Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: XищниK]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.11.09 23:16



Подтикна ме погледна за територията и населението на Конфедерация Хелвеция- 3 пъти по-малка територия от българската, но същото по брой население.

А за това какво ще кажеш:федерален канцлер Корина Казанова?





Тема Re: Точнонови [re: jamie]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.11.09 23:18



Джейми, голямо гръбначно икривяване го чака горкото момиче, тц!тц!тц!

Не ги ли намираш за прекалено големи?



Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: XищниK]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано19.11.09 23:37



Преди това като ходех в западна европа ги гледах от долу на горе - те ме гледаха от горе. Сега като ходя там със северно американския си паспорт ги гледам - отгоре на долу, а те от долу на горе.

чак пък толкова. аз имам по-ценни неща, които да ми дават самочувствие, отколкото паспортите ми. no offence, ама никак не се впечатлявам от 'северно-американски паспорт'.

Редактирано от witch777 на 19.11.09 23:46.



Тема Е,нови [re: Фиш]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано20.11.09 00:07



аз само зяпам, другата подпира ... нали ?






Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: witch777]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано20.11.09 04:17



Ми може незнам, важното за мен е, че винаги зад гърба ми ще е единствената световна супер сила, способна да смаже която си поиска страна.

Аз си се чувствам горд американец.

Giants Fan

Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: Фиш]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано20.11.09 04:18



Точно така.



Giants Fan

Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: XищниK]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано20.11.09 09:07



бейб, разбирам те, аз бях близо до US паспорта някога, но се отказахме по собствено желание, видя ни се много огромна страната, много напреднала, позагубихме с етам, има една истина Америка не е за всеки, аз съм по скоро за добрата стара Европа, ХИШИ толкова си готин





Тема Re: Адски се кефя днеснови [re: XищниK]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано20.11.09 09:11



съгласна съм, докато бях в Америка и аз дълго време ги "учех" на География, незнам защо но за моите авери там Гърция, Германия и т.н всичко бе Европа, България...даже не знаеха за нея, то тук някои не знаят за нея та представи си в Америка или Австралия.....както и да е , не е важно къде си , А как си



има хора, които и в БГто са си супер хепи, въпрос на вкус, на критерии, на организация на много факти и събития в човешкият живот



Тема Re: ох и аз не ги знам, не всичкинови [re: himbeer]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.11.09 10:00



Не виждам логика - защо трябва да правят разлика между европейски и неевропейски граждани, да не би един френски, италиански или португалски гражданин да е с нещо по-добър или по-лош от канадски, австралийски или японски?
Не знам откъде си решила че швейцарците са нетолерантни при положение че дадоха гражданство на брат на Осама Бин Ладен.



Тема Re: Не е ли забавно,нови [re: Muskat]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано20.11.09 10:09



И аз имам силна интуиция, това ми помага. Но за този юнак мисля, че не ме сваля. Зная, че има проблеми с въпросния злобен психар, а и други хора също имат проблеми с него.
Мога да усетя, когато някой ме сваля






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.