия и защо не съм искала да им помагам на партиите - смятай за какво става дума.






Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:13



е това ти мнение показва кофти страната на България.




Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:20



а бе кой ти каза на теб, че Азис бил голям артист в България ?




Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:31



виж се сега как скачаш между темите :
1. защо миели чинии навън .
2. като миели чинии навън защо били слушали българска музика. - по-точно чалга . още малко ще вземеш на мен да държиш сметка защо си умирам да слушам понякога 100-те родпоски гайди , след като живея в града.
3. от чалгата скачаш на криворазбран национален популизъм .
4. и ни в клин, ни в ръкав се пишеш ортак на Цонев, който беше прицапал рибарското селище тук на Траката чрез заменки и го продаде след като боядисаха в новия план на града теренът в 'зелено' .
5. накрая се хвалиш с ченгеджийски-мутренски изпълнения, които са по-скоро срам голям за България .

браво кака ... голЕм пич се писа ... ей заради такива като теб бягат в чужбина да знаеш.




Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 00:33



то това от образованието ще е да знаеш. те сега колкото по-грамотни и образовани, толкова по...мани, мани..






Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор desen_izbiratel (непознат )
Публикувано14.12.09 00:49



здравеите на всички

седя тука и си слушам радио ултра с dj mario и същевременно чета мненията в тази тема-продължаваите да ме забавлявате все така много ми е забавно и интересноа по темата бих казал-всеки е свободен да живее където си поиска това е основното му право ,не се поддаваите на провокациите на комунистите които всячески се опитват да ни разделят-на сини и червени,на патриоти и непатриоти,на бедни и богати и т.н. е това е от мен лека вечер



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано14.12.09 00:53



то това от образованието ще е да знаеш. те сега колкото по-грамотни и образовани, толкова по...мани, мани..


Само да попитам: За кУЬЕ УбразУванЬие ста'уа дума? За т'ва имаджинерното на чикиджи*чето (дет' струвало 300,000 ама не се знае дали е с'тинки или 'талиянски лирети? Щото според Ингелската му фраза чикиджийчет* знае 20 думи по ИнгИлски ама не знае да свърже разбираема фраза с тях.

Или за това на нахаканите участнички в клуба дет' не ги е срам да си признаят че още следват но (според мен) ще се оправят адекватно след това?

Или за твоето (и моето) придобити по "време оно"? Ама допълнени, ъп'дейтнати и ошлифовани от тогази?

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:38



чакай малко. видин ще са направя, че не съм го видял. децата какво искат и какво получават е въпрос на родителска воля. и моите деца ще пискат ЦЕ ЕЛ 65 АМГ като станат на по 18, но ще получат максимум ауди ТТ.

по принцип капитализмът и консуматорската култура са жестоки не само към децата, а и към възрастните хора, чийто ум не се е развил кой знае колко. които са доста. това са нетбуци, айподи, мобилни телефони, всякакви джаджи, за женските стоки въобще няма да коментирам.... реално погледнато човек няма нужда да харчи за нищо друго, освен храна, вода, гориво за мерцедесите, пички и ваканции до малдивите.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:40



виж сега, понякога е въпрос на късмет. ако не можеш да изкараш милион в бг, а го изкараш в пакистан милионът си е милион и няма какво да му кажеш на този човек.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:41



влагам пари. просто и лесно - всеки го може. ако не влагам правилно ги губя, ако влагам правилно - печеля. това работя.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:47



правилно си забелязал. аз като имам на гости чужденци въобще не ебавам да ги водя в александър невски. водя ги в син сити и гранд де лукс. след това са мои и искат в бг когато може, но колкото се може по-често. особено ако са женени:)

реално погледнато за секс с пичка в син сити не трябват много пари. вход - не знам колко е входа щото аз там вход не плащам. сигурно е 10-20 лева. минерална вода, 3-4 питиета за пичката. като се запознаеш с нея и обясняваш, че си за кратко пребиваващ в страната банкер и в тази криза е веднага готова, веднага си е направила план как да ти роди чаве и да заживее в мезонета ти на центръл парк или хайд парк според къде си я излъгал, че живееш. после като я вкараш в такси към хотела ще си мисли, че си уникален баровец защото ще си подозрително над нещата. сметни го - както и да го погледнеш си е 100 - 200 лева. кое му е скъпото?



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:49



кака, чрез изпълненията си в син сити със същите тези западняци съм докарал повече преки чужди инвестиции в икономиката ни от целия форум тук взет заедно умножен по много. патриотизмът се прави на дела, а не на 5 ракии в бедно лондонско предградие.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:52



ъъъъ.... харесват го много хора, певец и шоумен е, един от малкото, които изкарват реални пари от изкуство у нас.... да продължавам ли или ще ми кажеш, че не е музикант, не може да пее и тн. ако тръгнеш в тази посока ще те замоля да ми декларираш музикалната си експертиза, образование, опит и постижения. щото всякаква оценка, извън тази, базирана върху цифрите (колко продава, колко е търсен, колко концерти пълни, колко изкарва) би трябвало да бъде тясно експертна или субективна.



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:57



ако си беден като църковен плъх проблема си остава твой и няма как да го прехвърлиш върху трети лица ако се сещаш:)) хвърли енергията в секс или нещо конструктивно:))



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:03



образованието ми може да е престижно и да струва един куп пари, но нямаше сега да струва и една стинка ако не бях направил състоянието си. с диплома не се парадира.

I'm talking about liquid. Rich enough to have your own jet. Rich enough not to waste time. Fifty, a hundred million dollars, buddy. A player. Or nothing.



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: desen_izbiratel]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:05



здравей, избирателю десен. в политиката имало ляв и десен. все интелигентни хора вярват в това:) политици стават онези, които са некадърни да изкарат пари другояче.

я кажи сега кой създаде сдс?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:11



природата ни е пълна с плюсове и минуси. за всеки плюс има минус. това важи за всичко. важи и за държавите. кажи ми държава без минуси. няма.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:13



политиката грам не ме интересува. парите са пари и е все тая на кой алчен партиец ги даваш ако се сещаш. и те са хора, и те манекенки имат да хранят.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:19



колко данъци съм платил като за начало не е твоя работа, а и е крайно невъзпитан въпрос в западните общества, в които гледам мнозина от вас толкова паметно оперират:))

идеята ти за навързване, ревизии и тн я приветствам. истината е, че само най-некомпетентните хора не знаят как да минимизират дължимите данъци. физически или корпоративни. също така е истина, че нап си прави доста ревизии и ги прави на всички без да дискриминира. предполагам, че не си информирана просто.

по същество - в българия можеш да изкараш адски много пари. все още можеш. но парите не са за всеки ако се сещаш. защото трябва акъл.



това им е хубавото на парите. отличен начин да се следи резултата. защото хората сме така устроени, че всички сами за себе си се имаме за най-големите тарикати. виж тук овчарите как ми спорят и се дразнят. ама кой кара ГЕ 55 АМГ? кой има палат в бояна? кой е в син сити? аз.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 04:10



Поздравления за темата. Много е хубаво,че има млади и будни хора като теб, които са се осъзнали навреме,че няма нужда да слугиваш на чужди интереси и да говориш с роднините си по скайп, при положение,че можеш да успееш в България, която по нищо не отстъпва на която и да било западна държава.

Стандарта на живот тук в последните години е изключително висок, завденията са пълни само с успели и реализирани професионално хора (справка: Син Сити, Биад, Червило, Гранд де Лукс)

Емигрантите са страхливци по природа защото са се отказали много лесно, а няко от тях дори не са се и опитали.
Всички искаме да имаме апартамент в горен Лозенец и спортна кола, но това няма как да стане като не се борим докрай за интересите си.
Аз също се радвам,че успях в България. Преди 5 години ако някой ми беше казъл,че ще имам ВИП маса в Червило щях да му се изсмея. Ако ми беше казъл,че ще живея в просторен апартамент в горен Лозенец щях да го замеря с тежък предмет.

Е, аз успях. Защо повечето емигранти си мислят,че в чужбина е по-лесно? От какво бягат?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 06:11



Здравей, Албена.

Ние и преди сме си писали с теб. Даже помня, че си приличаме по това, че по форумите щом научат, че не сме с две стинки и веднага ставаме обект на безсилни нападки. Имаше ти една тема във 'финанси'- незабравима работа:))

Ще ти кажа от какво бягат. Българинът обича някой да му е виновен. Винаги има някой виновен, но никога не е самия той. Родния овчар не е виновен, че от 1989 насам последователно гласува за следните политически субекти:

- за комунистите
- за създаденото от комунистите СДС
- отново за комунистите
- за комуниста демократ Костов
- за бедния, задлъжнял на хазарт и едва сричащ на български чужденец
- пак за комунистите, но и за вече забогатялия чужденец
- за бившата охрана на шефа на комунистите

Пишейки за комунистите не го казвам с лошо - на всеки един от нас някой роднина някога е бил комунист. То няма иначе как да бъде. Абсурдното е в това, че овчият мозък на гласоподавателя всеки път като дойдат избори посочва виновниците за собствените си несполуки и избира едни и същи хора, но под нова форма. Важно е отрицанието.

По същия начин са и милите ни родни бежанци. Като не им е вързало у нас са обвинили всичко друго, но не и себе си. И сега кретат немили недраги и си обичат родината, но отдалеч и по скайпа. Родината с нищо не им е виновна, че не са дали всичко от себе си тук.

Препоръчвам ето това

. Моделът Кюблер Рос за етапите на страдание. Много от емигрантите ни минават през тях - denial, anger, bargaining, depression, acceptance. По такъв път минава осъзнаването на това, че те са си виновни за неуспехите в България. И накрая, когато са вече на фаза acceptance, живота си е минал.

Нямат ето тези неща отдолу и са много, много тъжни.







Редактирано от LuboPenev на 14.12.09 07:35.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано14.12.09 07:08







Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:09



В коя икономика си вкарал пари?
Личните джобове на собствениците на Син Сити, не е българската икономика да ме прощаваш



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:10



Добре, де - в какво влагаш е въпроса?
Коя е тази толкова печеливша сфера, че повече хора да влагат там и да постигнат твоя стандарт на живот?
Ааа, ти пък няма да кажеш, защото започнат ли да влагат в твоята сфера, ще остане по-малко за теб.
Затова ще ходят в чужбина да правят пари там



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:17



влагам в много неща. не мога да ти кажа: 'аз съм чистач, аз съм счетоводител, аз съм сладкар, аз съм програмист'. но мога да ти кажа, че съм полимат например ако се сещаш за какво иде реч.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:17



Абе всеки може да прави пари в България, ама не на всеки е дадено да прави много пари там.
Те правят много пари другаде :)
В България ти трябват връзки, да си човек на тоя или оня или просто "наш човек".
Малцината кадърни предприемачи, които познавам, които ИМАХА успешен бизнес за много пари от нулата със собствени сили по честния начин в България (обикновено внос и търговия с даден търсен продукт), го изнесоха барабар със семействата си и всичките си пари в чужбина.
Знаеш ли защо?
Защото не искаха да плащат ежемесечен рекет на мутрите и не искаха да треперят за живота на жените и децата си.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:18



вкарване на преки чужди инвестиции се прави след като си показал на чуждите инвестиции, че риска на страната си заслужава потенциалната възвръщаемост.

показването се случва по много способи, един от тях е ходенето по уникални пички в гранд де лукс.

имам чувството, че съм преподавател на business 101



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:21



това с връзките го има навсякъде. ако правилните хора не те приемат значи неправилния човек си ти ако се сещаш.

онея с парите дето са избягали вероятно са били прави за себе си. като прецениш, че не си за големите момчета отиваш да си мериш пишката с бавноразвиващите се.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:23



Не знам какво значи "полимат", но предполагам е нещо в духа на "занимавам се с много неща" в този контекст?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:24



да, тирето ви предоставя възможност да се измъкнете. колко достойно:)) ами ако не бях изпуснал тирето? тогава какво щеше да е? че американските коректори са неграмотни ли?





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:27



A polymath (Greek polymathēs, πολυμαθής, "having learned much") is a person, with superior intelligence, whose expertise spans a significant number of subject areas. In less formal terms, a polymath (or polymathic person) may simply refer to someone who is very knowledgeable. Most ancient scientists were polymaths by today's standards.

Сред големите полимати сме Леонардо да Винчи и аз - lubopenev.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:27



Добре, но как "инвестициите" в джоба на собственика на Син Сити се отразяват пряко на българската икономика?
Дори да предположим, че собственикът ще ги вложи в ново заведение, това пак носи печалба лично на него, а не на държавата?
Ще носи печалба на държавата, ако собственикът е напълно изряден в данъчните си декларации.
На фона на всички чужди фирми, които си местят бизнеса от България в Румъния заради по-стабилната бизнес-среда и невероятната корупция в България, наистина има нужда от нови инвеститори, които не просто да инвестират в българските кръчми, а в свой собствен бизнес, да създават работни места, и т.н.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:30



Така е, преценили са, че не искат да бъдат изнудвани и рекетирани и са се изнесли в държава без такива опасности :)
А за неправилните хора ... неправилните в България стават правилни в чужбина.
Какво мислиш за тази гледна точка?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:32



хорицата влагат пари в България и бизнеси в България. ходенето в Син Сити им показа каква прекрасна страна е България. тук не говорим за сметките им в син сити, говорим за парите, които са набили в страната ни като инвестиции. сега схвана ли или да се видим за да ти начертая точно схемата каква е.

аз толкова време не съм обяснявал откакто строих офис сграда. бб каза, че у нас няма матрял.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:32



Ей, значи правилно съм се досетила за "много неща" и си направих аналогия с полиглот


Не знам дали съм полимат, но съм полиглот

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:34



гледната ми точка е, че или си балък или си тарикат. всичко друго е относително - страна, оправдания, климат, проблеми и тн. ако си тарикат ще си тарикат и на марс и ще завлечеш извънземните с много пари.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:36



Ясно.
Аз пък съм водила мои приятели чужденци до Рилския манастир, Копривщица, Стария Пловдив и други интересни места, за да им покажа каква прекрасна страна е България.
Но пък всеки си има различни интереси - някои искат да разгледат забележителности и българска природа, а други вероятно предпочитат да "разгледат" кръчми


Важното е да инвестират впоследствие.
Абе ние много се отплеснахме от темата на темата

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:39



Аз предпочитам да съм балък, но жива, отколкото тарикат и ...


Не за друго, ама не искам да деля печалбата си с хора, които нямат никакво отношение и заслуги към нея
Егоистка съм, искам си печалбата за мен

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 08:39



ооо Любо


Не е ли време да смениш дилъра бре младеж



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:40



виж сега, практиката показва, че хората с парите грам не ги интересуват манастирите, църквите и тн. ще се направят, че ги харесват от едното възпитание. но респект с това няма да получиш. съвсем друга история е ако ги заведеш в гранд де лукс и викнеш оркестъра с певиците да пеят 'лесли каручка', съвсем друго е като се върнете в японския с 3-4 надрусани манекенки, съвсем друго е като ги черпиш бело. ето това е локъл експириънс - намираме се на пътя на коприната за цяла европа и е абсолютно реално да им доставиш от най-добрите местни забележителности. култура всеки има, религия всеки има, полянки и дървета всеки има.



