Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 21.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:09



Ами ако си вдигнеш носа от мезонета в Лозенец, офисите на Джеймс Баучър и спортния кабриолет, ще видиш че от доста години понятието "емигрант" не е това, което беше преди 10-15 години. България е вече в ЕС (хелоооу) и хората не отиват в чужбина, за да станат богати, а да търсят нещо по-различно от това, което имат в БГ.
Например, ти си ОК да бичиш по цяла нощ на специално запазента ти маса в "Червило" и да слушаш Галена на живо, други хора предпочитат децата ми да имат истинско детство и да живеят спокойно. Въпрос на ценностна система



А иначе, ми е мъчно за това какво става с България ...



Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:09



планетата ни съвсем полудя. злобата е на път да надделее. щом и на берлускони му вкараха тупаник дето човека се движи в черни мерцедеси и чука малолетни манекенки както си трябва...щом на него си позволиха дето ни е пример на всички отракани хора....и къде беше охраната му? сигурен съм, че ако ползваше моите момчета със слушалките и татусите по бицягите оня лудия нямаше и да си помисли да го доближи с репликата на дуомо щото щеше да знае, че момчетата ще му я наврат отзад цялата после.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:09



Препоръчвам ти едно много интересно четиво, на което попаднах случайно и го чета в свободното си време.
Книгата се казва На Пилона от Георги Стоев.
Много истини се казват, за много успели млади жени пише.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:10



Аз питам теб и не, не ми отговори на въпроса





Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано14.12.09 14:12



Плащам заплати на 100% и не давам пликове под масата.
Доволен ли сте?

Ако сте млад и буден човек с добро образование ме потърсете на бележка за да ви оставя служебният си имейл, където можете да пратите CV.
Имам 2 свободни позиции в момента.

Поздрави

Редактирано от Aлбeнa на 14.12.09 14:12.



Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Buggy ()
Публикувано14.12.09 14:17



Благодаря за предложението!

Определям се като млад и буден човек, и точно поради тази причина работя за себе си (без да парадирам с успехите и придобвките си)

Поздрави





Тема Re: Бягство от раянови [re: Aлбeнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 14:18



Така ти бяха казали ли

ми кажи му на този дет така ти е казал, да ти каже наистина какво и що, не да те заблуждава така
айде сега, бъди добро момиче, и не ми се лепи за ника, надявам се да си намериш други събеседници

Поздрави



Тема Re:нови [re: Гeнaди]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 14:19



Няма българин дето да не се кефи на чалга като си пийне

Има нещо вярно - и на мен винаги ми се е струвало, че чалга се слуша предимно под влияние на алкохол.
Аз понеже не пия, нито някога съм била пияна, нормално нямам влечение към тази музика.

Който се прави че не харесва чалга просто не може да се забавлява.

За горното не си прав обаче


Има много забавления, за които не ти трябва алкохол.
Но тези, които не могат да се забавляват, те гаврътват по две-три малки (или бутилки) "за настроение"
Без алкохол просто не могат да си направят веселото

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано14.12.09 14:20



Успелите хора в тази държава не сме много аз се сещам само за мен, теб и Слави Трифонов.

Даже на Слави аз му помогнах основно, шото то мозък нависоко не вирее.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re:нови [re: Buggy]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 14:20



чакай малко....трябва ли да се внасят осигуровки? ти въобще знаеш ли как работи цялата система? знаеш ли защо не работи и няма как да проработи? знаеш ли за проблемите и в америка, в англия...в меката на капитализма!!!

човек не може да дава ей така некви пари на държавата. държавата не разбира от мениджмънт на пари. как така ще и се доверяваш? как ще караш це ел 65 амг ако верваш на държавата?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.