Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:38



чакай малко. видин ще са направя, че не съм го видял. децата какво искат и какво получават е въпрос на родителска воля. и моите деца ще пискат ЦЕ ЕЛ 65 АМГ като станат на по 18, но ще получат максимум ауди ТТ.

по принцип капитализмът и консуматорската култура са жестоки не само към децата, а и към възрастните хора, чийто ум не се е развил кой знае колко. които са доста. това са нетбуци, айподи, мобилни телефони, всякакви джаджи, за женските стоки въобще няма да коментирам.... реално погледнато човек няма нужда да харчи за нищо друго, освен храна, вода, гориво за мерцедесите, пички и ваканции до малдивите.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:40



виж сега, понякога е въпрос на късмет. ако не можеш да изкараш милион в бг, а го изкараш в пакистан милионът си е милион и няма какво да му кажеш на този човек.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:41



влагам пари. просто и лесно - всеки го може. ако не влагам правилно ги губя, ако влагам правилно - печеля. това работя.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:47



правилно си забелязал. аз като имам на гости чужденци въобще не ебавам да ги водя в александър невски. водя ги в син сити и гранд де лукс. след това са мои и искат в бг когато може, но колкото се може по-често. особено ако са женени:)

реално погледнато за секс с пичка в син сити не трябват много пари. вход - не знам колко е входа щото аз там вход не плащам. сигурно е 10-20 лева. минерална вода, 3-4 питиета за пичката. като се запознаеш с нея и обясняваш, че си за кратко пребиваващ в страната банкер и в тази криза е веднага готова, веднага си е направила план как да ти роди чаве и да заживее в мезонета ти на центръл парк или хайд парк според къде си я излъгал, че живееш. после като я вкараш в такси към хотела ще си мисли, че си уникален баровец защото ще си подозрително над нещата. сметни го - както и да го погледнеш си е 100 - 200 лева. кое му е скъпото?



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:49



кака, чрез изпълненията си в син сити със същите тези западняци съм докарал повече преки чужди инвестиции в икономиката ни от целия форум тук взет заедно умножен по много. патриотизмът се прави на дела, а не на 5 ракии в бедно лондонско предградие.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:52



ъъъъ.... харесват го много хора, певец и шоумен е, един от малкото, които изкарват реални пари от изкуство у нас.... да продължавам ли или ще ми кажеш, че не е музикант, не може да пее и тн. ако тръгнеш в тази посока ще те замоля да ми декларираш музикалната си експертиза, образование, опит и постижения. щото всякаква оценка, извън тази, базирана върху цифрите (колко продава, колко е търсен, колко концерти пълни, колко изкарва) би трябвало да бъде тясно експертна или субективна.



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 02:57



ако си беден като църковен плъх проблема си остава твой и няма как да го прехвърлиш върху трети лица ако се сещаш:)) хвърли енергията в секс или нещо конструктивно:))



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:03



образованието ми може да е престижно и да струва един куп пари, но нямаше сега да струва и една стинка ако не бях направил състоянието си. с диплома не се парадира.

I'm talking about liquid. Rich enough to have your own jet. Rich enough not to waste time. Fifty, a hundred million dollars, buddy. A player. Or nothing.



Тема Re: Бягство от "РАЯ"нови [re: desen_izbiratel]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:05



здравей, избирателю десен. в политиката имало ляв и десен. все интелигентни хора вярват в това:) политици стават онези, които са некадърни да изкарат пари другояче.

я кажи сега кой създаде сдс?



Тема Re: Бягство от раянови [re: Бapбapeлa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 03:11



природата ни е пълна с плюсове и минуси. за всеки плюс има минус. това важи за всичко. важи и за държавите. кажи ми държава без минуси. няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.