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:41



внимавай какво пожелаваш



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 08:42



не пожелавам, а препоръчвам





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:43



то от това по-просто няма. с 20 000 месечно си с 10 културиста със слушалки около себе си и няма, няма кой да те пипне!!!



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:46



Еее, не обиждай така родните забележителности, де!
Какво е това отношение към родината?


Движим в различни среди, моите познати не са инвеститори, а туристи и те не се вълнуват от кръчмите в България, а от забележителностите
И си оставят парите не в кръчмите и хотелите, а по туристическите обекти за сувенири и в малките ресторантчета за българска храна
Да ти кажа за тукашните църкви - голяма скука са.
Четири голи стени, няколко реда обикновени столове и един голям кръст отпред.
Нито икони, нито красиви орнаменти, нито нищо.
Изобщо нямам чувството, че съм в църква.
Е, катедралата в нашия град е една идея по-интересна отвътре и отвън.
Знаеш ли как се впечатляват от нашите църкви и красотата и обстановката в тях?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:49



А, аз ще си похарча за друго тия 20 хиляди, мерси


Не ми се живее в страх, че някоя по-голяма риба ще ме изяде барабар с малките рибета покрай мен

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:52



виж сега, нека започнем с това, че църквите ни са адски грозни. в болшинството си. от друга страна въобще не ми пука тъй като религията е замиращ бизнес в европейския съюз и аз не бих вложил в него. нищо, че църквата в естеството си е първата мултинационална компания.

не знам горното за какво го написах, но в 10:00 имам среща в центъра и трябва да се обличам, да паля amgто, да давам къси - дълги по 'България', да ме видят кой съм.

искам да благодаря на всички, които ме уважават.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:57



Приятно изкарване



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 12:48



Искам да кажа че аз сам съм си заработил достатъчно пари за да си позволя живот като на Краля на Швейцария. Баща ми е работил за апартамента като нечовек по времето на бай Тошо, аз от друга страна сам си направих далавера за колата, изкарвам достатъчно пари, всеки ден съм навънка по кафета и дискотеки и мога да ти кажа че живота ми е подобен на швейцарски банкер, но това е така, защото сам съм си го направил! Явно съм някакъв крал-банкер, не знам вие преценте щото аз се обърквам. Щото сички са на ийюрусш, некой си фхашта (ебахти трудната дума) багажа и вика ебал съм ви майката е това е и пали и изчезва. Това е баце живот на мишок. Защото хората трябва да разберат че те са част от нашето общество, чалгата им е в кръвта. Няма българин дето да не се кефи на чалга като си пийне. ПРОСТО НЯМА! Защото това е до генетика, кибернетика, ергонавтика, все сложни понятия, не са за всеки.
Който се прави че не харесва чалга просто не може да се забавлява.
Ние не сме държава на работници. Ние сме шефове. Целата ни икономика се крепи на дължане на услуги. Това е световен казус, ако всички хора в един момент се обадят по телефона и кажат "Абе пич помниш ли оная услуга дето ми дължиш?" и си я поискат финансовата система в България ще фалира. Защото съотношението в ликвидността на услугите отдавна е надхвърлило здравословния минимум.
Хората са го закъсали. Продават се хотели по морето за хляб и мляко.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 12:57



пич това щях да кажа и аз!

Пенев да гледа любовно в монитора в некъф форум с хипарка дето му обеснява планина и манастири. МАнастири копеле, ше се застрелям.

Това не е Любо Пенев когото аз познавах, който събра всички покемони за един ден, победи Барак Обама в президентски избори, спря партикала на фотонния лъч в големия хадронен колайдър, тъй като знае че антиматерията може да ме направи недосегаем и да открадна колекцията му от покемони.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор wasserman (Mr)
Публикувано14.12.09 13:03



Любо,светът не се върти около главичката на пениса ти.Каква е тази идея фикс да спиш с проститутки ,ако толкова си закъсал да ти пратя няколко тукашни "манекенки" ще те забавляват за един долар цяла нощ.Толкова ли не останаха нормални момичета в БГ.
Хаиде че една камара чинии ме чакат да ги мия,а и днес господаря не ме е хранил и ми се вие свят,добре че ми удари 10 тояги и се свестих.Какво да я правиш пуста чужбина.

Nazdrave


Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 13:03



я си пичи пичката бе, пичок



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 13:05



ахахаха " (имам пари и само на Господ се обяснявам от тук нататък),"

СЪЩИ ТУПАК БАЦЕ!


как ще разбереш ако господ ти иска обяснение?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 13:11



покемоните и хипарките са те променили. succubus


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:19



В едно от последните си интервюта, които дадох в РЕ ТВ преди няколко месеца зачекнах точно този аспект - лузърската психика на българина-емигрант.
Няма нищо лесно бе хора, не може да завършиш университет и да се качиш на Пежо кабриолет с всички екстри и кожен салон. Просто на готово не става освен ако нямаш богати мама и татко.
В горен лозенец не се купува мезонет за 1 години това е ясно. Но когато имаш малко повече от 3 мозъчни гънки в главата и знаеш какви са ти целите - ще го постигнеш. Бягайки от тук ти казващ майната и на моята мила родина и моментално ставаш слуга на чужди интереси.
Аз съм била в много клубове и заведения навсякъде - Лондон, Женева, Барселона. Никъде няма такава обствановка както в софийските клубове. Не е ли жалко да живееш под наем на хиляди километра от Син Сити и да слушаш Галена (например) на лаптопа вместо да си там във сепарето където всички ще видят,че си успял и преофесионално реализиран?

Но в живота е така. След един момент вече е късно за каквото и да било.



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 13:21



опс Генади





Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 13:24



маце, и ти трябва да смениш дилъра





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:24



Не става дума за противопоставяне на българи в чужбина и българи тук. Просто проблема е,че в Бългрия липсват качествени кадри. Аз имам няколко фирми в София и ежедневно се сблъсквам с ниското ниво, което имат младите хора тук защото можещите и знаещите им връстници са отишли да слугуват за жълти стотинки далеч от родината.
Ако всеки продължава да мисли,че тук е зле и няма смисъл няма как да се оправим. Много често, когато ходя да пазарувам в Солун или Милано и срещна българи им давам брошури с модерни комплекси в Драгалевци и Бояна, понякога им разказвам за офисите ми на Джеймс Баучър, за мезонета в горен Лозенец...просто за да видя искрата в очите им. Надявам се да ги проворикрам, да им припомня какви са истинските ценности.



Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:25



Наркотици не употребявам, благодаря.
В последната ми тема в един друг клуб говорих на дълго и на широко за някои неща. Не мисля,че тук му е мястото.



Тема Re: Милият тойнови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 13:25



Какво лирично отклонение.

Радваме се за теб Пенев, станал си на мишката главата в София, в България там където си, поздрави



След като ти е приятно да живееш сред чалга, капълъ чарши, карай си Мерцедеса и се гордей , че си БЪЛГАРИН




Тема Re: Милият тойнови [re: dymo]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:28



Добре де хора, защо толкова злобеете срещу успелите българи в България?
Просто защото вие сте се отказали и сте избягали...ами не всички са така.

Поздрави



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 13:29



Гледах ти интервюто Албена. Ти си новата ми любима звезда. Видях че участваш и в клип на Миро. Също мернах и предаването в което ме приканваш да ти звънна на телефона със загадката кой е актьора чието фамилно име е съставено буквите "К, У, Р".

Рурк. Мики Рурк.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Милият тойнови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 13:34



Просто хората са му лепнали етикет на Пенев - Сина на Божков и не му дават шанс да си изгради име в живота. Не е като мен, дето сега питат баща ми, абе ти ли си верно роднина на Генади Гигов и той откача, знаеш го къф е.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 13:36



да, видяхме какво си говорила, всеки един пост е изтъкан с фуклявене, та може би и за това ви изгониха от онзи друг клуб,а





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 13:42



Е тук не издържах



Я ми кажи ти като работодател - плащаш ли осигуровки на пълната работна заплата на служителите си или бичиш на МРЗ и другото в пликчета Щото то нормално да не намираш качествени хора

И ако може пак да ми обясниш за истинските ценности. Ама ми спести приказките за горен Лозенец, Син Сити и шопинга в Милано, че май повечето хора тук сме ги надживяли тия неща



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 13:43



OMG





Тема Re: койнови [re: Aлбeнa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 13:47



злобее???

напротив радваме им се на всички успели българи в България, така като сме в България по време на ваканциите, имаме и по добри хотели и горе долу добро обслужване, по добри таксиметрови услуги, по добри ресторанти и т.н. и т.н

светът от дълго време е едно обединено място, може би Пенев не го е забелязал все още



аз персонално не съм избягала, напротив бях "успяла" българка по критериите на Пенев тук, но някак си исках още по голям успех да имам, по голям мащаб на развитие и т.н , доволна съм
и съм доволна , че и българите вече се чувстват добре в България



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 13:48



Спешно потърси хирургическа помощ да ти отворят главата да видят дали единствената ти мозъчна клетка не се е обесила на случайно порастнал навътре косъм и оставила предсмъртно писмо "Е тук не издържах".
Кажи им че аз те пращам.
Д-р Ге'нади Хаус . Ударението е на Е.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:49



Здравей,

човек трябва да се нагажда според ситуацията. Тук реалностите са такива - факт. Една моя топ служителка спечели толкова много от това,че работи при мен (защото е млада,будна и амбициозна не за друго) и реши преди седмица да си купи малка лодка на Марина Диневи. Когато отиде в банката и предоставиха 2 формуляра - колко взима и колко взима нали се сещаш?



Тема Re: Милият тойнови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:51



Генади, сега като набиха колчета пред червило как спираш?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 13:52



ахахахахаха

Ей, много е страшно някой като се вземе на сериозно



Я и аз да зачекна тоя аспект, макар и не на интервю в Ре ТВ (wtf!) - не е ли лузърско да киснеш в дира, в клуб за българи живеещи в чужбина и да се обясняваш колко си преуспяла?! Мислиш ли, че на някой му дреме колко фирми имаш, къде живееш и колко пари изкарваш?

Смешна си!

П.С. А коя е Галена? Извини ме, ама чалга не слушам.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:52



Онзи ден ми се обади Крум - ще прави нов клип и искаше да участвам, но му отказах. Злите езици ще започнат отново





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 13:55



Ще ми отговориш ли на конкретно зададения въпрос за осигуровките или не? Не ме интересува служителката ти каква лодка си е купила





Тема Re: Бягство от раянови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:57



Ами на мен лично форумите много ми харесват защото общувам с хора, които иначе няма как да общувам с тях. Мен ме познават около 95% от успелите хора в София и с тях споделяме общо взето еднакви интереси. Интернет ми рпедоставя възможност да комуникирам и с по нисши слоеве (без някой да ми се обижда, но за мен емигрантите са такъв слой).

Не искам да се хваля не ме разбирай погрешно. Причината да изтъквам,че живея в Лозенец, имам офиси на Джеймс Баучър и карам спортна кола кабриолет са защото искам да покажа наяве,че и в България човек може да успее и не е мужно да бяга и да се ЗАЛЪГВА,че в чужбина си живее по-добре.

Всеки емигрант си мечтае един ден да се върне в България.
На теб не ти ли е мъчно?



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 13:57



Добре обещавам ти

Това в коя болница (ще ме извиниш, ама с тая 1 мозъчна клетка ми е трудно)

А вие с Любо се изнесохте от клуб Mода§Lifesyle щото ви е скучно там или... ?



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 13:57



Ами заповядай в офисът ми на Джеймс Баучър и попитай служителите ми лично дали има нещо от което ги лишавам и как живеят?
Отговорих ли ти на въроса?





Тема Re: Бягство от раянови [re: Buggy]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 13:59



е, ти нали не се връзаш де, дцата няма с какво да си играят просто

и албенчето е любо...детска му работа



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:01



маце ти и зимата ли го караш това кабрио

слагай шапка кат на блуфена че щи изстине празната глава



Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:01



Докато "децата" изкарват пари ти сервираш салати.

Поздрави





Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:02



Ако главата ми беше празна уважаема, нямаше да съм това, което съм днес.
А вие какво сте постигнала в живота си в професионален план? Споделете



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:02



аха...ела да ти сервирам и на теб една





Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:05



Ама какво точно си постигнала уважаема? Че не се сещам


И аз каквото и да съм постигнала, не мисля че е дискусия за тук
И знаеш ли какво? Не ми отговаряй, продължаваш да обясняваш на хората тук какво и как и защо, мен лично хич не ме интересува, и без това достатъчно съм ви чела измислиците драга

Редактирано от !!Фakличka!! на 14.12.09 14:05.



Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:05



В кое заведение работите? Близо ли е до горен Лозенец или Джеймс Баучър?



Тема Re:нови [re: wasserman]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:05



по принцип всичко се върти около едното ебане. фройд вярва в това, джена джеймисън вярва в това, любопенев вярва в това.

не знам с какво те обижда манекенството и проституцията защото професията не е срамна, има традиции и сериозно развитие през вековете. сигурен съм, че и таралеж да заведеш в син сити, да му дадеш бело и да го повозиш в мерцедес и той ще поиска да се запише във визаж моделс груп



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:07



Не работя в заведение, информацията ти е неточна





Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:07



Ами най-лесното е да приемем,че успеха на другия е измислица. Или пък задължително е престъпник.
Точно заради тази логика нямаме кадри тук, а хората контактуват с родителите си по скайп и не са сигурни дали от другата страна не е съседа примерно.



Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:08



Съжалявам тогава. Така ми бяха казали.
Но не разбрах къде сте се реализирала? Ходите ли на пазар в Милано?



Тема Re: Милият тойнови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:08



Еми спирам си. Тия колчета не ги познавам. Нали мен не са ме били къф ми е проблема?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:09



Ами ако си вдигнеш носа от мезонета в Лозенец, офисите на Джеймс Баучър и спортния кабриолет, ще видиш че от доста години понятието "емигрант" не е това, което беше преди 10-15 години. България е вече в ЕС (хелоооу) и хората не отиват в чужбина, за да станат богати, а да търсят нещо по-различно от това, което имат в БГ.
Например, ти си ОК да бичиш по цяла нощ на специално запазента ти маса в "Червило" и да слушаш Галена на живо, други хора предпочитат децата ми да имат истинско детство и да живеят спокойно. Въпрос на ценностна система



А иначе, ми е мъчно за това какво става с България ...



