Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:39



Аз предпочитам да съм балък, но жива, отколкото тарикат и ...


Не за друго, ама не искам да деля печалбата си с хора, които нямат никакво отношение и заслуги към нея
Егоистка съм, искам си печалбата за мен

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 08:39



ооо Любо


Не е ли време да смениш дилъра бре младеж



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:40



виж сега, практиката показва, че хората с парите грам не ги интересуват манастирите, църквите и тн. ще се направят, че ги харесват от едното възпитание. но респект с това няма да получиш. съвсем друга история е ако ги заведеш в гранд де лукс и викнеш оркестъра с певиците да пеят 'лесли каручка', съвсем друго е като се върнете в японския с 3-4 надрусани манекенки, съвсем друго е като ги черпиш бело. ето това е локъл експириънс - намираме се на пътя на коприната за цяла европа и е абсолютно реално да им доставиш от най-добрите местни забележителности. култура всеки има, религия всеки има, полянки и дървета всеки има.



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:41



внимавай какво пожелаваш



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано14.12.09 08:42



не пожелавам, а препоръчвам





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:43



то от това по-просто няма. с 20 000 месечно си с 10 културиста със слушалки около себе си и няма, няма кой да те пипне!!!



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:46



Еее, не обиждай така родните забележителности, де!
Какво е това отношение към родината?


Движим в различни среди, моите познати не са инвеститори, а туристи и те не се вълнуват от кръчмите в България, а от забележителностите
И си оставят парите не в кръчмите и хотелите, а по туристическите обекти за сувенири и в малките ресторантчета за българска храна
Да ти кажа за тукашните църкви - голяма скука са.
Четири голи стени, няколко реда обикновени столове и един голям кръст отпред.
Нито икони, нито красиви орнаменти, нито нищо.
Изобщо нямам чувството, че съм в църква.
Е, катедралата в нашия град е една идея по-интересна отвътре и отвън.
Знаеш ли как се впечатляват от нашите църкви и красотата и обстановката в тях?

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:49



А, аз ще си похарча за друго тия 20 хиляди, мерси


Не ми се живее в страх, че някоя по-голяма риба ще ме изяде барабар с малките рибета покрай мен

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано14.12.09 08:52



виж сега, нека започнем с това, че църквите ни са адски грозни. в болшинството си. от друга страна въобще не ми пука тъй като религията е замиращ бизнес в европейския съюз и аз не бих вложил в него. нищо, че църквата в естеството си е първата мултинационална компания.

не знам горното за какво го написах, но в 10:00 имам среща в центъра и трябва да се обличам, да паля amgто, да давам къси - дълги по 'България', да ме видят кой съм.

искам да благодаря на всички, които ме уважават.



Тема Re:нови [re: LuboPenev]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано14.12.09 08:57



Приятно изкарване



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.