Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Започвали ли сте...нови  
Автор mon_coeur (broken)
Публикувано27.11.09 18:04



връзка по интернет?
Последната ми такава приключи доста драматично... Обикновено във виртуалното пространство хората не са това, което са


С кого от хора, с които си общувате тук, бихте искали да се срещнете, м?



Тема Re:нови [re: mon_coeur]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.11.09 18:35



Дааа, двете ми най-хубави връзки започнаха точно със запознанство в Интернет.
Втората още продължава :)
От хората в клуба ще ми е интересно да срещна повечето, особено Гери, Никифин и Кофтият


Наистина е неприятно, когато хората се правят на някакви в Нет-а, защото тогава разочарованието от разминаването с реалността е неизбежно.
Но не всички хора са такива, доста са си себе си навсякъде

Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Започвали ли сте...нови [re: mon_coeur]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано27.11.09 18:47



много ясно, това е модерният начин за запознаване, връзки, приятелства. Начинът на умните хора. Аз лично по Инет мога доста добре да преценявам хората. Не ми е нужно да му гледам очите за да му кроя капа. Дори по Инет е много по реална преценката, защото ако гледаш човек на живо може да се влюбиш в неподходящ и после да си го биеш в главата. От друга страна по Инет може да се влюбиш и в най голямото чудовище толкова силно, че да си останеш влюбен дори след като видиш на живо. По добре да се запознаеш с човек комуникирайки с него и да прецениш колко му е акъла и после да решаваш ще го виждаш ли изобщо на живо. Изобщо с комуникация ако знаеш как може да разбереш много неща за отсрещния. Става дума за продължителна комуникация. Ако се включи и телефонен разговор още повече неща ще ти се изяснят. Срещата е последната фаза.



Тема Чувал съм и култовата фраза:нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.11.09 20:14



"Толкова години я играя тая онлайн игра ама си заслужаваше!"
Това след като момата успя да се метне на врата на момъка от чужбинско де - и от онлайн игрите имало файдица



Интернет улеснява контакта, стопява разстояния и позволява и глас, и камера ... като се харесваме, ще се съберем след това - то е ясно




Тема Re: Започвали ли сте...нови [re: mon_coeur]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано27.11.09 20:18



връзка по интернет?

да, няколко, все от драматични по-драматични.





Тема Re: Започвали ли сте...нови [re: mon_coeur]  
Автор Buggy ()
Публикувано27.11.09 20:42



Не.
Но с половинката ми доста дълго време поддържахме он-лайн връзка, поради стечение на обстоятелствата.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано27.11.09 21:36



доста са си себе си навсякъде
Точно това си мисля и аz, че човек не може да иzбяга от себе си





Тема Re:нови [re: Muskat]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.11.09 21:50



Някои се опитват, де


Кого заблуждават - само себе си.



Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: mon_coeur]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано27.11.09 22:11



For fun










Ap' exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: Започвали ли сте...нови [re: mon_coeur]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано27.11.09 22:46



Повечето клубари, които пишат в бвч са ми приятни и симпатични

А с кого бих се срещнала от пишещите тук? На тях съм изпратила мои снимки и те си знаят Инициативата е била тяхна, първо те ми изпратиха куп снимки на себе и семейството си, и на мен шестото ми чувство показа, че са готини хора.
А за сериозни интернетски връзки, моя приятелка така срещна мъжа си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.