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:09



планетата ни съвсем полудя. злобата е на път да надделее. щом и на берлускони му вкараха тупаник дето човека се движи в черни мерцедеси и чука малолетни манекенки както си трябва...щом на него си позволиха дето ни е пример на всички отракани хора....и къде беше охраната му? сигурен съм, че ако ползваше моите момчета със слушалките и татусите по бицягите оня лудия нямаше и да си помисли да го доближи с репликата на дуомо щото щеше да знае, че момчетата ще му я наврат отзад цялата после.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:09



Препоръчвам ти едно много интересно четиво, на което попаднах случайно и го чета в свободното си време.
Книгата се казва На Пилона от Георги Стоев.
Много истини се казват, за много успели млади жени пише.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:10



Аз питам теб и не, не ми отговори на въпроса





Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:12



Плащам заплати на 100% и не давам пликове под масата.
Доволен ли сте?

Ако сте млад и буден човек с добро образование ме потърсете на бележка за да ви оставя служебният си имейл, където можете да пратите CV.
Имам 2 свободни позиции в момента.

Поздрави

Редактирано от Aлбeнa на 14.12.09 14:12.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:17



Благодаря за предложението!

Определям се като млад и буден човек, и точно поради тази причина работя за себе си (без да парадирам с успехите и придобвките си)

Поздрави





Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:18



Така ти бяха казали ли

ми кажи му на този дет така ти е казал, да ти каже наистина какво и що, не да те заблуждава така
айде сега, бъди добро момиче, и не ми се лепи за ника, надявам се да си намериш други събеседници

Поздрави



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:19



Няма българин дето да не се кефи на чалга като си пийне

Има нещо вярно - и на мен винаги ми се е струвало, че чалга се слуша предимно под влияние на алкохол.
Аз понеже не пия, нито някога съм била пияна, нормално нямам влечение към тази музика.

Който се прави че не харесва чалга просто не може да се забавлява.

За горното не си прав обаче


Има много забавления, за които не ти трябва алкохол.
Но тези, които не могат да се забавляват, те гаврътват по две-три малки (или бутилки) "за настроение"
Без алкохол просто не могат да си направят веселото

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:20



Успелите хора в тази държава не сме много аз се сещам само за мен, теб и Слави Трифонов.

Даже на Слави аз му помогнах основно, шото то мозък нависоко не вирее.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:20



чакай малко....трябва ли да се внасят осигуровки? ти въобще знаеш ли как работи цялата система? знаеш ли защо не работи и няма как да проработи? знаеш ли за проблемите и в америка, в англия...в меката на капитализма!!!

човек не може да дава ей така некви пари на държавата. държавата не разбира от мениджмънт на пари. как така ще и се доверяваш? как ще караш це ел 65 амг ако верваш на държавата?



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:21



Извинявай, не разбрах какви са истинските ценности?
Офис на Дж. Баучър и мезонет в Лозенец или друго?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:22



Е, аз не злобея, аз му се радвам - писах и в първия пост даже!
Ама се чудя защо много българи в България не се радват за нас?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:24



Ми хайде, обясни ми цялата система. Виждам, че си умно момче, разбираш от много неща, а имаш и желание





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:25



има слух, че стоев тъкмо тръгвал да разказва за генади, когато му се случило онова



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:26



да бе, тва да не ти е свободен трансфер на технологии в соцблока бе, балъче



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:27



Страх те е да се напиеш, защото ще почнеш да се кефиш на чалга и ще станеш нормален човек.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 14:27



да наистина, вместо да ни се зарадват тук, да ни поздравят за успехите, за това, че създаваме едно добро име на България по света, те само се отяждат





Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:27



ми да ми дойде ако му стиска. нали се сещаш за дебелите стъкла и момчетата с татуси?



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:28



хахахахахах (rofl)

т.е. нищо не знаеш ;) язък



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:30



Не, по-просто е - не виждам смисъл от алкохол, защото:
1. се обичам и не искам да се тровя
2. мога да се забавлявам без да ми трябва изкуствено настроение с алкохол
3. не признавам оправдания от типа "бях пиян"

Когато АЗ започна да се кефя на чалга, смятай че края на света е дошъл



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:30



по-добре без знания и в ГЕ 55 АМ ЕМ ГЕ
отколкото интелектуалец с дебело дупе



Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:31



Егати нашествието от преуспели българи в България в нашето клубче днес



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:32



Прав си :)

Добре, че съм с големи цици и малко акъл (то и дупето ми такова)





Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:34



искаш ли да те водя на ПРЕСЛАВА утре вечер в син сити? да ви сравня, може и тройка да стане дето се вика...ако ти се изкарват едни бързи 500 лева ми пиши на лични



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:36



ами, просто ги гонят вече от всички клубчета





Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:36



Ако бяхте докарали някоя инвестиция в България (като тях преуспелите), на ръце щяха да ви носят, ама вие за манастири и природа говорите



Пък не сме запознати с чалга творчеството ... Ко ша праим ся (rofl)



Тема Re: Бягство от раянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:36



албенчето не е любо щото най-малкото не му е на ес класите ако се сещаш



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:38



И аз харесвам Моцерт, но харесвам и Кондьо.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:41



Брей, много оферти днес! Е*аси колко съм оборотна!

Благодаря, но не искам да засенчвам Преслава. Все пак толкова усилия полага момичето, няма да е честно





Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:42



много интересно нещо ми каза и аз като мега бизнес колоса, който съм веднага се сетих как да капитализирам върху полуидеята ти. има бизнес в цедирането на задължения за услуги. примерно да купим портфейл с услуги за 5% от стойността им. примерно портфейл от 10 свирки, 3 почесвания по гърба, 6 литра ракия, 5 чукания отзад, 2 побоя над съседи и едно носене на костюм да го купим за 5% от стойността му ако се сещаш. и накрая като всички ни дължат тея услуги да ги продадем портфейлите на сашо томов, който ще ги препродаде на международния валутен фонд.



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:43



лъсната ли си като нея? имаш ли циците и? можеш ли да говориш нон стоп?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:44



аз не познавам сериозен човек, който да не прекалява с белото



Тема Re: Милият тойнови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:45



ауткаст. куитър.



Тема Re: койнови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:47



тоест ти имаш много пари, така ли?



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:56



Абе съмнявам се да са ме излъгали, но както и да е.
А ти си във всеки клуб, в който съм влизала. Интересно





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:57



може би тролира?



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:57



и аз се замислих на това. напълно възможен бизнес. Ето още възможни идеи -Застрахователен институт върху изплащания на услуги, банкова институция която да се отнася само към услугите, услугите да влезнат като част от сетълмент ринговете на бнб, създаване на отделен инструмент който да споделя риск с хедж фондове. сещаш ли се?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:58



Е това пък е голяма глупост - много повече успели хора в България има.





Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:58



Аз също харесвам Кондьо, но на 1ви януари съм във Виена в Операта и слушам фиохармонията.
Въпрос на ценностна система.

Редактирано от Aлбeнa на 14.12.09 14:59.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 15:00



Много ясно


Поради тази причина Син Сити и тия бързи пари, дето ми ги предлагаш са ми под нивото

Измисли нещо по-класно деееее



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 15:01



Едва ли има човек,който да не мечтае за ВИП сепаре в Син Сити.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 15:01



да направим НДК борсата на услуги! с тикъри по фасадата! там можем да листнем всички фирми за услуги както и да правим IPOта на бъдещи услуги



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:02



Здравей Албена,

Благодаря ти за мнението.

Поздрави,
Генади Г.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 15:07



ти си читава жена. заслужаваш да ти позволя да бъдеш с мен за без пари.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:07



Албена теб всички те познават. Но разкажи ми повече за работата ти като топ копирайтър и едитър в Rolling Stone и L'eueueueropeeoeueo


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 15:08



Забрави да се логнеш като Любо Пенев и тогава да ми отговориш



А пък Преслава си мечтае за моите цици. Баси парадокса



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 15:09



циците ти са тройни на нейните?



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:09



по принцип пари ли им взимаш?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 15:11



една пичка само като я видят с мен и осигурявам 4 брака, 8 деца, це класа и поне 10 годишни вип карти за козметик ей така - автоматик



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:13



Това казваш ли го на първа среща?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 15:31



Аааа ама ние с Любо един и същи човек ли сме?





Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 15:32



Купи си последния брой на вестник Капитал и ще разбереш повече за работата ми.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 15:33



Напротив, много моя работа е колко данъци си платил. На мен не ми обяснявай, защото аз съм в България и съм много в час кое как става, затова сме цъфнали и вързали. и ако те метна реално в случай , че това което драскотиш тук е истина ще ти стане много тъжно. и просто съм прекалено информирана и за НАП и как прави ревизи и кой плаща данъци и кой не.

и съм доста възпитана , като за мен да се замъкна в онова " Синсити', пред което благоговееш е унижение и излагация.

я кажи тук в цифри колко данъци си плати ти в България момко.




Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 15:39



какво изпълняваш в това Синсити бе. ми те тия, които 'изпълняват' там това, онова данъци не плащат, нали затова сега са решили да ревизират елитните заведения.

доколкото знам това Синсити е увеселително заведение и за какви инвестиции говориш изобщо. понятие от икономика като чета - ти нямаш.

те и банкерите като събират парите на хората с обещания за високи лихви (дето я ги платят, я не ) се опитват да извъртят нещата че подпомагат икономиката, но никой не им вярва .




Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 15:44



в нашата държава кое е плюса . ни един не виждам, само минуси , затова сме извън равновесие от десетилетия и все 'колата е обърната' . тъкмо я поизправим, айде поредните минуси я търкулват отново.




Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:55



какво съвпадение. Капитал го има онлайн, capital.bg

Търся по ключова дума Албена:
http://www.capital.bg/search.php?stext=%D0%B0%D0%BB%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0

Излиза адвокат Батков?

И после пише
Албена Йорданова, председател на столичната женска организация на ГЕРБ, пред "Труд".

и после тази страница
http://www.blitz.bg/article/11763

И между другото много неща които Албена е споделяла във форумите ги има във вестника.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 15:57



няма как да я хванат, защото въпросната Албена се оказа от ГЕРБ. Любовница на Лъчезар дето седи до Цецка.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 16:07



Да бе, да...и един мърмот завива шоколад Милка .

Вие тук тримцата с Албена и Любо на едно място като ва гледам... май ще се наложи да се разправяме... умната, щото аз нямам излишно време.




Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 16:14



само, не ме ва гледай. ок?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Милият тойнови [re: Aлбeнa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 16:16



не виждам да злобеят . само имат други критерии за успял човек и ви иронизират . да не говорим че , със задалите се процеси на трансформация на народопсихологията и новите ценности това , което определяш за 'успял човек ' ще се окаже ' муфтаджия на дребно ' както писах някъде по-горе.




Тема Re: да бенови [re: Bиливap]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 16:18



и аз това забелязах има си клуб Българи за България, ами да си списват там, какво ни отяждат нас тук, ами в чужбина сме Е И





Тема Re:явнонови [re: !!Фakличka!!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 16:25



така са "преуспели" , че като отперат някой "преуспял" пост на дугите места и модераторите им показват изхода;)





Тема Re: айде без призиви от типанови [re: Buggy]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано14.12.09 16:32



Българският Великден, когато великите лидери на СДС докакарат някоя "инвестиция" например Стоян къв бе забравих му името и онзи брадатият на Подкрепа и неговото име забравих , явно не са фактори...та когато те ви докарат някоя инвестиции ела ми свирни, НИЕ сме обикновени българи и обикновено преуспели не се натискаме с големите акули:)))





Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Vendome ()
Публикувано14.12.09 16:40



Пенев е стар дираджия, мнозина сме уж с нови регистрации, дело на поредния срив на дир-а.



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 16:45



А Кондьо по принцип ли го харесваш или само когато си пиян?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 16:46



Какво значи "белото"?



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 16:48



Има.
Аз.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 16:51



Аз харесвам себе си по принцип. И то доста. Но като се напия другите ме харесват дори повече.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 17:00



Барби, доживях да се съглася с теб.
За втори път се случва мисля.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 17:03



Правят някакъв калъп за "успял човек" и който не се вмества в него - аут.
Всъщност Любчо понякога пише и смислени неща наред с другото.
С него може да се води нормален разговор.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 17:09



Не знам защо ми се струва, че нещо не захапа сарказма в поста ми



Никакви призиви не правя, дори и не си го помислям. Опитах се да се избъзикам с изказването на автора на темата, че водел "инвеститорите" в Син Сити. Предполагам, че не си го прочела и от там идва объркването



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 17:12



Кой говори за размера. Говоря ти, че са перфектни





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 17:13



Не си само ти, но явно с теб не сме хора





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 17:16



кокаин значи, но повечето тарикатчета шмъркат амфетки и се правят че шмъркат бЕло





Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 17:16



Така излиза, егати


Олекна ми, че имам сродна душа за това нещо

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 17:35



Така ли?
Е, значи съм и несериозна в допълнение на това, че не съм човек



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 18:19



а така, отивай в ъгъла да се засрамиш





Тема Re: Бягство от ......нови [re: LuboPenev]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано14.12.09 19:34



1. Защото другаде ни харесва повече .... това че съм се родила някъде не значи че съм крепостна селянка там
2. Всички сме роби на икономиката ......освен ако не живееш в някакво утопично общество, нейде из далечната галактика и не си роб на материалните блага.
3. Не слушам никаква българска музика.
4. Можеби на България това и е проблемът .... че е пълна с българи


5. Някои хора идваме там от където ти отиваш .... къща, кола /не мерцедес, че ми се повръща от тях/ и тн. не виждам нищо чак толкова необикновенно или велико. Важното е да те прави щастлив ... сега мога да се включа и да ти кажа как точно да си живееш живота но едва ли ще го направя
6. Нямам топки ... уви жена съм бая смешници с топки не могат да ми стъпят и на малкият пръст.
7. Аз лично искам да съм никой/я ... егото ми все още не е достигнало такива размери за да добия желание да се боря за купата на "Съветската армия"= "Да съм някой/я".

И след това ти изказване даже и не четох повече:
когато празнувам си вземам по 2-3 манекенки с мен и ги водя на хотел.
За човек на положение, със семейство, в рая на земята е съвсем нормално да третира жените като стока и даже е горд от това тц тц тц
Типичен средностатистически продукт на нашето общество.
Благодяра ти, че затвърди правилният ми избор на местоживеене

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 19:52



коя е таз банка Албенке , дето дава двата формуляра ? я ми я кажи, че аз да се занимая със случая. много си падам по такива банки да знаеш.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано14.12.09 20:12



калъпът за успял човек , който скалъпват е на мутра и мутреса и са решили, че това е моделът , но са в грешка. около такива, които се множат нормалните хора не могат да работят лесно - или трябва да влязат в калъпа и да са вързани с друга мутра/мутреса ( да са на синджирчето и да си плащат ) , или са аут от системата ( като не са единични случаите да емигрират ) , или кретат независимо от способностите си , а такива като тия тук тримцата дето да решили да се правят на голямата работа им се подиграват и ги подритват . последните 10-15 години взе че мутряса и администрацията / в смисъл хареса й нерагмалентираното заплащане без данъци наричано рушвет / , защото пусто на една държавна заплата живеело ли се . и трябва да си много упорит, настойчив и със здрави нерви и да рискуваш за да направиш нещо без връзки, рушвети и т.н.

