Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Пич тазикака, която и да енови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:53



аз не виждам нищо лошо да се акцентира върху тъй наречените success stories, даже и когато нейната не ти харесва кой знае колко.

аз не виждам за какво му е на човек да ходи на бг театър когато може да гледа нещо на бродуей например. разликата е като разликата между левски и интер например.



Тема Re: Проблемът е в тованови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:56



богатството няма нищо общо с подземния свят. много малка фракция от богатстото е асоциирана с него. общо казано над половината пари в България се държи от 1% от хората в страната ни. така е и в америка например. някои са наследници, други са тарикатите, които имат умението да се сдобият с парите - да направят така, че по-негодните да ги имат да им ги дадат. в темата има една госпожа, която отказва да признае, че който си го може го прави, при това без престъпление.



Тема Re: Чакай, чакайнови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 09:58



музиката е винаги била част от развлекателната индустрия. не е редно да се търси някаква дълбока вековна мъдрост в текстовете на всяка песен, освен ако не си гей или нямаш хормонален дисбаланс, което си е едно и също



Тема Re: "успелите" хоранови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:00



в България Пенев, не киснат в Интернета ами по цял ден си охраняват имуществото, айде гледай там с 4 очи, че като чета НОВИНИТЕ от БГ и ми е по скоро екшън пейзажа покрай Коледа

а на теб как ти се струва?



Тема Re: ТОВА Е ВЪРХА!!!нови [re: DarkSide]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:01



някаква масонска конспирацийка, а?



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: Buggy]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:02



а явно даи аз се опитвам да поизбъзикам тук успелият Пенев, ама не знам дали му стига пипето до там, та да ме разбере





Тема Re: Аз пък се чудя......нови [re: Malvina***]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:03



видях албена в 'капитал'. визуално е много добре, което е адски рядко за жена от бизнеса.



Тема Re: "успелите" хоранови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:08



напипа ми най-голямото притеснение напоследък. вярно е, че зачестяват грабежите. инсталирал съм сигнално - охранителна техника от най-ново поколение, охранявам си къщата както американците си пазят имота недалеч от офиса ми, който също е на баучър (като на албена). сложил съм 4 охранителни будки с общо 8 пазача, всичките въоръжени. отделно от това в градината имам 2 вишки с по един пазач в тях, навсякъде има военни прожектори. понякога се чудя дали да не изкопая дълбока яма около дома си. тресе ме жестока параноя и трудно спя понеже в нас има картини на златю бояджиев, майстора, св. русев, скулптори на ст.калинов, на министъра. имам ужасно много часовници, предимно HUBLOT с много злато.



Тема Re: Бягство от рая егати раянови [re: LuboPenev]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.12.09 10:08



всеки ден крадът успелите българи за да има какво да хапват, егати бандитската ребуплика , винаги съм казвала много ми е жал за хората в България, които работят и живеят спазвайки законите...нямам идея наистина горките кога ще "успеят" ето това е разликата



Тема Re: айде без призиви от типанови [re: dymo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано15.12.09 10:11



пипето ми какво е да ти кажа честно е все тая. когато имаш парички обичат те всички. така е в лондон, така е в париж, така е в ню йорк. и винаги ще бъде. всичко друго е на заден план. парис хилтън се запозна с мен въобще без да се замисля, айде сети се кога щеше да го стори ако бях някъв емигрантски лузър.




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.