реалността в България е , че ако си в бялата икономика и плащаш всички данъци и не переш нечии пари - няма как да забогатееш за няколко години - и е абсурдно да се уредиш материално ( ако нямаш наследени имоти ) без кредити , които да изплащаш с години занапред . Преди 20 години 99 % от хората в България бяха на една заплата само , с някой и друг лев спестявания и нямаха достатъчно собствени пари за да въртят бизнес с тях - а бизнес не се върти с 10-20 хил лева. прави си сметката как да забогатяли тия които сега се водят богати в България.




Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.12.09 20:50



ОК, реализирала си мечтите си за апартамент в Лозенец и ВИП маса в червило. Аз такива мечти не съм имала и нямам. Харесва ми да ходя в БГ на почивка защото там съм си прекарала голяма част от живота и много ясно, че ще искам да се връщам от време навреме. И то не в СинСити, а в градчето където съм отрастнала, там ми харесва, другото не ме вълнува просто. Ако съм си поставила твоите цели сигурно щях да съм ги и постигнала. Аз си имах други и тях си постигнах, а непостигналите продължавам да гоня. Скъпи коли, апартаменти... нямам против ама не ми се ще да са в БГ, там да го е страх човек да живее. Ще вземат да ми отвлекат детето от детска понеже живее в мезонет в Лозенец и майка му има скъпа кола. Такъв живот с непрекъснати страхове не е за мен. Предпочитам да живея в гората, никой да ме не знае и да ми е спокойно. А за разгулен живот не съм се и сещала камо ли да си мечтая за подобно нещо. Имам си други интереси





Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 20:50



Боже, за трети път да се съглася с теб.
Става нещо съмнително тук.
Забогатели са на чужд гръб и за чужда сметка.
Само ще те поправя - не трябва са си упорит, настройчив и със здрави нерви да правиш нещо без връзки и рушвети в България.
Трябва да си просто глупак.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.12.09 20:55



даже мъжът ми датчанин се кефи на някои БГ чалги.

. За чашка са супер. Все пак само една малка част от чалгите ми харесват. Повечето са ми прекалено просташки или просто посредствени



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:18



ако беше казала по-рано щях да те заведа с още няколко манекенки ето на това елитно събитие



за повече виж на:





Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:28



аз не си губя времето в приказки и глупости. be alfa.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:31



обяснил съм го като за малоумни някъде в темата. не си схванала за какво иде реч.

цената на парите отразява тяхното наличие и риск тоест лихвените нива едва ли са такива защото на банкерите просто тъй им е скимнало ако се сещаш.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:37



имаме уникална и адски евтина природа. със заменка за 100 000 лева получаваш гори и ниви, на които всяко английско царче би ти завидяло ако се сещаш. това е за децата ни след време. моите деца ще са крупни земевладелци и ще диктуват пулса на времето си.

имаме уникални пички, чиято цена няма да се качва.

имаме адски много извори на лековита минерална вода.

след 4 години ще имаме супер магистрали, на които да караме AMGтата си.

имаме страхотен нощен живот. къде другаде можеш да влезнеш, да се направиш на гъз и да излезнеш с целия оркестър зад себе си? да отидеш с оркестъра пред президентството в 06:30 сутринта в работен ден и да си на черешата, да ти свирят 'тигре тигре'...



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: Vendome]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано14.12.09 21:37



Пенев е стар дираджия, мнозина сме уж с нови регистрации, дело на поредния срив на дир-а.

Според датата на регистрацията и броя на мненията е стар дир'аджия. Според чикиджийските си постове в тази тема или е пъпчив пубер или е с претенции за голЕм майтапчия. И в двата случая с вопиеща нужда да му обърнат внимание и като "нов" тук сполучи: над 260 поста до сега. Е, губи сън (ако си обърнал внимание на часовете в които пише) но борбата за внимание изисква самопожертване на което той е съгласен, горкичкия.



Симптоматичното е че Албенката веднага се включи в темата и както се очакваше се повтаря. Е, толкоз може. А Гената (АКА филето) си е е чешит от както прописа в дира.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!

Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:39



ето как стават грешките и как някакви никакви хора търсят кой да ги пази и се оглеждат под колата си преди да я запалят ако се сещаш.

по същество - ще ти кажа колко данъци съм платил ето сега. НИКОЛКО. сега добре ли е?



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:40



ти май си някакъв дир анализатор. да не си местния гамизов?

не спя защото сън не ме лови. и ти да направиш тези пари и на тебе ще ти се живее, падауан.



Тема Re: Бягство от раянови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:44



ти каза, че си от видин. щом си се радваш на градчето кажи ми купи ли хотела в центъра? ами там наблизо има ферибот, какво стана с порта? всичко това твое ли е?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:46



много смешно





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 21:49



Не съм в час със софийския жаргон и затова питах


Изоставам с новите думи, а и не се движа в такива среди, че да ги научавам

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:49



сега ако го свикнеш с белото ще почне и да те бие и ще ви се оправят нещата. вие защо направо не се върнете, не виждаш ли, че човекът има данни?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 21:50



аз знам и 2 и 200. не съм бил винаги милионер все пак.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 22:29



четейки мнението ти потъвам в скръб. отказваш да приемеш, че има хора, които са кадърни и умеят да изкарват много пари по честен начин. това, че ти не си успяла да го сториш не те прави по-малко човек от тях. просто парите не са за всеки и не всеки го може.

айде, няма да говоря за мен и хора като албена, генади. ще ти дам пример с по-скромни бизнесмени. едно приятелче държи един квартален еврофутбол. за една година си купи старата ес класа. разбираш ли ме?

пример 2. един приятел направи кафене. потръгна му и сега кара астън мартин.

и двамата си плащат данъците, не са бандити ами просто им е провървяло в бизнеса, колкото и дребен да е той.

твърдението ти, че без пари, кредити и връзки нищо не става е лузърско. нищо не става в контекста на икономическата теория само когато един пазар е perfect, а perfect пазар няма. в развиващите се пазари, какъвто е нашия, възможности за пролуки има бол.

парите като такива не стават повече или по малко в абсолютен констекст. те просто сменят притежателя си. и ако ти не си намерила как да вземаш парите на другите значи просто не си за това.



Тема Re: Бягство от ......нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 22:48



ти къде, на лесбос ли отиде



Тема Re: Бягство от рая. ТИ СИ ГЕНИЙ, ПЕНЕВнови [re: LuboPenev]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано14.12.09 23:59



България наистина е Рай, най-големият Рай на земята, най-доброто място за живеене.

Който го осъзнава истински (т.е. да вижда също и бизнес-възможностите в това), е изключително интелигентен, затова и поздравления за поредната гениална тема.

Бъгси Сийгъл е отишъл да пикае в пустинята и е видял... Лас Вегас. Щом от едната пустиня се е пръкнал Лас Вегас, какво да говорим за неизразимият, неизчерпаем, неизмерим потенциал на БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!



Тема Виливар,нови [re: LuboPenev]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано15.12.09 00:16



заради безбройните ти въпроси още не мога да изчета цялата тема... Ей много сте интелигентни хората в чужбина...



Тема Re: Бягство от рая. ТИ СИ ГЕНИЙ, ПЕНЕВнови [re: бeзпътeн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 00:21



аз сега виждам подобен потенциал село лозенец примерно и не случайно развивам сериозен бизнес там. един ден сен тропе ще ме молят за консултации дето се вика.



Тема Верно тази кака Албенанови [re: Buggy]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано15.12.09 00:22



ще ме спука от смях с" истинските си ценности" - апартаменти и офиси???????????


и ТОВА С шОПИНГА В мИЛАНО Е ГОЛеееееееееМА ГЪЗАРИЯ в България.
Какоооо, осъзнай се, сигурно и ти харчиш (управлваш де) парите я на любовник, я на мъж, а на татко ти!



Тема Re: Верно тази кака Албенанови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 00:36



албена се занимава със сериозен бизнес, членка е на камари, има я в медиите постоянно. не хейтвай. не мрази играчите - мрази играта!!



Тема Пич тазикака, която и да енови [re: LuboPenev]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано15.12.09 01:41



тя изобщо не я мразя;)))))
Тя ми е безразлична и МНОГО СМЕшНА,най-вее с изказване от сорта:

Много често, когато ходя да пазарувам в Солун или Милано и срещна българи им давам брошури с модерни комплекси в Драгалевци и Бояна, понякога им разказвам за офисите ми на Джеймс Баучър, за мезонета в горен Лозенец...просто за да видя искрата в очите им. Надявам се да ги проворикрам, да им припомня какви са истинските ценности.


Е къде тоно и е ценностната система? Голяма родолюбра, аз България я обиам, ама такива като нея - хич !
Сигурно на един театър не е отишла, но яко бичи в чалга клубовете.....



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 03:33



Батко на тоя християнин основната му дилема в живота е как точно върви подредбата на нещата които прави преди да си легне - миене на зъбите, молитва, чикия или обратно.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Пич тазикака, която и да енови [re: Malvina***]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 03:37



Държиш се като някоя на която Албенчето и е дала брошурка от Милано.

Просто момичето е успяло и се държи подобаващо. Наистина не мога да разбера какъв е проблема?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Проблемът е в тованови [re: Гeнaди]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано15.12.09 07:50



че хора с доста съмнителна ценностна система се опитват тук да говорят нравоучително и то с едно огромно самочувствие.
Това, че нейна служителка(както тя се изрази) си купувала яхта преполагам я прави много успяла?:)))))
Те много от подземния и полуподземен свят бяха успели............



Тема Чакай, чакайнови [re: LuboPenev]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано15.12.09 07:55



А какво стана с текствове на песни пропити с дълбок смисъли поезия, като:

"Тез червени дооомати, кой ги мама раааазклати?"





Тема Re:нови [re: Malvina***]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано15.12.09 08:08



Ами "И ловец съм, и рибар съм ..."?
Ей тая песен колко се пускаше покрай мен, намразих и ловджийство, и рибарство, и всичко



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Аз пък се чудя......нови [re: Aлбeнa]  
Автор Malvina*** (член)
Публикувано15.12.09 08:40



защо не си гледаш кефа и високата ценностна система, извисена до апартамент в "Горен Лозенец", а си седнала да се занимаваш с нас, робите на чужди икономики?:)))))))))

Ааа, и нещо друго, да не си роднина на Симона Първанова?Приличате си като 2 лимонади:))))))))))))))))))))))))))))





Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.12.09 09:51



Пенев е модератор и Киро редовно го мобилизира (заедно с две - три приятелчета) да "загрява" заспиващи клубове като пуска тъпанарско-провокационни теми





Тема Re: Пич тазикака, която и да енови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:53



аз не виждам нищо лошо да се акцентира върху тъй наречените success stories, даже и когато нейната не ти харесва кой знае колко.

аз не виждам за какво му е на човек да ходи на бг театър когато може да гледа нещо на бродуей например. разликата е като разликата между левски и интер например.



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:56



богатството няма нищо общо с подземния свят. много малка фракция от богатстото е асоциирана с него. общо казано над половината пари в България се държи от 1% от хората в страната ни. така е и в америка например. някои са наследници, други са тарикатите, които имат умението да се сдобият с парите - да направят така, че по-негодните да ги имат да им ги дадат. в темата има една госпожа, която отказва да признае, че който си го може го прави, при това без престъпление.



Тема Re: Чакай, чакайнови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:58



музиката е винаги била част от развлекателната индустрия. не е редно да се търси някаква дълбока вековна мъдрост в текстовете на всяка песен, освен ако не си гей или нямаш хормонален дисбаланс, което си е едно и също



Тема Re: "успелите" хоранови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:00



в България Пенев, не киснат в Интернета ами по цял ден си охраняват имуществото, айде гледай там с 4 очи, че като чета НОВИНИТЕ от БГ и ми е по скоро екшън пейзажа покрай Коледа

а на теб как ти се струва?



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: DarkSide]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:01



някаква масонска конспирацийка, а?



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: Buggy]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:02



а явно даи аз се опитвам да поизбъзикам тук успелият Пенев, ама не знам дали му стига пипето до там, та да ме разбере





Тема Re: Аз пък се чудя......нови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:03



видях албена в 'капитал'. визуално е много добре, което е адски рядко за жена от бизнеса.



Тема Re: "успелите" хоранови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:08



напипа ми най-голямото притеснение напоследък. вярно е, че зачестяват грабежите. инсталирал съм сигнално - охранителна техника от най-ново поколение, охранявам си къщата както американците си пазят имота недалеч от офиса ми, който също е на баучър (като на албена). сложил съм 4 охранителни будки с общо 8 пазача, всичките въоръжени. отделно от това в градината имам 2 вишки с по един пазач в тях, навсякъде има военни прожектори. понякога се чудя дали да не изкопая дълбока яма около дома си. тресе ме жестока параноя и трудно спя понеже в нас има картини на златю бояджиев, майстора, св. русев, скулптори на ст.калинов, на министъра. имам ужасно много часовници, предимно HUBLOT с много злато.



Тема Re: Бягство от рая егати раянови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:08



всеки ден крадът успелите българи за да има какво да хапват, егати бандитската ребуплика , винаги съм казвала много ми е жал за хората в България, които работят и живеят спазвайки законите...нямам идея наистина горките кога ще "успеят" ето това е разликата



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:11



пипето ми какво е да ти кажа честно е все тая. когато имаш парички обичат те всички. така е в лондон, така е в париж, така е в ню йорк. и винаги ще бъде. всичко друго е на заден план. парис хилтън се запозна с мен въобще без да се замисля, айде сети се кога щеше да го стори ако бях някъв емигрантски лузър.



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:12



икономиката ни е стабилна и сега е време да се инвестира.



в момента строя една сграда, ако някой иска да удвои парите си да ми пише на лични.



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.12.09 10:28







Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: DarkSide]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:30



ШЕФА има поръчение ЗА ТЕБ. мисията ти е да раздвижиш ' адам и адам '. покажи какво можеш и ще бъдеш приет в едно много секретно общество.



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано15.12.09 10:43







Тема Re: айде без призиви от типанови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 11:23



забавлявам се наистина


аз се запознах с Берлускони , е какво сега да ми издигнат паметник ли? и без това славата му в последно време не е много добра

Запознавала съм се с Ал Гор, запознавала съм се даже с президента ни Първанов, с USA посланика в София, с не знам колко още посланици, познавам лично Стефан Данаилов
като се заговорихме за хора от шоу бизнеса



абе Пенев, дреме ми като си се запознал с Парис тази курветка, гледай да преуспяваш и да ИНВЕСТИРАШ в Българския бизнес, това е важното



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 11:34



от всички ебачи, които изброи кой бе най-добър, я кажи сега. на мен берлускони ми е идол, убеден съм, че на неговите години ще бъда още по-потентен.



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 11:51



давай инвестирай Пенев, по горе ти дадох именно ТОЗИ СЪВЕТ





Тема Re: айде без призиви от типанови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 12:10



хеххе Берлускони ти е идол??? ох горкия ти, Берлускони ми е до към гърдите някъде с обувките си с токове, аз съм 175 висока, от близо като го видиш с косите му поставени на кичури, просто вмъкнати в темето му, вижда се


с кожата му опъната зад ушите и това се вижда, с готините му изкуствени зъбки ( сега му избиха 2 за жалост) не знам какъв идол би могъл да бъде за теб, НО виж ако можеш да изградиш подобна империя като неговата в България, та да има да папат и децата ти, и вс. ти жени и вс. ти любовници, е....тогава наистина си ПРЕуспял или ще си ПРЕуспял , а и да си направиш така законите та да си "неуловим"

виж Ал Гор е друга работа, просто истински американски силен мъж, НО и той поостаря като гледам, живот



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 12:35



виж сега, идол и е щото е коцкар и на тези години. това, че е джудже не е чак такъв проблем. не всеки ебач може да има добри физически данни. въпрос на ген. да разбирам ли, че не си му се отдала или пък може би те е отрязал?

ал гор е смешник.



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 14:03



ще ти ги продам де, не ми пиши по 5 бележки в час. разбрахме се нещо.



Тема Re: "успелите" хоранови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 14:34



Трудно спиш шото повечето пъти гледаш картината некак си изотгоре поставена на некоя маса


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 14:36



добре бе булка, при положение че познаваш половината ми компания, аз как не те знам?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Malvina***]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 14:45



Добре а какво да кажем за някой който тръгва да се себеизтъква срещу Албена и да и доказва с личен пример, че Албена не е най-яката пичка в света и най-еманципираната.

Е това е по-жалкото. Но ще ти трябва време да го разбереш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 14:56



албена не е преслава, но със сигурност е по-умна



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 15:00



Абе и Албена се прави на фолкзвезда. Чувал съм че не излизала от фитнеса.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: "успелите" хоранови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 15:05



често ми текат лиги без никаква обективна причина



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 15:07



който не ходи на фитнес в японския въобще не ми го хвали защото е ясно, че няма достатъчно пари. аз албена там не съм я виждал, но аз ходя в часовете, когато няма никой т.е. възможно е да ми ходи у фитнеса ако се сещаш



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано15.12.09 15:13



Много добре знаеш че истинските дами ходят в пиковите часове, когато най-много хора могат да ги забележат. Със сигурност това се отнася и до Албена. Ходиш от Бояна до Японския за фитнес?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Проблемът е в тованови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано15.12.09 16:26



В Японския фитнеса е ужасен - няма достатъчно уреди.
Аз ходя в Дъ Джим, но не е вярно,че не излизам от залата. Ходя 4 пъти седмично, наблягам предимно на кардио тренировки, използвам Ел-карнитин на Мусаши и се чувствам винаги във форма. Все пак когато човек се показва по телевизията трябва да изглежда добре. Не може да носиш дрехи за 2 хиляди паунда и да си разплута.



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано15.12.09 16:29



Образованието ми е много повече от това, на която и да било фолкзвезда.

Поздрави.



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: Гeнaди]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 17:28



е свртът с това интересен, не е задължително да познаваш всеки, малко загадка все пак





Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 19:51



ходя от офиса си на джеймс баучър до японския на фитнес. с джип.



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 20:01



не си била в 'олимпийски надежди' за да знаеш и ще ти кажа, че за мега тяло на човек му е нужен само един лост и това е.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.12.09 22:28



и за какво ми е всичко това не разбрах. Пари си имам достатъчно, а от известност бягам далече.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано15.12.09 22:31



щото съм разочарована от БГ и за сега не искам да живея там. Мъжът ми имаше идея да купува там имоти ама аз бързо го отказах като му описах какво е положението





Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано15.12.09 23:33



Гониш инвеститори, а?


Да не си изгубят парите, а?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: NikiFin]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.12.09 23:46



Давам ти предложение за почивка в българо-датско предприятие:





Тема Re: Бягство от раянови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано16.12.09 02:32



ми аз примерно когато ходя пеша в центъра в главата ми е картата на монополи играта, ама софийска версия ако се сещаш



Тема Re: Бягство от раянови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано16.12.09 02:36



да дойде при мен. ще му излезне само по 1500 евро м2



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано16.12.09 10:30



Зарчета носиш ли си или играеш в реално време?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано16.12.09 10:37



за момента имам 2 имота, тоест играта тепърва започва. в реално време сме ако се сещаш. всичко е реално като на сашо томов бизнеса.



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано16.12.09 12:05



Да ама Чък Норис е най-добрият:





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано17.12.09 00:19



Proshtawai, che se nameswam-kato kaza za julti stotini-az sum doktor na tehnicheskite nauki i rabotq w Zapadna Germaniq za petcifrena suma mesechno, a premiite mi ot komandirowki i extri, godishnite imam rpedwid, dostigat i 6 cifreni sumi. Ti wuw twoqta "firma" kakwo wuznagrajdenie she mi predlojish? Stiga smeshki i sporowe po ochewadni wuprosi Niwo? Sujalqwam, ne mi se jiwee sred prostaci, mutri i kompleksari.
Bulgriq e nai-bednata durjawa w ES i tam sewuzpriemat za luksowe neshta, koito na Zapad sa suwsem normalni



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.12.09 07:19



предполагам, че в германия не е чак толкова зле, колко на мен ми изглежда откъм лайфстайл. щото там няма син сити, няма гранд де лукс, няма визажки, нямаш планина на 10 минути от центъра, нямаш море и ски на 2 часа от теб, нямаш евтин живот и нямаш достъп до големи сделки. а, освен това си длъжен да работиш за компания, а не за себе си. как можеш да сравниш това с нашата страна?

аз двама доктора у нас съм виждал досега, и двамата изкарваха по няколко милиона месечно. ти къде си между тях?

българия далеч не е най-бедната страна в ес, четох наскоро един специалист във вестник труд, който каза, че цялото бело минава през страната ни. това бедна държава ли е според теб? бедна ли е страната с бентли на всеки 20 метра? и циганите у нас карат мерцедеси даже. което показва, че парите се разпределят дори и към най-закъсалите членове на икономиката ни. наскоро показаха как някакво турско село е усвоило 40 милиона по европрограми. това бедна страна ли е, а?



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано17.12.09 08:07



Kopele, ako sum iskal da stana mafiot stqh da si ostana w Bg, praw si. Pak ti kazwam- neshtata i extrite, koito wseki den welichaesh i podchertawash, tuk sa neshto suwsem normalno za koito iska da si go pozwoli i na nikogo ne mu prawi wpechatlenie. No ima edna zakonomernost koqto se zabelqzwa sred turcite nai-weche i po-bednite prosloiki w Germaniq- imenno tezi hora se stremqt kum G klasite i Bentlitata. Kakwo ti gowori towa? Men malko mi napomnq za kompleksite w Bulgariq. Za Es: nqkoi beshe izobrazil Bg kato kenefa na ES i e praw. Ot letishteto kaot me wzeha posledniq put i me zakaraha do nas, shtqh da se izdraifam. Sigurno i w Afrika nema tolkowa dupki po ulicite. Eto towa e sramno! Za kwo goworime izobshto?



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.12.09 15:39



никой не ти говори за мафиоти. бяхме спортисти - вече сме бизнесмени.
никой не се хвали с коли тук. това при нас е стандарт, копеле. както е и стандарт къщата в бояна или там албена където живее в лозенец. дупките въобще не ме интересуват. нали съм с джип!!!

османската империя има много по-блестящо минало от немците, които в наши дни са просто един голям цех в европа. боя се, че османците имат и по-голямо бъдеще. което не значи, че не можем да ги избием сите, но това е друга тема. при всички положения германия е по-турска от българия. тоест ти си сред турците, а ние сме им съседи.

ако ще си говорим за кенефи значи бг е кенефът на син сити, а германия е кенефа на централна гара. това е разликата. в едното място преобладава белото, а в другото наблягат на кафевото ако се сещаш.



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано17.12.09 18:16



Здравей,

много се радвам да чуя,че има и успели Българи на Запад. Това наистина е нещо изключително позитивно. Под жълти стотинки визирам да слугуваш чужди господари. Казваш 5 цифрена сума, но със отдръжките и 50те различни данъци, които ще плащаш на чуждата държава я взимаш 2-3 хиляди евро макс, я не, а това за тамошния стандарт е същото като тук в София да взимаш 1000 лева чисти.
Хайде, не си единствения, който е завършил в Германия понеже е по-евтино и си избягал натам. Знаеме ги много добре как стоят нещата.
Аз лично мога да ти предложа сума, близка до тази, която ти остава чисто в Германия, но ще си сред роднини,приятели и няма да си мишка, като повечето ни емигранти, които цял живот си мечтаят България да се оправи и да се върнат. Но тя няма да се оправи като ставате слуги на чуждите интереси.

Поздрави



Тема Re:нови [re: ChristianVieri]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано17.12.09 18:19



Ами защо не стана мутра? Ти как го каза само все едно е изключително лесно. В България 90% от хорат амечтаят да са мутри, да карат Мерцедеси и да имат апартамент в горен Лозенец.
Извинявай, но факта,че си избягал позорно от тук и се чувстваш реализиран в някое селце кой знае къде не значи,че си много голям играч. Както беше написал Любо Пенев по-нагоре - тарикатът прави пари на всякъде. Аз съм жена и успях тук. Ти каква кола караш като си толкова скъпоплатен в Германия, би ли споделил? И знаеш ли,че пред син сити всеки петък спират коли за 20 милиона лева. Това къде го има в Германия? Не ми отговаряй.

Поздрави



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано17.12.09 18:27



Бреееееееееееее, Бени,
чак аз се постреснах от сметките ти

От петцифрено число 50 % данъци(думата е удръжки, а не отдръжки, освен ако не визираш някои други дръжки), може да се направят интересни изводи - 10 000 е най-малкото 5-цифрено, а 99 999 е най-голямото, ай дели на 2 и получавай
Човекът се занимава с наука, твоят бизнес в каква област е, че каниш всички да работят за теб?Прости ми любопитството, моля те!Няма да те питам дали знаеш какви са удръжките по българското законодателство, защото ти си имаш ЕйчА(р), ТРЗ и счетоводен отдел и не приляга на един собственик, всичко да знае



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.12.09 19:01



батенце, като държиш балата с парите на ластик и излизаш от мерцедес няма никакво значение какво ниво си в математиката щото е видно, че си пиейчди в цифри ако се сещаш



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано17.12.09 19:17



Ами съмнявам се,че говорим за 99 999 евро ако това ме питаш.
Да взима максимум 10к (ако повярваме разбира се защото аз денонощно общувам с българи в чужбина и такива пари никой не взима) при удръжките (благодаря за корекцията, свикнала съм да се изразявам и пиша на английски от 9 годишна) ще му вземат от 40 до 50%, в Германия има и ергенски данък доколкото съм чувала от мои познати, не знам господинът дали е женен. И като сложиш и парите за квартира (100% живее под наем) и сметни си сама какво остава.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.12.09 19:22



да бъдеш роб в робогубещия от 2nd WW вместо да караш поне це класа и да си поне на маса с бутилка в гранд де лукс ми говори за някакво късогледство или преднамерен мазохизъм. нямам друго обснение.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано17.12.09 20:14



Любо, едвам се удържам да постна в клуба няколко мои снимки от Червило. Просто за да се усети атмосферата. Мисля,че има цяла папка с моята компания в сайта партистарс, който се интересува може да поразгледа и да си зададе въпроса дали и в чужбина ги има тези неща.





Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано17.12.09 21:12



покажи им онези, които ми прати. с последната колекция ако се сещаш.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано17.12.09 21:28



Албена много сте критична към господина.
Аз лично намирам някаква симпатия в момчето. Бил е прост селянин в България,успял е живота по свой собствен начин и е станал това което е мечтал цял живот да бъде - прост селянин в Германия. И нека никой не се засяга, нямам предвид селянин само като поведение на човек от Пловдив, ами и като наименование на жител на малка административна единица.
Все пак човека взима петцифрена заплата, а понякога и шестцифрена, но това включва и двете цифри след запетайката, които преставляват центовете в магическите пет - шест цифри, които той гордо получава от Бюрото по Трудова незаетост на емигранти под запрещение идващи от страни от третия свят, което на немски е една дума.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.12.09 10:18



То и аз се съмнявам за много неща, но ще те помоля да не намесваш английския ти от 9-годишна, а да работиш в/у българския, защото не може една класна дама да няма богата лексика на езика на Рая.

Иначе не ме вълнува какво остава на доктора, на теб или на който и да е друг, чиито пари не бих могла да ползвам





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.12.09 10:25



Нямам идея какво значи за теб пиейчди в цифри, но балата с мангизи, особено с ластик завързана (блях, че липса на класа) е отживелица.
Нали говорим за бизнес, структури, работодатели, официални заплати, яхтички и т.н.?
Запази добрият тон!Можеш ли?





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.12.09 13:06



Честно да ти призная Пенев,малко се издразних отначало като прочетох нещата,които си написал тука.
Имам предвид-разкриваш твърде много информация,говориш им за неща от много високите нива-пролуки,софт спотове,изброяваш им статус символи и т.н.
В общи линии разкриваш информация,която става достъпна нормално или след ужасно много усилия,време,проби/грешки и т.н. или след плащане на сериозна сума пари,разбираш ме.

След тва поразмислих още малко и се сетих как се пробвах аз самия да чета дзен коани когато бех на 7 години,еми не става,требват си съответните натрупвания за да разбереш за кво става дума.
Та,мисълта ми е-губиш си времето.

От друга страна шапка ти свалям че се опитваш като един съвременен бизнес-месия да отваряш очите на народа. Аз неам нерви за тва-пробвал съм-не става..
Евала ти права за което.

Не искам да ти подкопавам ентусиазма,но и двамата сме наясно че 95% от хората са абсолютни идиоти и за тех да постигнеш нещо у живота е да се преместиш некъде навънка и да правиш същото квото тука само че за повече пари-т.е. да бачкаш като щурав за некой друг.

На такива батко е невъзможно да им обясниш как така заминаваш у петък за Манчестър за да гледаш наште срещу Арсенал като си седаш у Стрети щото си сийзън тикет холдър и отвреме навреме си пускаш на телефона "Нашта система 4-4-2" с волуме на мах за да подгреваш околните, па после у неделя заминаваш за Фуертевентура да пофащаш рибички,след тва единственото което има значение е уедър форкаста-ако времето е едно-заминаваш за 3 дена на северните плажове на Флорипа или па на Баийя,ако е друго си отиваш пак за същия период да си нагледаш кондото дето го държиш на Сукхумвит.

Те никога нема да ти поверват че сичко тва е възможно дори ако на личната ти карта като постоянен адрес пише София, фирмите ти (е,айде хубу-не сички ама огромния процент са регистрирани в България) и си джиткаш насам натам с нашия си червен паспорт.

Накратко-тури си ги на самолетоносача па ги вози паляците,нема кво да се обесняваш....



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано18.12.09 13:13



Според мен Пенев е стигнал до ниво в живота си , когато иска да помогне на хората около себе си. Все пак съдбата и живота са му дали толкова много и виждайки как някои хора не успяват да се справят с играта се опитва да им обясни правилата. Абсолютно си прав обаче, че мнозинството от хората нямат нужните рецептори да възприемат. Особено емигрантите. Иначе нямаше да са емигранти.



Тема Re:нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано18.12.09 13:19



Предлагам да се избият всички емигранти, тъй като са предатели

Също предлагам в този клуб да се забрани на емигрантите да пишат, за да могат да се ширят няколкото олигофрена от последните седмици



Тема Re:нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.12.09 13:24



Аз стигнах до същия извод.
Просто некои сме още бизнес-архати,други като Пенев-бизнес-бодисатви с почти божествен статут.

Как е възможно да не си респектиран от такъв човек,аз просто недоумявам.

С такива хора-институции просто не се спори,защото всичко което поднася като информация веднага отива в учебниците и когато такива хора говорят/пишат единственото което можеш да направиш е да си извадиш химикалка и да си водиш записки.

Предполагам обаче че той си е направил вече сметката че благодарности няма да получи и едва ли очаква...



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано18.12.09 15:41



Важното е да си вярваШ.....смеШен си!



...La Petite Princesse...

Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано18.12.09 16:07



eeeeeeйййй Капитане
друго мнение имах за теб /то аз май винаги съм в грешка/

но чак лакей да станеш на шут .......

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 16:44



Tочно това ми е проблемът на мен: държавата е пълна с българи. Всичко се върти около секс, пари, нови цици и чанти, последни модели телефони, коли, кой къде паркира, кой къде седи, на кой му свирят, кой колко манекенки от корици е наебал. Демонстрации на подсмърчане при излизане от тоалетната, защото разбираш ли трябва да е ясно какво си правил в тоалетната, да не би някой да си помисли, че си пикал. Не, ти не пикаеш, ти не си някой цървулан. Така че се правиш на някой или на някой, който познава много накои. Курви се оставят да ги ебат в тоалетните, Преслава вие, а наоколо се разхождат хора в менте арманита и джъст кавалита. Вълшебство. Където съм аз в момента е същото, само без чалгата и менте дрехите. Което ме устройва идеално. Сега дали е ясно?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 16:52



Ясно ни най-малко е.

Ако си оставям мокри петна по крачолите от напикано и не подсмърчам като излизам от кенефа, ок ли ще е?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 17:05



Ти караш голф 3? Това е по-зле и от напикано по крачолите.



Тема Re:нови [re: Фиш]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:26



phd в цифри значи, че като имаш адски много пари все едно имаш всички възможни дипломи накуп щото резултатността ти е доказана. не си хартиен/дипломен плъх щото такива колко щеш има.

за класа не ми говори защото мерцедеса съм си го купувал от ЩУТГАРТ



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:33



вкара ме в размисли, приятелю. много си прав, но аз съм малко идеалист, а и от хаповете ми е наднормен тестостерона и чувствам някакво същество вътре в мен, което много иска да излезне и да покаже на всички кой какъв е. даже съм си го кръстил с име - ЗЕРГ.

Зерг е онзи, който излиза в 03:00 в тоалетните на ГРАНД ДЕ ЛУКС и дърпа пичките за косите, Зерг излиза от Бенца ми когато някой ме засече на кръстовище, Зерг иска да върне българите в България за да има повече хора да му слугуват на него.



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:36



всяка година в офиса и по електронната си поща получавам един куп картички. най - ценни са ми две: от мерцедес германия и от един приятел дето отцепи центъра на европейски град с мерцедеси и културисти



Тема Re: Бягство от раянови [re: Petite_Princesse]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:38



или представяш нещо по-добро от 90-60-90 или не се опитвай да просиш от вниманието на олигарсите



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:40



кво??



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 17:41



не знам дали знаеш ГЕНАДИ чий син е. аре проучи и после ше си говорим ако се сещаш



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 18:21



Аз не карам Голф 3. Аз летя с него!


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано18.12.09 18:27



И аз съм така, имам срещи с извънземни. Те ми нашепват да не се връщам в България и да слугувам на малоумни правещи се на мутри.


Абе изпълнихте ли плана на админа да раздвижите клуба, че много се развоня тук



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 18:30



Батко това са такива деграданти, че не ми се говори. Никой не те пита вече на кой си син, къде излизаш, кой познаваш, кой те познава, разминават ли се в цифрите последните две неща. Е такива работи, които реално показват, какъв човек си. Имам чувството че тук се опитват да пробутат някакъв провален модел за подражание - изкарваш средна европейска заплата, радваш се че си средняк, работиш за някой друг, псуваш успелите българи, които знаят как да се забавляват и си живееш мишочешки. И в един момент интелигентните хора, които защитават успелите и доказали се в една трудна обстановка бизнесмени, се оказва че биват охулвани по какъв ли не начин от хора, които просто са отишли на летището, после са си подали документи за работа и от тогава насам седят на едно и също бюро и вероятно имат колега на име Ханс, който е дебел.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема децатанови [re: Buggy]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано18.12.09 18:38



В отговор на:

България е вече в ЕС (хелоооу) и хората не отиват в чужбина, за да станат богати, а да търсят нещо по-различно от това, което имат в БГ.




Да, това е вярно. Също както е пълно и с хора, които обвиняват България за своята собствена некадърност, мързел и неспособност за справяне с предизвикателства. Най-дразнещото е как някакви 18-годишни пикли, още не станали абитуриентки даже тръбят как в България нищо не можело да се направи и как ще ходят в чужбина, защото тук нямало как да се реализират. Кой им насади този страх от живота, питам аз? Кой заблуди тези неориентирани млади хора? Той е главният престъпник. Аз пък ти казвам, че ако инвестираш парите си в България сега, след десет години ще ги имаш, умножени по сто! Елементарна икономическа истина...

В отговор на:

Други хора предпочитат децата ми да имат истинско детство и да живеят спокойно...




Да прекарва "истинско детство" по цял ден пред телевизора в квартирата, или в училището, играейки бейзбол с мексиканчетата? И винаги да го гледат като чужденец, колкото и добре да овладее езика? Цял живот...

Не благодаря, не бих причинил това на децата ми. Освен това държа децата ми да бъдат българи!

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 18.12.09 18:40.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 19:57



Дреме ми на френския маникюр Генади чий син е. Генади е някой, който си е е сложил голф 3 зад ника и който очевидно не пикае като посещава тоалетната. Аре, голфа ще му простя, по едно време и аз си падах и карах, но наркомани допускам само да ми седят на масата или аз да седя на тяхната, ако е временно и няма нужда да си комуникираме. Да ходят и да си дърпат курвите за косите пред тоалетните и да не ми се обясняват. И да не тръгнеш да ме убеждаваш как "белото" е статус и не можеш да се пристрастиш. Пък и какво е това "Ти знаеш ли кой е баща му"? Въпросът е кой е той, какво е постигнал сам и кой е всъщност, след като му вземеш колите, парите и ментето армани (ако изобщо са му в наличност подобни). А и ти кой си също е интересно?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.12.09 20:06



Не допускаш, но що си мислиш, че теб някой ще те допусне да допускаш.

Надценяваш важността си. Ако беше талантлива, нямаше да ти се налага да напускаш Рая, притискана от житейски принуди.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 20:42



Къде пикая ако не е тайна?


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 20:52



Не знам, секси, не ме и вълнува. Онова за Ханс беше много свежо, усмихнах се.



Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 21:00



Виждам, че и тука ме намери.

Първо да обясня, в Рая, където е пълно с Преслави и ебачи на корици, аз ще съм сто пъти по-добре финансово по семейни причини (Пенев, ние също имаме бащи, не само Генади, нали се сещаш), но си е мой личен избор да съм там, където съм в момента, сред обкръжението, в което искам да съм в момента и желая да се развивам и да прогресирам именно тук. Защитата се оттегля, разрешавам ви да продължавате да стоите наоколо с надежда, че ще ви се обърне пак внимание.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.12.09 21:02



В интернета го печелиш без проблеми.

Имаш много секси ник.



Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 21:09



И не само никът ми е секси, но като ти гледам тактиките, няма да стигнеш и до осмина финали.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.12.09 21:12



Искам да се оженя и да се грижа за теб.



Тема Re: децатанови [re: Dakota]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано18.12.09 21:18



Много точен коментар Дакота.

Поздрави



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано18.12.09 21:21



Безспорно има и успели българи в чужбина, но те са много малък процент и са такъв тип хора, които са играчи и ще успеят навсякъде. Не е нужно да бягат от тук защото са се провалили или отказали след първата по-сериозна трудност. Ей хора, и аз нямах ВИП маса в Червило като завърших университет, нямах и мезонет в най-престижния квартал на София, но това не ме отказа, а амбицира.
А колко стажове ми предлагаха в Англия като се замисля - и за какво? След това да съм счетоводителка ли?



Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано18.12.09 21:21



Добре де, хубаво, като изключим факта колко психопатски звучи това от непознат, знаеш какво да кажеш, за да впечатлиш малки, глуповати момиченца. Особено това с обгрижването при тях те праща директно на полуфинал. А сега се напрегни и си помисли сериозно какво можеш да кажеш, за да задържиш вниманието на жена като мен.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 21:22



Секси, свежо...

така като ти гледам стратегията няма да стигнеш и до осминафиналите.

&цитата е по памет

Голфа ми е легендарен на всичкото отгоре. Но вие младите и Гугъл не може да използвате.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано18.12.09 21:23



Е тук вече сериозно излъга да ме прощаваш. Как така тук ще си живееш царски, но ще избягаш в еничарство? Нещо не се връзват нещата и НЕ Е възможно това, което го казваш.

Ако тук можеш да си някой и хората да те уважават и да знаят на коя маса в кое заведение си няма как да си тръгнеш.


Сори.





Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано18.12.09 21:24



Генади, наскоро пишеше за теб във вестник Уикенд. Нещо да ми кажеш?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано18.12.09 21:26



Това в духа на секси ника и предложението за женитба - откъде да знам, че наистина заслужаваш да привлека вниманието ти?

Освен това не се стремя да привличам вниманието на жените, просто няма смисъл - тяхното внимание от само себе си се насочва към мен. Т.е. на живо без никакви усилия получавам предостатъчно внимание, че да ми се налага да се старая да се боря за него.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано18.12.09 21:30



ше ти скъсам гъза със сигурност ще върже при теб.

с кой съм на финала?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 21:31



Ти си единствената тук която не бива да се доказва, която си има име и бизнес и място в обществото. Интересно е как никой не те попита за съвет, с нещо да им помогнеш - не. Даже забелязах, че се опита да им подадеш ръка като даже им предложи работа. Стигам до извода, че българите в чужбина са се озлобили.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано18.12.09 21:34



Ами разни глупости. Замесват ме с някакви отвличания, а то няма нищо такова. Човека си каза пред съдията - беше с нас за риба, без да каже на жена си, или на когото и да е било. И така пет месеца. И една голяма риба му отхапа пръста. Абе невероятна история, но е факт!


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 18.12.09 21:36.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Petite_Princesse (начинаеща)
Публикувано18.12.09 23:04



С глас съм се смяла, докато ти четах коментарите


Поне си забавен и си вярваш на глупостите!
...

...La Petite Princesse...

Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 23:44



хора като теб винаги ще слугуват. дали ще слугуваш на човек с 40+ ръка и МЕРЦЕДЕС или на някой плешив англосаксонски чувал е все тая. ако имаше капка самоуважение в себе си щеше да си дойдеш у нас за да те експлоатираме както си требе. щото там си никой. тук поне ще работиш за едикойси ако се сещаш. което също отваря врати. знаеш ли на колко семейства осигурявам хляба?



Тема Re: децатанови [re: Dakota]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 23:47



ето за това говорим. като са взели някакви решения са ги натрапили и на децата им, които може би не биха искали да се превръщат в безлични западняци дето слугуват на други такива. каторга.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 23:53



после що крадем от народа питат някои.....ми щото сте прости, бе! е за тва!!



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано18.12.09 23:56



баща му има поне 100 милиона. сега сети ли се за какво иде реч? сега разбрали как изведнъж ги пожела и двамата?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 00:01



на генади баща му е по-богат и успял от твоя. как съм сигурен ли? познавам децата на по-богатите бащи от неговия. движим по оста софия - слънчев бряг - банско. веселба до зори раз два три.

изплашила си се, че не можеш да си намериш богат мъж, който да ти осигури ес класа и си дезертирала от играта.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 00:06



ес класа четириматик



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 00:19



Дал си ге класата си на папата да се вози на абитуриентския му бал. Е ти си пич братче, папата ти дължи услуга, а тоя даже вече не е тука. Шефа му го викна.

П.П. А мое и да е сегашния копеле. Не знам, всички негри си приличат.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Редактирано от Гeнaди на 19.12.09 00:21.



Тема Re: децатанови [re: Dakota]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 00:50



Да ти кажа, мнението на човек, който не е ходил по-далеч от Калотина не ме интересува, така че не се хАби


Айде, курдисай си твоите деца пред "Планета" и им разказвай за подвизите си в "Син Сити" и "Червило". После не се чуди, ако получиш порно клипче с тях (или това си е за гордост)



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 00:50



като се напукам в гранд де лукс ми иде да поръчам шефа му за да е ясно кой е н1



Тема Re: децатанови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 00:52



Не отива на изискана дама като теб, в петък вечер да седи в нета и да дава акъл на заблудените душици



Нямаш ли ВИП маса в "Червило" или в "Син Сити"?



Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 00:56



колко мъже познаваш, които могат с едно движение на палеца да изкарат номерата на преслава, галена, милица, джена и камелия? кажи ми?



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 01:05



Охо и ти ли днес пропускаш петъчното парти в "Син Сити"? Излагаш се ;)

Аз не контактувам с мъже, чиито мозък е "изпилен" от смъркане на бЕло. Ако държиш да ме впечатлиш - пробвай с круиз по френската Ривиера или с някой прием в Монако





Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 01:09



Така, чакай сега да видим откъде да почна ако се сещаш.

Круизите са готини преживявания, но ако си над 70 и не ти става онази работа. По принцип аз планове за последното нямам тоест на круиз ще пращам жените си като минат пеесетака за да не ми се мотат из София докато чукам визажки.

Монако е било едно нищо навремето, след което Онасис алабала и са дръпнали. В наши дни не става за нищо - нито като данъчен рай, нито за имоти, нито за джет сет. Ако търсиш нещо както с трябва имаш Ница, Кан, Италия, Черна гора. Монако и приемите в монако са тотал отживелица. Но ти това не го знаеш. Това го знаем само ние - масоните и тамплиерите.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 01:11



Няма ли да си покажеш мезонета в Горни Лозен(ец), офиса на Фр. Нансен и кабриото? Те как да разберат хората, че може да се успее и в Бг-то



Айде, моля ти се по-сериозно ;)



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 01:16



Абе я вземи 1 яхта с Бг миски и лъснати пичове, и после ми обяснявай колко е пенсионерско (rofl)

И не ми обяснявай къде да търся нещо "като трябва", защото съм била на всяко от изброените от теб места. Ако Монако ти идва малко "солено", кажи си - то не е срамно





Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 01:19



хехехе, тука говорим за круизи бе. за яхти с мен не можеш да говориш защото на марина ДИНЕВИ моята яхта е 3та по дължина и 2ра по цена с тенденция към 1 и 1 идните години ако се сещаш.

солено вече никъде не ми е. камо ли пък в монако. аз в джимис га съм се пръскал с шампанско ти още сълзи си нямала. монако е за балъчета, но няма да ти обяснявам повече. ако беше оборотна щеше да имаш тъпкач да те разведе където трябва, но тогава щеше да ме познаваш кой съм щото ние се знаем.



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 01:46



Аз тъпкач си нямам, защото нас жените от класа не ни тъпчат ;) Но ти това няма от къде да го знаеш, защото си далеч от тия среди. Все пак си стигнал само до "Син сити", "Червило" и марината на братя Диневи ;)

Айде пожелавам ти през 2010 да имаш повечко късмет, че да гледаш старта от Ф1 в Монако от някоя яхтичка





Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 01:48



Е пък Маджо,Таки,Мето,Веска,част от брокерите що избягаха,да не би щото да си търся работа.Има и такава социална група,да не гледаме еднозначно на емиграцията моля.Ге класата си е ге класа навсякъде,що да я търкаляш само в София.



Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 01:55



старта на ф1 от яхта съм гледал много преди яхтения компромат, мойто лелче. сети ли се за какви кинти иде реч или да ти го обясня по-добре



Тема Re: Бягство от раянови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 01:57



голяма част от елита ни бе принуден да си тръгне отчаян от хорската злоба и лицемерие. факт.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 02:03



Не само елита бе принуден да си тръгне заради споменатите от теб причини. Факт.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано19.12.09 03:38



ако имаше капка самоуважение в себе си щеше да си дойдеш у нас за да те експлоатираме както си требе.
_______________

Супер, откога чакам да прочета толкова интелигентно послание. Ей сега преосмислих живота си и си стягам куфарите за България.
А дето пишеш, че такива като мене били слуги......не ме познаваш, а и не знаеш кой е баща миМисля като се върна да отворя няколко заведения с компаньонки за да съм на вашето умствено и социално ниво.
Тук раздвижихте клуба с малоумия, защо не раздвижите и клуб 'адам и адам' където ви е мястотоАдмина не ви ли поръча?



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 03:43



преди да се влиза в един пазар е добре да се прави проучване. ако дойдеш да отваряш заведения ще трябва да се отчиташ на хора като нас. ти как ги виждаш тия работи - да спестяваш цял живот за да дойдеш у нас и да не ти вземем парите ли? наивник.



Тема МАСА В ЧЕРВИЛОнови [re: Aлбeнa]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано19.12.09 09:17



Глупости!!! Наистина ли не разбираш, че има много хора, за които тия твои дискотеки и маси значат колкото титлата Вожд на 30-членно афганистанско племе! Може да е голям успех, ако си малоумен афганистанец, но не и ако си човек живял сред цивилизация. Как може да не се проумява нещо толкова очевидно!?

Как можеш да живееш "царски" в такава несигурност, каквато е в България? Това просто е невъзможно! Касапница по улиците, беднотия, беззаконие, финансова несигурност. Какъв ти царски живот!? Може би царски като от средновековието. Сигурно човек се чувства малко по-добре на фона на беднотията. Но аз лично не бих отишъл да живея в Индия само да се почувствам забелязан и изключително богат. Така че не виждам защо да ходя в България с такава цел.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано19.12.09 09:42



Масата в заведението е много важна


Малеееееее, ти по рождение ли си толкова тъпа?
Тук са писали всякакви, но като тебе няма втора



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано19.12.09 10:09



Сега правя проучване и за бизнеса с отвличанията.
Даже и да се отчитам на някого пак съм на делавера. При нас в чужбина ни вземат 50% ОТдръжки, така писа Албенка

А аз живеех в заблуда за 30% ОТдръжки



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано19.12.09 11:19



Не, обясни ми го по-добре





Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано19.12.09 11:45



Безспорен факт е ,че бълагаринът не търпи успели хора по принцип,а пък ако е българин този успял човек,нетърпимоста му се мултиплицира правопропорционално на успеха .Най-очеизваждаш пример е отношението и непризнанието на най-успелият българин за всички времена-Христо Стоичков,който отхвърлен и неоценен от сънародниците си е принуден да се доказва и разгръща потенциала си навън,а човека имаше огромното желание да предаде и да инвестира част опита си на местна почва..
А за Маджо-просто квото и да кажа ще е малко.Тва е един гений на организационната мисъл ,един рационален адаптивен играч,мастер по рисков мениджънт(но от университета на живота) и като такъв веднага е набеден за гей,,щото как просто ще е толкова талантлив (не можем го понесем да е толкова талантлив даден човек,а пък и то и сънародник)

Редактирано от Hитo знaм, Hитo мora на 19.12.09 11:47.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 12:06



Мда. Дисквалифициран.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 12:13



Албена, колко повърхностно. За жена, която твърди, че прави пари, имаш ужасен правопис и ужасно рамкирано мислене.

Посетих темата, защото ми беше дадена като линк от друг клуб от някой, който реши, че аз и Пенев сме един и същ човек. Вярно е, забелязала съм, че Пенев има моя нинджа стил, но не знаех, че звуча толкова самовлюбено арогантно. Та дойдох, видях, дисквалифицирах и сега си тръгвам. Ще ме извиниш, че няма да почна да се обяснявам на някакви непознати, които са ми никакви, в някакъв форум какви точно са ми мотивите и стремежите, нали?

Хайде, весела Коледа. Аз ще си идвам в България тогава, може и да се засечем в гранда или сити. Може и да ми потанцуваш тогава на масата, ако искаш.

Редактирано от Exte Barrocco на 19.12.09 12:15.



Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 12:18



Да ти обясня ли къде точно ти е грешката в експозето или да оставя някой от псевдо-ебачите тука да ти обясни?



Тема Re: Бягство от раянови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 12:19



Никакъв стил, ниско ниво. Дисквалифициран.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 12:21



Пф. Дисквалифициран.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано19.12.09 12:48



Не търся обяснения от никого, а и ти въобще не си наясно дали и къде греша. Усети се - объркала си житейската формула - не трябва да си мислиш, че другите трябва да се борят за твоето внимание, а обратното - ти да се бориш за внимание - на подходящите хора.

Ако имаш нереална себеоценка и си мислиш, че мъжете трябва да пълзят за вниманието ти, няма начин да си намериш качествен мъж - най-много някакъв полупотентен путьо с безброй смс-и.



Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано19.12.09 13:28



Ще ти го обясня по-просто. Тук икономиката ще расте с десетки проценти в идните години. Преведено на прост език - хората ще имат все повече пари за харчене, за все повече продукти и услуги, които аз и останалите умни пичове ще им предлагаме.

За сравнение, растежът в западните страни ще бъде в пъти по-малък - там всичко е разпределено, съответно - обречен си да бъдеш вечен роб. Засега малко по-скъпоплатен, но не за дълго.

Предлагам ти да се ориентираш навреме. И отново помисли на какво обричаш децата си, поставяйки ги в една чужда, неестествена и враждебна среда. Осъзнай отговорността си. После си сложи ръката на сърцето и помисли дали си патриот.

Телевизия не гледам от доста години вече.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк


Тема Re:нови [re: Dakota]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 13:36



Когато икономиката започне "да расте с десетки проценти в идните години", може би повече хора ще решат да се върнат, не мислиш ли?
Някак не е логично да се връщат преди това благоденствие да е настъпило и да чакат евентуално да се случи.

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 13:55



Ето, обръщам ти внимание.

Не, всъщност е много по-елементарно: мъже, които пълзят за вниманието ми са ми безинтересни. Мъже, които очакват аз да пълзя, защото карат нещо си и им свирят в син сити - крайно безинтересни.

В тази тема има свръх его и прекалено много голфове, затова, ако искаш този разговор да продължи, сигурна съм, че ще намериш начин. Предизвикателството: бележките са забранени.

Сцената е твоя. Седя на първия ред в очакване. Хайде да те видим.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 14:06



Не бе, Любо, друг е планът: правя се на заинтересована, омагьосвам Генади, което ще ми коства точно две секунди и половина, женим се утре, а после си те взимам тука при мен, защото към момента не ми се връща в България и се убиваме от секс, докато Генади се състезава по светофарите с беемвета и ебе на тати любовниците. В играта ли си и какво искаш да ти подаря за Коледа?



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:10



животът се отплаща на предприемчивите. поздрави за желанието, което бушува в теб. в отвличанията има огромен потенциал - направи си сметка за броя отвличания и коефициента платени откупи/процент от БВП за да схванеш, че сме адски изостанали от Мексико, Колумбия и Бразилия. Има хляб, особено ако вложиш в нишата с дребните откупи.



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 14:12



Значи ти е станало ясно, че точно стартът не се вижда от нито една яхта?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано19.12.09 14:13



Отново обърка стъпката - поставяш себе си в центъра и къв тип мъже ти били безинтересни, и какъв - крайно безинтересни. Не това е важното. Важното е дали ти си интересна и на кого.

Зацепи ли.





Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:15



то няма файда. не си на 17, не си 90-60-90. за кво да раздувам? къв е моя мотив? никакъв.



Тема Re: децатанови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:18



стана ми ясно, че всеки втори сульо е бил в монако на формулата по яхтите
добре, е дойде кризата за да не ми се навъртат много българчета в куршевел и сен мориц



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:20



те веднъж вече са тръгнали в най-неправилняи момент, какво те кара да мислиш, че ще се върнат в най-правилния? за тях си имам предвид. явно имат нюх към изпускането на парите - то и за това си е нужен талант



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:37



тая па



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:41



кой иска да те ебе тебе, ти чуваш ли се въобще, бе?! на ПРЕСЛАВА на малкия пръст не можеш да стъпиш, а вниманието ни искаш. не си даже дисквалифицирана - ти не си въобще във висшата лига за да се бориш. виждала ли си марек дупница да играе срещу манчестър юнайтед и челси? не. трай си там и бегай в клуб 'хюндай'



Тема Re: Бягство от раянови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 14:43



ето това е - това е горчивата истина!!!



Тема Re: Бягство от раянови [re: бeзпътeн]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 14:47



Очаквах повече. Давам ти още един шанс. Не го пропилявай.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 14:50



След като чак толкова искаш да имаш деца от мен няма проблеми. Вземи ги тия двете в колата за начало.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 14:53



At Wilkins Hyndai and Subaru,
we have Hyndais and Subarus


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 14:54



Наречи ме конспиративен, но Албена и тая другата май са приятелки.
Само това ше кажа по въпроса.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано19.12.09 14:58



Тогава вече ще е късно.

Номерът е да си тук и да се възползваш от този растеж, а не да дойдеш, когато вече той е отминал.

Вариантът с изчакването отвън, докато нещата самички се оправят и идването после наготово просто не върви - нито ще имаш необходимите контакти, нито потенциалът ще е такъв.

Да, нивото на живот ще е по-добро и ще имаш по-голяма сигурност и спокойствие, но ние тук говорим за нещо по-голямо от това да бъдеш вечен роб на някого.

Преведено на автомобилен език, това означава, че не е важна скоростта като абсолютна стойност, а е важна първата й производна - ускорението.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк


Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 14:59



Виж сега, в колата за пет минути са онези от син сити, които си ги дръпнал за косата пред тоалетната. Това първо.

После сваляш това менте емпорио, показваш стил и си взимаш един айфон три джи ес, защото вертуту е телефон за руски мангасари, качваш се на рейндж ровър спорт, карера четири ес или на триста и шейсе (не ме питай какво, защото трябва да ти е ясно какво, нали си много напред) и тогава вече започваме да преговаряме.

А аз междувременно ще обръщам внимание на смъртни хора, които всъщност ме карат да се чувствам добре.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 15:07



Нали не си въобразяваш, че след провокациите на ниво детска градина, ще тръгна да ти обяснявам какво карам, как изглеждам и дали Преслава има моите цици.

Но това, което на мен ми стана ясно е, че стартът на формула 1 в Монако си го гледал само по канал едно.

В случай, че не е станало ясно да повторя присъдата: дисквалифициран.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 15:10



новия албум на ПРЕСЛАВА се казва 'пази се от приятелки'

виждаш ли сега как си правят сечено пред олигарсите?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 15:12



Не, не, не. Не си ме разбрала изобщо. Чети бавно и слушай как ще стане.

Ти ще дойдеш с метрото от Младост до Обеля, после ще правим секс, после ще направиш една салата, и ако добре си се представила ще получиш едно левче да се върнеш обратно с метрото. Щото съм джентълмен. И щото почват мачовете и идват едни приятели на гости с десетки литри експериментална ракия.

Но цялата тази приказка на живота ти ще се сбъдне при едно условие - след това никога повече да не ми се обаждаш, иначе аз никога повече няма да ти се обадя и всичко ще е точно.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 15:14



Beautiful People's Club - A club for beautiful and attractive people



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 15:15



О не само. Гледал съм го по Приемере, ДСФ, БТВ, телевизия 7.

А следващия път като идеш натам питай как точно се пише думата Barocco.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 15:18



нормално е да се напрегнеш когато те отблъснат, но знай, че в тези форуми е пълно със самотни души като теб, които не търсят ПРЕСЛАВА ами читави и опростени момичета с чувство за отговорност.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 15:21



ти си като манекенка в син сити - в 10:30 е недостъпна, в 00:30 вече оглежда, в 05:00 е готова да си тръгне с чистачката. всичко това си, само без частта с манекенката.





Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 15:28



Ххааха
Ше се харесат с програмистчето в края на темата. Ше видиш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 15:36



Всъщност, голфът ти се връзва с Обеля, експерименталната ракия и джентълменското пляскане по задника, докато правя салатата. Не знаех, че билетът за метрото е един лев. Като закъсаш с голфа, явно това ти е секънд чойс транспортът.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 15:39



Всъщност аз съм в пълен унисон със себе си и Вселената.
Това ми е фърст чойс транспорт за теб бейби.
За мен секънд чойс е хувъркрафт.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 15:46



Тоя пък. Това е ник, ще го пиша както си искам. Или ти с този менте гардероб го асоциираш с рокобароко? Я кажи, светни ни, моля, къде точно си пазаруваш дрешки, а, секси? Тати дава ли ти някой лев за шопинг терапия в Милано и Париж или го караш на софийски молчета?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 15:56



Ами ето, затова аз съм където съм в момента - джентълмени като теб не съществуват. Тука, когато някой иска да те впечатлява, е шофьори, опери и ресторанти, пред които чакат папараци. Аз досега в България папараци пред син сити не съм видяла. Но ето ти идея за бизнес - да не кажеш, че ние навън не искаме да ви помогнем. И 200 евро ще ти пратя за Коледа, ако искаш. Даже направо си кажи банковата сметка, явно имаш нужда от спешен трансфер.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 16:00





А ти си като клошар пред магазин на ролекс. Носи ти се готин часовник, искаш статус, но си гледаш времето, което ти остава, преди да съм те гилотинирала, на електронно сейко с пластмасови каишки. Часът е 14:00 точно. Според моят (ужасно скъп) часовник.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 16:03



Асоциира думата бароко с думата бароко. Съжелявам ако те обърквам, мога да го напиша пак или ти да го прочетеш отново.
Официалните си анцузи пазарувам от Монако и Сан Марино в дните когато няма формула 1, щото иначе е фрашкано с българи като теб.
А спортните анцузи си пазарувам от България.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 16:05



Кажи ми като стане 1 4:20


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 16:05



тоест никовете си нарочно пишеш с очевадни грешки защото са никове и при тях важи правилото, че може да има колкото си искаме грешки от страна на иначе отлично лингвистично подготвената и силно образована юзърка



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 16:08



Каниш ме на опера, ах ти опитваш се да ме впечатлиш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 16:16



Не, истината е, че има лична причина зад двойното "р". Задоволих ли сега нездравото ти любопитство по отношение на ник или още се тормозиш, че не ми знаеш гръдната обиколка?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 16:22



според мен си щракалка, но без да си тупалка



Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 17:07



Не, всъщност се опитвах да те впечатля с 200 евро - звучиш така все едно 200 евро те впечатляват.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 17:40



не отбягвай темата - колко са ти дълги краката, къв бюст имаш и колко над 16 си?



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 17:51



Ами не. Темата всъщност е колко си красив, ебеш ли така, че да доставяш удоволствие и какви други теми те вълнуват, освен преслава и син сити, защото нали се сещаш, че ще трябва да си говорим нещо преди и след. Или викаш той Генади е по разговорите и оперите. Генади, ела тук, сладур, включи се в аукциона и кажи ти какво точно предлагаш, освен билет за метро.

П.С. Айде, тупалки ясно, но какви са тия щракалки? Последният път едно 22-годишно ми обясняваше в Червило как "всичко е жица". Обичам да ми обогатяват речника с ърбан лафове, идващи от Обеля най-вероятно. Дай нещо друго.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 18:04



старателно отбягваш темата за ръста, годините и килата. няма да се натрапвам повече щото е ясно, че няма смисъл.

на опера с генади бихме се жертвали да ходим, но само срещу анален секс в кенефите на син сити ако се сещаш.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано19.12.09 18:21



Единствения начин да ме впечатлиш с двеста евро е ако по някаква случайност се окаже, че ги имаш.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Бягство от раянови [re: Гeнaди]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 18:49



Това е вторият път днес, в който ме караш да се смея с глас. Прогресираш. Скоро може и да те изнасиля в бележка. Това, ако съм в настроение за теб и ако случайно реша, че ми е омръзнало да си играя с Любо на пясъчника, защото той още не схваща, че когато става въпрос за крака, цици и кой какъв е, пясъчникът е мой, в мене са лопатките и кофичките и той ги иска безнадеждно. Ти също ги искаш, затова сега почна да го даваш по-нежно, явно започва да ти става ясно какво е нивото и как трябва да се играе тука. Айде сега, искам замък. Ето ти лопатка, почвай.



Тема Re: Бягство от раянови [re: LuboPenev]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.12.09 18:57



Да, това е абсолютно предсказуем аргумент, който се очакваше. Нервничиш и те избива на простащина. Учи се от Генади - той не само си запази стила, а ми демонстрира и много приятен хумор - много секси. Ти демонстрираш само арогантност. Какво да ти кажа: заслужаваш напълно нивото жени, към които се стремиш. Честито.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:05



абе изпуснах за кво си говорим, но при всички положения и аз уважавам генади и строго ти препоръчвам да му се помолиш да ти го подаде за малко. без снимки няма как да минеш щото ние тука сме ги гледали бая форумските джедии на какво приличат наяве ако се сещаш за кои къси крака и целулит иде реч.



Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.12.09 19:07



ахахахаха маската падна с 300. женицата е куку.





Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 21:06



Ако решат, че ще им е кеф да се върнат, ще се върнат.
Ако не, ще си харчат парите в чужбина.



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Dakota]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано19.12.09 21:11



Добре, а каква е логиката да зарежат постигнатото в чужбина за несигурността в България и да започнат от нулата?
Та цял живот с вятърни мелници ли да се бори човек?
Като се оправят нещата в България, може и да решат да си инвестират парите там.
Дотогава какъв да го дирят?
Дали ще си роб на българската икономика или на западната - все си роб по вашата логика.
Тогава по-добре сам да си избираш господаря, нали?


Тук поне няма Мистър 10% ;)

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Бягство от раянови [re: Exte Barrocco]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано20.12.09 01:31



Самочувствена си много


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема АЛБЕНА???нови [re: Гeнaди]  
Автор pesho.konia (новак)
Публикувано20.12.09 07:55



Коя точно е Албена? За тая статия ли ставаше дума?



В издателския бизнес ли е Албена или в Чистота както пишеше в линка, който ти си пуснал? Аз искам да разбера точно с какво се занимават българите мислейки се за преуспели или да кажа свръх-успели!



Тема Re: децатанови [re: Dakota]  
Автор Buggy ()
Публикувано21.12.09 09:38



Чакай и аз да ти го обясня по-просто, че явно не вдяваш


Живея където и както ми е кеф, щото мога да си го позволя. Преведено на прост език - не ме интересува какво ти е мнението, така че не се хАби да ми го натякваш
Моите деца са си мой проблем, не твой. Така че бъди така добре да не гледаш в моята паничка, ОК?



Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано21.12.09 09:42



Ти пък! По-яко място от Банско нЕма! Къде си се залетял да харчиш пари по чужбинско

Тц, тц



Тема Re: децатанови [re: Exte Barrocco]  
Автор Buggy ()
Публикувано21.12.09 09:42



Упс





Тема Re: децатанови [re: LuboPenev]  
Автор Buggy ()
Публикувано21.12.09 09:44



Правилно! Ти повече от 17 годишна евтина пикла не можеш да си позволиш





Тема Re: децатанови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано21.12.09 10:14



не аз, а душата ми не може да си го позволи!!!





Тема Re:нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано21.12.09 12:03



Специално заради тебе Принс (тва е щото си спИцЯлна) си прочетох още веднъж постинга. И на второ четене не забелязах нито да съм се обърнал към тебе лично,още по-малко пък да съм те обидил или засегнал.
Пази Боже!

Респект към хора с които споделяме некои общи интереси като Япония да речеме (между друготo Zojo-ji temple до Токио Тауър е жестоко место,препоръчвам) и които могат нещо дето аз не успявам да го науча вече намсиколко години като доброто каране на ски. Да не говорим пък че ценя високо умението да се кара картинг с къса рокля и високи токчета.

Та сичкото тва четкане е с цел да поясня защо ми стана болно че се пробваш да ме обиждаш лично. Не че ше зема да скоча от високо место заради тва,но не е приятно все пак.

Всъщност аз проблем с емигрантите нямам абсолютно никакъв дотогава докато не се опитват да си контактуват с мен когато съм по работа по техните нови родни места.
Ако те стоят далече от мен и аз ще стоя далече от тех и сичко ше бъде по мед и ноти.

Имам проблем (то даже не е проблем,ами е нещо което буди недоумение и искрен смях сред мен) и тва са твърденията:

1. В България е невъзможно да се постигне нищо. Тва е толкова нелепо и гротескно че даже не знам струва и си да го коментирам. Тва е твърдение на глупав,мързелив мърляч. Ако не можеш да постигнеш нещо тук,шанса ти да постигнеш НЕЩО навън е НУЛЕВ,не знам как не е ясно това.

2. Ще се върнем когато нещата се оправят. Не.И тогава нема да се върнете щото никой нема да ви чека с питка със сол или баница с късмети. Щото дотогава хора като Любо Пенев ше са поели контрола над всичко и пак ше бачкате за тех.

Другото което ми е смешно е:как не се намери ни един тука да каже:аз съм в чужбина копеле и бачкам за себе си. Сички бачкат за някого и са супер доволни некви.Са верно нали че тва за тебе не се отнася,но пък трябва да се съгласиш че не всеки може да се ожени за розовобузест английски симпатяга и да си гледа кефа разправяйки налево надесно колко му е добре в чужбина.
Поне за мъжете е невъзможно,или ако не невъзможно то поне не е нещо на което се гледа с добро око в нашите среди ако се сещаш...
Еми разликата е никва,в смисъл дали тука ше бачкаш за Любо Пенев,в Германия-за Ханс,в Америка:за Джон Смит-се тая в основата си. Парите ше са малко по-добри там,ше се заблуждавате че имате нормален живот и т.н.
Предполагам че тва пак нема да бъде разбрано,ама майната му.

Та,аз съм твърдо за свободата на всеки да живее ама точно там където най-много му харесва. Аз самия се чувствам еднакво добре навсякъде (като изключим Саудитска Арабия и Иран може би). Не ми е абсолютно никакъв проблем да се преместя където си искам пък и имам предимството да не ми се налага да гледам като заек на фарове като отида некъде,щото да речеме съм си продал сичкото имущество за да си купа билет и сега задължително требва да си търса неква работа и да мизерствам и така натам.

Бизнеса дет се вика е глобален и парите си текат независимо дали съм по пички в Тайланд, на трекинг из Нова Зеландия или за риба на Мавриций.

Та,призовавам бъдете така добри,проявете добро възпитание и не обиждайте страната,която на некои от нас е дала толкова много.

Живи и здрави и весели празници на всички!

P.S. А ти вземи се върни where you belong в клубния смисъл на думата,че както може би си разбрала,съм Ейч Ар за женската част на екипажа и ти гарантирам че ако продължаваш да скатаваш ше видиш Кораб през крив макарон! А 2012 е утре дет се вика...





Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано21.12.09 12:48



Да,и понеже работата за тази година поприключи,офисна скука,нещо съм се разписал,пък и всички вие искате да знаете кой е Любо Пенев,аз ще ви обясня ето сега:

Любо Пенев е този който,точно когато сте заприходили нов Лендкрузър и си мислите че сте върха на света,ви настига на Цариградско с Ге 55 АЕмГе и ви дава къси-дълги.
Когато най-сетне успеете да си купите Карера 4 С,той е тоя,който ви засича с 911 Турбо или (по вероятно) с Ферари 458 Италия,защото копелето е в първите 50 имена на списъка им с клиенти,на които по предимство се предлагат новите модели.

Като си купиш яхта,ше се окаже че Пенев има такава само че 3 класи отгоре.

За новия си апартамент в затворен комплекс в Симеоново преговаряте с (ах каква изненада) човек на Пенев.

Ако напълните джобовете с манги и се чувствате непобедими в Гранда,Пенев ше седи във ВИП сепарето и ше ви гледа отгоре.

Ако си тръгнете с най-засуканата манекенка в заведението,Пенев ше си тръгне с Преслава.

Колкото и добре да си мислиш че ти върви бизнеса,си знаеш и без да ти казват (тва ако си умен) че требва да се отчиташ по некакъв начин на Пенев.

На Пенев изпращаш секи месец репорти (некои-сека седмица) да те види докъде си стигнал.

Ако извадиш каре аса Пенев ше извади кент-флош.

Живееш в Щатите и бачкаш програмист? Пенев е собственик на фирмата най-вероятно.

Забил си се в Германия,бачкаш в голем концерн и се скъсваш от гордост по тоя повод? Пенев е в борда на директорите.

Женена за чужденец,който те издържа?Пенев му плаща заплатата.

Можеш само да се стремиш да станеш Любо Пенев. По тоя път (най-вероятно) ше ти се случат куп хубави неща ако играеш по правилата. Ако не...по-добре да не говорим за това.
Не можеш да станеш Пенев,но можеш да опиташ...

Сега стана ли по-ясно кой е Любо Пенев?

Редактирано от El Capitan на 21.12.09 12:54.



Тема Re: хехенови [re: El Capitan]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано21.12.09 12:57



Аз виждам, че се лигорчиш .... /това за Бодхисатвата уби рибата с барут/
и аз не съм толкоз обидчива ама беше кротко тук преди да се появят Бенджи, Закс и Звездният принц.
И откога чакам някой да скочи от високо зараД мен .... и пак не се получи

ще трябва да се постаря повече.

сега
1. Навсякъде е възможно да се постигне нещо .... въпроса е какво се иска да жертваш за да го направиш.
2. То пък на кой му пука кой, кога, защо и къде ще се връща ако въобще ???

Хора които работят за себеси има много само, че защо да го казват и да влизат в глупави безлисмени спорове? Ей на аз съм фриланс ... туй брои ли се ??? И да не забравим на ръце ме носят розобузести а аз лежа на две кълки като Афродита от Сансучи.
Пък ако си доктор и търсиш лек за рака например малко трудно ще работиш за себеси.

Пък инак на страната нищо и няма даже сезоните и се сменят както трябва .... май хората и нравите като цяло са по голям проблем а те трудно се променят. Пък тя страната от нашето семейство най-вече е взела за даване не съм чула Та в тоя ред на мисли мога да благодаря за нещо единствено на родителите си.

П.С.
И тая формула много скучна стана бре ... няма каво даже да и се коментира А кораба .... ще го вземем на абордаж ако трябва /аз мислих че каютата ми е резерве но май ще ми трябват две, че имам бая обувки/

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хехенови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано21.12.09 13:12



Аз виждам, че се лигорчиш .... /това за Бодхисатвата уби рибата с барут/

Не ме разочаровай и не ме заблуждавай че не знаеш кво е метафора и как се тя използва.

Разликата между бодисатва и архат в религиозен смисъл е АБСОЛЮТНО същата като разликата между Пенев и мен в бизнес смисъл....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.